Актуальне з історій Instagram – як закріпити

Соціальна мережа дивує нас постійно новими функціональними оновленнями. Кожне оновлення тільки вдосконалює додаток Instagram для мобільних пристроїв.

Stories Instagram – це одна з найбільш популярних опцій сервісу, після можливості вести прямі ефіри і ділитися своїми публікаціями в стрічці активності на своїй головній сторінці. Сторіс в инстаграме відмінна можливість поділитися з передплатниками цікавим контентом, який не хочете розміщувати на своїй сторінці.

Спочатку stories instagram носили ідею, одного дня, так як були доступні лише 24 години і ні хвилини довше. Додаючи цікаві сториз можна залучити нових передплатників або просунути свій бізнес, розповівши про ваші послуги і вашій сфері.

Так як сторіс носили тимчасовий характер і не всі бажаючі встигали за певних причин подивитися, то розробники соціальної мережі запропонували відмінне рішення – тепер можна зберігати цікаві сторіс в альбомі актуально.

Що таке актуальне з історій instagram і як закріпити сторіс в профілі инстаграма, опишемо нижче.

Актуальне з історій Instagram   як закріпити

Що таке актуальне з сторіс

Актуальні історії (stories highlights) -це можливість зберегти ваші короткі моменти після публікації і додавання на головну сторінку. Якщо ви публікуєте stories на різні теми, то зручніше збирати і зберігати тематичні альбоми, які можна доповнювати новим матеріалом.

Не плутайте актуальні історії з архівом історій і публікацій. Архів доданих раніше сторіс бачите тільки ви, а ось збережений актуальні історії доступні всім передплатникам, тому що їх місцерозташування знаходиться на вашій сторінці під головною фотографією (аватаркою) профілю. Кожен гість, який відвідав сторінку, зможе подивитися те, що для вас актуальним, ви можете подивитися, хто з гостей заходив до вас на сторінку.

Які фотографії або відео перемістити добірку, вибираєте самі, можна не весь сторіс додавати.

Як і будь-альбом моментів збірки має свої налаштування, для кожного нового збереженого альбомчика можна вибрати обкладинку для актуальних історій і придумати назву. Кількість добірці матеріалу обмежений, як і кількість створених альбомчиков.

Увага! Для зручності перегляду передплатниками гостями вашої сторінки, популярні та цікаві моменти краще сортувати по темам. Так кожен відразу знайде те, що йому цікаво. Необов’язково створювати кілька збірок з однаковою назвою, можна просто доповнювати вже існуючий, свіжими опублікованими stories на дану тему.

Актуальне з історій Instagram   як закріпити

Як закріпити сторіс в профілі

Як зробити актуальні історії в instagram? Доданий Stories додати в добірку необхідно змінити настройки в особистому кабінеті. Спочатку додамо нову сторіс.

  • Запускаємо додаток Instagram, проходимо авторизацію, відкривається стрічка активності;
  • Проводимо пальцем по екрану праворуч або натискаємо на свою фотографію на верху, щоб додати сторіс;
  • Далі вибираємо, що ми хочемо додати з галереї або відзняти новий матеріал в режимі онлайн камери;
  • Якщо є необхідність, то можемо накласти фільтр на наш мультимедійний матеріал, проводячи пальцем по екрану, вибираючи відповідний фільтр, додаємо стікери, геодані, а може і текст;
  • Далі натискаємо на напис внизу «Ваша історія» і протягом пари секунд все опубліковуватиметься;

Взагалі в розділі сторіс инстаграма на нижній частині екрана розташоване багато кнопок, які виконують свої функції. Для автоматичного збереження в архіві, відвідайте налаштування історії. Виберіть місце, куди буде зберігатися архів доданих stories.

Архів має два пункти: історії та публікації. Необов’язково видаляти публікації зі своєї стрічки, ви можете тимчасово їх приховати від усіх користувачів інста світу. Хочете приховати свій обридле фото (архів) або відео, натисніть на меню, яке розташоване над матеріалом і виберіть з випадного списку, дія «архівувати». Після цього дії обрана фотографія або відео, будуть переміщені в розділ архіву публікації. Всі лайки і коментарі зберігатися.

У будь-який момент можна все повернути на своє місце. Зайдіть в розділ архіву публікації, виберіть те, що хочете повернути і клікніть по дії «показати в профілі». І через кілька секунд ви побачите, що весь контент на своєму місці.

Щоб подивитися ваш архів, зайдіть на головну сторінку, натисніть на силует чоловічка, який відображається знизу в правій частині екрана. На верху сторінки знайдете стрілочку з годинником всередині, клацніть по ній і відкриється список всіх раніше опублікованих матеріалів, які ви зберегли.

В історії instagram існує така функція, як виділити, що вона означає і для чого її придумали, дізнаємося нижче.

Отже, ви зробили заповітну публікацію в сторіс і після її додавання виявили на нижній панелі сердечко з написом: «Виділити». Так ось саме в цій кнопці і криється дію, яку необхідно виконати і скористатися функцією актуальних історій.

Клікніть по кнопочці виділити, далі виконуйте все покроково. А саме, після натискання з’явиться віконце, яке запропонує «додати до актуальне» і всі альбоми, які існують у вашому профілі. Або створіть новий альбомчик, його можна підписати і вибрати цікаву обкладинку.

Важливо! Що після додавання актуальних історій, зберігається кількість переглядів, а також емоції та коментарі, які залишили передплатники і гості облікового запису. І збережений архів тимчасових сторіс, не втрачає кількість переглядів.

Також можна ділитися з сторіс своїм матеріалом публікацією на головній сторінці. Дана функція доступна на мобільному пристрої з любо ОС Android, iOS, Windows Phone. Якщо у своїй версії ви не виявили подібних опцій, то оновіть програму до останньої версії.

Моя довідка - Корисні поради