Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба?

Лінь людей не має меж. Спочатку, замість наполегливої роботи над аккаунтом і його розкрутки, щоб отримувати реальне увагу, вони придумали накрутку. Вона буває як платна, так і безкоштовно. Перша вимагає плати грішми, а друга часом. Користувачі самі вирішують, що їм менш дорого, і чим заплатити. Але лінь – двигун прогресу, і люди пішли далі. Так була винайдена автоматична накрутка лайків в Инстаграме та інших соціальних мережах.

Як працює автоматична накрутка лайків?

Цей термін відносно новий, і, незважаючи на зрозумілу назву, не розуміють, що це таке. Якщо говорити простими словами, ви заходите на сайт, задаєте кількість останніх або майбутніх постів, оплачуєте послуги, і сервіс буде накручувати не якусь одну публікацію, а автоматично на кілька публікації, які будуть створені пізніше. Необов’язково це мають бути лайки. Можна вибрати і перегляди, якщо така опція на сайті є.

Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба?

Можна шукати інструменти, у яких так і прописано в інтерфейсі – автонакрутка коментарів, лайків або показів, наприклад. А можна схитрувати і скористатися сервісами комплексного просування. В даному випадку інструмент буде лайкати і підписуватися від вашого імені, привертаючи увагу користувачів. І, якщо контент, класний, вони будуть проявляти увагу. З одного боку, цей спосіб ненадійний. З іншого, він дозволяє накручувати на нові фотографії нескінченно. Для прикладу можу назвати, наприклад, Zengram і Pamagram. Бонусом будуть йти реальні фоловерів.

4 сервісу для автоматичної накрутки лайків

Авто накрутка Instagram ніколи не була і не буде безкоштовною. Це – привілей. Варто це враховувати, коли вирішуєте скористатися такими онлайн сервісами для свого облікового запису. Розглянемо кілька інструментів для отримання купи сердечок.

 1. Pamagram. Як я вже писала вище, це – сервіс комплексного просування. Кількість сердечок і передплатників безлімітно. Вартість тарифу 990 рублів на місяць без знижки. Зі знижкою – 792. Працює масовими діями з потенційним фоловерам – коментує, підписується і лайкает від вашого імені.
  Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба? Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба?
 2. Zengram. Тут цінник нижче, 699 рублів в місяць. Більше написати нічого – все точно так само, як і з попереднім пунктом.
  Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба?
 3. Likemania. Тут ви вибираєте те, що вам потрібно, і оплачуєте. Реєстрація проста. Автоматична накрутка лайків в Инстаграме була додана тут досить давно, тому працює стабільно. Є можливість задати кількість постів, так і час.
  Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба?
 4. Socelin. Ще один сайт, який працює як своєрідний інтернет-магазин. Варіації послуги різні. Втім, можете їх побачити на скріншоті.
  Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба?
Читайте також:
Як зробити або забрати кнопку зв'язатися (зателефонувати) в Instagram

Можуть забанити за автоматичну накрутку?

Взагалі накрутка може призвести до небажаних наслідків типу бана або пессимізації охоплення. Саме тому графік активності повинен бути більш рівномірним, і єдиним вирішенням цього може бути або просування, або накрутка лайків в Инстаграме кожен день. Так що, грамотна настройка мінімізує ризики.

Однак чи варті того ці витрати? Так ви отримуєте фальшиве увагу. Ці передплатники не будуть проявляти інтерес до ваших постів. Тому логічніше буде закинути грошей на той самий Зенграм і отримати, нехай і не таку велику, але цільову аудиторію.

Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба?

Які ліміти на накрутку лайків і передплатників?

В принципі ліміти важливі в тому випадку, коли ви заробляєте бали на біржах активності. У плані отримання різних коментарів, сердечок і підписок число не так важливо, куди важливіше, щоб графік їх зростання виглядав плавно.

 

Коли ж ви використовуєте сервіси комплексного просування як інструмент для нескінченної автоматичної накрутки, в самих сайтах прописані алгоритми, які захищають нас від бана. Головне для вас не використовувати ці сервіси одночасно.

Тим не менш, на всякий випадок конкретні цифри знати потрібно. І це 30 лайків, коментарів і підписок/відписок на годину для тих, хто в соціальній мережі нещодавно, і 60 для людей, які в Інсте довше півроку.

Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба?

Нескінченна накрутка лайків в Инстаграме в прямому сенсі неможлива. На сервісах з таким функціоналом вам потрібно встановити точну кількість публікацій, або певний часовий проміжок. А от якщо говорити метафорами, нам допоможуть сервіси комплексного просування. Вони, до речі, дають можливість отримати цільову аудиторію, що набагато корисніше накрутки.

Запитання наших читачів

Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба?#1. Можлива нескінченна накрутка лайків в Instagram?

Читайте також:
Як додати кілька фото в Instagram (карусель) - лайфхак!

У прямому сенсі немає. Вам доведеться встановити точну кількість постів, або днів, в які послуга буде надаватися.

Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба?#2. У чому перевага автоматизації?

Вона дозволяє за одне замовлення вирівняти графік зростання статистики, за рахунок цього сторінка викликає менше підозр у соціальній мережі. Можна, звичайно, і вручну, але на це піде досить багато часу.

Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба?#3. Сервіси накрутки або комплексного просування? Що вибрати?

Зрозуміло, сайти комплексної розкрутки. Вони дозволяють набрати цільову аудиторію, яка буде лайкати і потім, адже їх залучив ваш контент.

Якщо хочеш висловити свою думку або поставити запитання — пиши у коментарях. А також дивись корисне відео про Pamagram.

Моя довідка - Корисні поради