Автоматична накрутка лайків в Instagram: ТОП 5 — instaved.ru

Автоматична накрутка реалізована кількома методами. Це спеціальні сервіси просування аккаунта в Instagram, що надають цю послугу, різні скрипти і масслайкинг.

Скрипти – недовговічні. Звичайно, програмісти-умільці знаходять прогалини і клепають алгоритми, що дозволяють крутити сердечка на постах в Інсте. Але розробники Инстаграма такі можливості швидко обламують. Тому докладно ми їх розглядати не будемо.

Наступний метод автоматичної накрутки лайків в Instagram – масслайкинг, його не можна назвати аналогом сервісів автонакрутки, тому що накрутка лайків принесе вам стільки сердечок, скільки ви замовили. Масслайкинг – непередбачуваний, ви отримуєте взаємні лайки від людей, яких наставили в профілі сердечок. Але не факт, що вони підтримають вашу ініціативу і проставить у відповідь «like» під вашими постами.

Автоматична накрутка лайків в Instagram: ТОП 5 — instaved.ru

Третій спосіб отримати автоматичні лайки з допомогою спеціальних платформ розглянемо нижче.

Сервіси для автоматичної накрутки

Повністю автоматизувати приріст лайків можна за допомогою сервісів просування. Яких саме, вказано нижче.

Likemania – найкращий проект у своєму сегменті. Зручний інтерфейс, низькі ціни і система знижок. Щоб отримати лайки, потрібна реєстрація, далі накрутка відбувається в кілька кліків. В панелі онлайн-калькулятора вводите необхідну кількість лайків, оплачуєте їх вартість, заходьте в особистий кабінет і відстежувати хід черзі або виконання вашого замовлення. Якщо раптом щось пішло не так, зворотний зв’язок можна отримати через чат-боти в соцмережах.

Автоматична накрутка лайків в Instagram: ТОП 5 — instaved.ru

 

Zengram дасть вам багато лайків під публікаціями. Ресурс працює на основі унікальний безпечної технології, яка повністю автоматизована і не вимагає від власника аккаунта активності. Приємне доповнення в Zengram – можливість фундаментального аналізу та аналітики профілю, автоматична очистка від ботів.

Автоматична накрутка лайків в Instagram: ТОП 5 — instaved.ru

Bosslike –популярний ресурс накрутки лайків та підвищення активності. Додаток налічує більше двох мільйонів користувачів, які активно проявляють себе, залишаючи лайки і коментарі. Bosslike може похвалитися відмінною статистикою і постійно зростаючою аудиторією. На рахунку сервісу практично чотири мільйони виконаних завдань та більше 22 000 запланованих цілей, які незабаром будуть виконані.

Читайте також:
Як продавати в Instagram з нуля: 20 крутих рад (2021)

Автоматична накрутка лайків в Instagram: ТОП 5 — instaved.ru

Pamagram – визнаний експертами сервіс просування акаунтів в Instagram. Має безліч позитивних відгуків, в силу наявності істотних переваг:

  • Відсутність спаму.
  • Не використовуються боти.
  • Універсальність, підходить для просування бізнес і особистих акаунтів.
  • Активність користувачів не купується.

Автоматична накрутка лайків в Instagram: ТОП 5 — instaved.ru

Tooligram веде легальну автоматичну накрутку лайків і підписок. Завдяки власній унікальній технології, сервіс просуває профіль іабо підвищує активність миттєво. Використовуючи цей додаток, ви нічим не ризикуєте. Користувачі не блокуються і не відписуються.

Висновок

У цій статті ми розсекретили найбільш ефективні і вигідні сервіси онлайн-накрутки лайків в Instagram. Ми радимо вивчити і випробувати кожен сервіс, так як надаючи одну послугу, вони мають вагомі розбіжності у своїй роботі. Після вирішити який з сервісів задовольняє ваші вимоги. Використовуйте перевірені сервіси і будьте впевнені, що просування буде безпечним і швидким. Удачі!

Моя довідка - Корисні поради