Анімація в сторіс Instagram – що це і як зробити

Унікальне і плідну співпрацю соціальної мережі з базою GIPHY дозволило розширити можливості додатка, просто додавши анімацію в сторіс Instagram. Така анімація називається «Гіф Стікери» (GIF Stickers) Завдяки такому вдосконалення більшість користувачів свої сториз зробили набагато привабливими і більш живими. Безсумнівно, це приверне увагу передплатників сторінки і відповідно збільшиться тривалість перегляду Сториз.

Що таке gif sticker?

GIF – формат зображень у вигляді анімації. Файли в такому форматі були затребувані в самому початку розвитку комп’ютерних технологій, так як замінювали відеоролики. Сьогодні завдяки триваючому бурхливому розвитку додатка формат GIF знову на піку популярності. Розробники Instagram інтегрували в додаток великий каталог сервісу GIPHY. Користувачі тепер можуть вибрати стали затребуваними і популярними гифки у новому розділі «В тренді» або на крайній випадок завжди можна відшукати необхідну анімацію gif sticker) через пошуковик. Власні анімашки завантажити не вийде.

Увага!!! Це важливо! Опублікувати гифки в історії Instagram у форматі GIF не вийде, так як у вашій стрічці він з’явиться тільки як статичне зображення. Отже, як додати діфку історію? Дуже просто, потрібно GIF-файл конвертувати в формат відеофайлу, сприйманого даними мобільним пристроєм (формати MOV, MP4).

Анімація в сторіс Instagram  що це і як зробити

Як додати giphy в сторіс

Стікери в додатку Instagram, а точніше знайти їх можна в розділі Історії. Якщо там нічого немає, то доведеться оновити додаток або на крайній випадок сам смартфон. Анімашки доступні для Айфонів і Андроїдів з встановленою версією Instagram 29 на пристрої. Досить часто доводиться трохи почекати, поки з’явиться гифки.

Отже, як зробити анімацію в додатку в Історіях? Покрокова інструкція:

 • Заходьте в Історії.
 • Робите фото або (якщо воно вже готове) завантажуєте з галереї.
 • Знаходите і натискаєте на кнопочку «Стікер».
 • Шукайте значок «GIF».
 • Визначаєтеся з анімацією, натискаєте на неї і вона вже додано на ваше фото.
 • Для переміщення гифки на заплановане місце розташування, просто натисніть на неї і продовжуючи утримувати перетягніть на заплановане місце на екрані вашого мобільного пристрою.
 • Тематичні розділи гифок

  Всі гифки в «Історіях» розділені на п’ять найбільш затребуваних категорій:

  • Аксесуари (accessories). У дану категорію потрапило все, що дозволено наклеїти на своє обличчя – нові губи, вуха, різноманітні окуляри, навіть капелюхи.
  • Ефекти (effects). Тут все просто. Ефекти так ефекти: іскри, блискітки і звичайно конфетті.
  • Emoji. Можливість спілкування з публікою плюс ви завжди можете таким чином поцікавитися їхньою думкою.
  • Текстові (word art). Стікер містить питання. Це чудовий спосіб не просто зв’язуватися з аудиторією, але й отримати пряму зворотний зв’язок з нею. Задаючи аудиторії цілеспрямовано питання, ви краще дізнаєтеся своїх передплатників і збільшуєте свої шанси на створення контенту затребуваного даною аудиторією. Це ідеальний варіант для маркетологів чи бізнесменів.
  • Зникаючі стікери (peekers).
  • Музичні стікери. Звичайно, не у всіх користувачів вони з’явилися, так як потрібне оновлення програми. Але завдяки музичним стікерами можна легко і швидко створити настрій історії. Instagram додав у додаток значний список виконавців та різноманітних музичних треків. Це можливо, якщо відбулося оновлення додатку. Після того, як ви вибрали музичний параметр, з’явиться екран, на якому ви вибираєте вподобаний аудіокліп для завантаження його в журнал. Повзунком ви можете вибрати конкретну частину музичного твору. Тривалість музичного кліпу 7 секунд (така довжина поста фотографії на Instagram), але час можна змінювати (мінімум 5 – максимум 15 секунд). Збільшення часу музичного треку дозволить фото відтворюватися більше 7 секунд у Сториз.

  Увага!!! Це важливо! Більшість стікерів мають можливість редагування фону або стилю. Що для цього слід зробити? Якщо ви хочете поміняти колір або стиль, то після розміщення стікера у своєму Сториз, просто натисніть на цю наклейку. Щоб поміняти колір (стиль) продовжуйте на неї натискати. Вам доступно змінити колір тексту, зробити фон напівпрозорим.

  Варто знати, що наклейка з годинником теж доступна до редагування. Ви можете змінити вибрати цифровий або аналоговий варіант годинок.

  Моя довідка - Корисні поради