Автоматична накрутка лайків в Инстаграме – сервіси

Зміст

  • Автоматична накрутка. Чому вона так затребувана?
  • Кращі сервіси
    • BossLike
    • Рамадгам
    • FastFreeLikes

Кожен користувач популярної соціальної мережі у певний час починає замислюватися над тим, як поставити багато лайків. Одні хочуть просто розкрутити свій аккаунт, а інші, таким чином, хочуть просунути і розкрутити свій бізнес.

Автоматична накрутка. Чому вона так затребувана?

Лайки в Instagram означають для власника профілю, що його публікація користувачем схвалена, і вона йому сподобалася. Сам додаток Instagram оснащене малим набором функціоналів, тому лайки – це основний показник затребуваності і корисності даного контенту. Відвідувачі профілю насамперед звертають свій погляд на число «сердечок», а потім вже визначаються буде йому дана сторінка цікава чи ні. Життєво важливий цей параметр для специфічних бізнес-профілів, які заробляють на соц. мережах. Лайки значно підвищують довіру користувачів і майбутніх рекламодавців. Вони допомагають швидко просунути сторінку і зробити її популярною, що збільшить ймовірність значного зростання прибутку.

Увага!!! Це важливо! Навіть якщо ваша сторіночка дуже корисна з чудовим контентом, то миттєво просунутися і підписатися на ваш аккаунт величезній кількості передплатників не вийде.

Ось тут знадобиться допомога сервісів для автонакрутки кількості лайків, які допоможуть зробити вам рейтинг. Це не забере багато часу і найголовніше не вимагає великих грошових вливань. Сьогодні на просторах Інтернету є величезна кількість сервісів, що займаються автоматичної накруткою лайків в соц. мережі Инстаграме за символічну плату.

Автоматична накрутка лайків в Инстаграме   сервіси

Кращі сервіси

Зупинимося на кращих сервісах і їх програмах по автоматичному накручуванню лайків. Причому мова піде про безпечної накрутці.

BossLike

Босслайк (часто пишуть BossLike). Відносно простий сервіс, що дозволяє не просто накрутити лайки, але і підвищити кількість передплатників у інших соц. мережах. Ви реєструєтеся тільки один раз, після чого відкривається доступ до всіляких ресурсів даного сайту.

Читайте також:
Як додати відео з Ютуба в Instagram: на Андроїд і Айфоні

Плюси. Процес автоматичного накрутки лайків у додатку Instagram відбувається за рахунок живих користувачів. Можна ставити лайки, лишати коментарі, підписуватися на якісь інші акаунти і заробляти бали, які потім вкладати в розкручування власної сторінки.

Увага! Це важливо!!! Також слід знати, що даний сервіс захищає особисті дані користувачів, тому можна не турбуватися, що вашим акаунтом може скористатися шахрай.

Мінуси. Бали ви отримуєте безкоштовно, але для цього доведеться витратити якийсь час для виконання чужих завдань.

Рамадгам

Рамадгам. Дозволяє не тільки накрутити автолайки, але простежити активність власного профілю. Накрутка проводиться ботом, вам достатньо просто вказати хештегі, за якими можна буде знайти ваш профіль, вказати акаунти для додавання передплатників, можна також вказати геолокацію. Всі ваші налаштування система автоматично збереже і бот почне працювати.

Плюси. Підписуватися будуть живі, реальні люди, які дійсно цікавляться вашим контентом. Система сама автоматично скасує підписку, коли користувач протягом доби не підтвердив підписку на вашу сторінку.

Мінуси. Послуга платна. Місяць роботи забере з вашого гаманця 600 руб., два місяці відповідно 1200 руб. Не передбачена можливість абсолютно безкоштовно протестувати бот.

FastFreeLikes

FastFreeLikes. Сервіс пропонує нескінченну безкоштовну накрутка лайків в Instagram і накручування лайків за фінанси. Для початку роботи потрібно реєстрація на сайті. Вхід перший раз подарує автоматично 100 бонусів. Їх можна відразу ж витратити на розкрутку вашої сторінки. Для поповнення балансу потрібне виконання будь-якого завдання, яке буде запропоновано користувачами. Для автоматичної накрутки лайків, ви складаєте своє власне завдання, обов’язково вказуєте посилання на вибрану фотографію і кількість сердечок, яке бажаєте отримати. Даний спосіб безкоштовний, хоча при цьому потрібно витрати часу і сил.

Читайте також:
Як подивитися статистику в Instagram (Instagram)

Для тих, хто не хоче витрачати ні час, ні сили існує платна накрутка. Переводите на спеціальний рахунок 100 рублів і через деякий час (майже миттєво) у вас є 400 лайків.

Плюси. Можна дійсно безкоштовно накрутити свій аккаунт. Ідеально підходить для студентів і тих, хто не хоче витрачати гроші на просування.

Мінуси. На жаль, на сайті мешкають боти, які стають марними передплатниками. Вони просто будуть створювати видимість, що ваша сторінка їм цікава. Вони не коментують нічого, нічого не будуть купувати.

Моя довідка - Корисні поради