Автомобільний бізнес в Instagram: на чому він базується?

В Instagram можна заробляти майже на всьому. І продати можна майже все. Є стереотип, що в Інсте сидять в основному дівчата, але це не так – за останніми статистичними даними, наприклад, у Росії 41 відсоток профілів належить чоловікам. А що їм цікаво? Зрозуміло, автомобілі. Так, я мислю стереотипами. Як можна заробити на автомобільній тематиці в фотосети? Ні, продавати тачки не вийде – люди віддадуть перевагу який-небудь Авіто або Авто.ру. Але є й інші варіанти типів облікових записів.

Дошки оголошень

У різних містах є дошки оголошення про продаж автомобілів. Ви можете обуритися, що я говорила, що в Інсте машини не продають. І я була права: адміністратори таких акаунтів ніякого відношення до угоди не мають – вони просто публікують оголошення. В такому випадку заробіток може бути двох видів:

 • Реклама. Просто давайте рекламу, відповідну темі.
 • Платні оголошення. На деяких сторінках машини викладають тільки платно. Сумнівний спосіб, тому що люди можуть піти на безкоштовний акаунт і без проблем продати засіб пересування там. Докладніше про продаж реклами в Instagram читайте в статті на нашому сайті.
 • Ніхто, зрозуміло, не заважає поєднувати ці варіанти, але питання: чи залишаться передплатники з вами в такому випадку? Чомусь дуже сумніваюся в цьому.

  Запчастини

  Якби у мене була машина, я навряд чи купувала б до неї запчастини в Інсте. Тим не менш, такі акаунти є, і цей бізнес, мабуть, дуже добре працює. Прекрасно, якщо це буде нова і робоча деталь, але я бачила і сторінки, які продають, наприклад, використані шини з Європи. Не дуже розумію прикол придбання такого товару для свого залізного коня, але я, мабуть, просто чогось не розумію – раз такий бізнес існує, значить є попит.Автомобільний бізнес в Instagram: на чому він базується?

  Блог

  Вам цікаві автомобілі? Ви багато знаєте про них? Тоді чому у вас ще немає блогу про це? Після фрази «блог про машини» мені в голову йде Академік. Дуже крутий чувак, і на базі Instagram у вас явно не вийде запустити щось аналогічне цього. Але ви можете публікувати, наприклад, якісь невыпущенные моделі або розповідати про антикварні тачки від відомих брендів. Варіантів багато, все обмежується лише вашою фантазією. І це – найкращий варіант з усіх, що прийшли мені в голову. Тільки блоги на автомобільну тематику можуть набрати величезну аудиторію.

  ТОП-3 блогів на авто тему

  Для того, щоб ви розуміли, наскільки велику аудиторію можуть набрати блоги, присвячені автомобілям, я дам ТОП-3 сторінки. Природно, не всі хмарно в цій сфері – часто власники таких акаунтів ведуть канал на Ютубі.

 • @dimagordeyАвтомобільний бізнес в Instagram: на чому він базується?
 • Діма живе в Німеччині і регулярно випускає автоконтент на своєму каналі. Передплатників набрав майже 4 мільйони. Це я пишу для тих, хто говорить, що на автотематике не набрати багато глядачів.

 • @academegАвтомобільний бізнес в Instagram: на чому він базується?
 • Регулярно дивлюся «Ящера», хоча й далека від автомобілів. Він творить неймовірні речі з машинами, цим, залучаючи свою аудиторію. І це – самий яскравий приклад, коли харизма людини і просто шалене уяву може зачарувати кого завгодно незалежно від інтересів.

 • @bulkinspbАвтомобільний бізнес в Instagram: на чому він базується?
 • Ще один видеоблогер. Якщо про перше я хоча б чула про цього не дуже. Але передплатників досить багато, він явно знає, що робить.

  Висновок

  Отже, простору в Instagram в плані автомобільного бізнесу досить мало. Продаж машин тут не організувати. Не беремо до уваги акаунти дилерів і автомобільних компаній, тому що вони виконують скоріше не продає, а інформувала функцію, і заробітку від Инсты як такого немає. Тим не менше, якщо вам цікаві «залізні коні», ви можете реалізувати себе. І найкращим варіантом буде блог.

  Про те, як ефективно просувати свою сторінку за допомогою спеціального сервісу читайте в статті за посиланням.

  Моя довідка - Корисні поради