Анімовані сторіс для Instagram: основні додатки

Анімовані сторіс для instagram – питання, якими цікавиться все більша кількість користувачів фотосети. Це вартий уваги момент, так як перед власниками сторінок виникає необхідність через сторіс представляти себе і діяльність. Продають і привабливі відео стали мастхевом для просування в мережі. Але щоб створити подібний вид контенту, доведеться потрудитися. У статті увазі представлена інформація, як проводиться створення аніме, які переваги можна отримати від даної операції.

Анімовані сторіс для Instagram: основні додатки

Що таке анімовані історії?

Подібний вид надання інформації в змозі перетворити ролики соцмережі або картинки. Принцип створення і роботи зрозумілий. У спеціальному шаблоні вибирається гифка. Їй надається необхідний розмір. Поміщається на заздалегідь вибраний відтінок фону. При цьому зайве забирається вбудованим інструментом.

Сторіс такого плану з вираженим ефектом. Користувачі розміщують авторські написи. У шаблонах, запропонованих в додатках, присутні чіткі інструкції, як виконати власний стікер. Нехитрий дизайн користувача можна згладити дотепною думкою. Написати її анімованим текстом.

Для чого потрібні анімовані сторіс в instagram?

Якщо профіль призначений для близьких знайомих, не доведеться нічого вигадувати. Це вдячні глядачі. Якщо ж потрібно набрати масу передплатників і просунути обліковий запис, без застосування фантазії не обійтися.

Доведеться робити спеціальні анімаційні ролики на підставі шаблонів. Сторіс повинен мати продуманий сюжет. Важливо продумати кульмінацію, зав’язку і підсумок. Якщо користувач зрозуміє, як правильно створювати живі сторіс, він стане сценаристом, оператором і виконавцем в одній особі. Це допоміжні вбудовані інструменти програми.

Як зробити анімовані сторіс в instagram?

Як вже зазначалося вище, виконати анімовані сториз в инстаграмм самостійно можна тільки через спеціальні утиліти. Вони полегшують цей процес. Потрібно завантажити відповідний варіант і діяти представленим підказок.

Читайте також:
Як зробити посилання на Вайбер в Instagram: основні способи

Єдине на що слід звернути увагу, на те, для якої ОС призначена утиліта. Одні програми адаптовані під Андроїд, інші під айфон і універсальні варіанти. Варто докладно розглянути популярні і легкі у використанні.

Програми для Android

Уваги заслуговує Adobe spark post. На головному екрані є два окремих розділи. У один можна завантажити пости конкретної людини, в іншому використовуються вбудовані шаблони. Тут можна використати один з варіантів:

  • Авторські фото;
  • Шаблони;
  • Різнобарвна заливка.

Анімовані сторіс для Instagram: основні додатки

При наявності навичок можна створити спеціальні комбіновані шпалери. Для цього поєднують два привабливі варіанти. Ролик або зображення дозволяється легко адаптувати під потрібний розділ і додати текст. Для отримання доступу до вбудованих інструментів потрібно натиснути на Effects. Також є набір спеціальних іконок і логотипів.

Результату можна досягти при використанні Storybeat. Тут створюються композиції з нашаруваннями звукового ряду, фото і відео матеріалами. Мелодії дозволяється задіяти ті, що запропоновані програмою. Але можна записувати фон самостійно і потім накладати на ролик. При бажанні дозволяється створити привабливе слайд-шоу.

Щоб зробити стрічку привабливою, можна використовувати додаток Канва. Даний портал відрізняється простотою в застосуванні. Підійде користувачам без досвіду. Картинки конструюються з запропонованих готових елементів. З нуля зробити картинку не вийде. Єдине, що можна зробити, завантажити авторський елемент.

Вбудованих опцій вистачить для створення сторіс. Не завантажуючи платний варіант, відкривається доступ до таких операцій:

  • Фільтри для редагування картинок;
  • Каталог спеціальних стічних фото з попередньою функцією пошуку за темами;
  • Створення і редагування банерів, логотипів і шаблонів;
  • Дозволяється підключати інших користувачів, щоб виробляти командну роботу.

Сервіс в процесі використання споживає багато трафіку. Потрібно пристрій з ємною оперативною пам’яттю.

Рекомендується використовувати Mojo. Тут увазі представлено 40 вбудованих шаблонів для фотографій. Є заготовки не тільки по картинках, але за текстом. Завантажувати програму можна без попередньої реєстрації. При бажанні можна скористатися розширеним платним варіантом. Щоб зрозуміти, як робити анімовані сториз в instagram, потрібно виконати такі маніпуляції:

  1. Вибирається привабливий шаблон, при необхідності змінюється розмір.
  2. Додається стікер, текст і банер.
  3. Публікується у инсту або в іншу соціальну мережу.
Читайте також:
Алгоритм видачі Instagram — подробиці

Представлені увазі шаблони редагуються. Можна використовувати основу під майданчики. Можна зробити рекламний хід для просування товару чи послуг.

Додаток Zoetropic для андроїд дає можливість перетворити зображення зі стікером. Відмінною особливістю вважається додавання елемента руху тільки до попередньо вибраної частини картинки. Решту одночасно можна стабілізувати. Наявність шаблонів для сториз відкриває вміння самостійно утворити привабливий анімований ефект для поста.

Анімовані сторіс для Instagram: основні додатки

Підводячи підсумки

Живі красиві ролики або картинки stories – це контент для инстаграмм, який цінується користувачами. Недостатньо робити і використовувати зображення gif або ролик. Анімоване відео в instagram має нести певний зміст і уявну навантаження. Якщо історію професійно пожвавити і додати, можна залучити до крутим атмосферних публікацій увагу маси користувачів.

Моя довідка - Корисні поради