Аккаунт в Instagram для бізнесу

Аккаунт в Instagram для бізнесу

І в Инстаграме, і в будь-якій іншій соцмережі основне завдання ресурсу – спілкуватися, викладати свої фотографії та відео. Однак сьогодні Instagram і виконує безліч інших функцій. Користувачі соцмережі підписуються на блоги, групи, інтернет-магазини, що мають бренд-профіль. Розглянемо, у чому полягають відмітні особливості таких акаунтів, який з них виявиться найбільш оптимальним для вашого виду бізнесу.

Магазин

Магазин – найбільш поширений варіант монетизації. Є деякі товари, які можна продавати прямо через Instagram: косметичні товари, аксесуари, предмети одягу, хендмейд. Магазин являє собою сторінку-вітрину, на якій не слід викладати власні фотографії, фотозвіти про трудовому процесі. Передплатники чекають новин про акції, нові надходження товарів і т. д.

Аккаунт в Instagram для бізнесу

Паблік

Паблики присвячуються самим різним темам – здорового способу життя, лайфхакам, моди, дизайну і інтер’єру, подорожей. Паблік – онлайн-журнал, який водночас виконує і робочу функцію (створює певне ставлення до вашого бренду в цілому).

Аккаунт в Instagram для бізнесу

Особистий бренд

Напевно ви зустрічали профілі звичайних, незнаметных людей, аудиторія яких налічує тисячі користувачів. Вони пишуть про те, в чому є фахівцями, будь то подорожі, психологія, огляди ігор/фільмів/книг, виховання дітей, схуднення. Якщо ви теж відмінно розбираєтеся в якійсь сфері, то вам досить буде особистої сторінки – окрему бізнес-сторінку для просування створювати не потрібно.

Аккаунт в Instagram для бізнесу

Олена Кошкіна — відомий інста-блогер, захоплюється фотографією та виховує трьох діточок. Завдяки особистого аккаунту вона просуває не лише свою школу фотографії, але і себе, а також отримує прибуток, рекламуючи інші бренди

Бренд-запис

Бренд-аккаунт – оптимальний варіант для знаменитих брендів. Він виконує декілька важливих завдань: підтримання лояльності зацікавленої аудиторії, збільшення популярності, монетизація присутності в Инстаграме (надалі). Контент-стратегія, включаючи візуальний елемент, формується навколо цінностей вашого бренду.

Аккаунт в Instagram для бізнесу

Відмітна особливість аккаунта Starbucks – відсутність рекламних постів з промоакціями. Запис містить високоякісний візуальний контент, а також знімки від користувачів, які демонструють різноманіття продукції даного бренду

Міні-лендінгем

Міні-лендінгем оптимальний у випадках, коли при мінімумі витрат на створення сторінки і її просування потрібні оперативні конверсії. Подібні акаунти допомогою реклами ловлять аудиторію на майданчику і спонукають в них бажання вчинити певну дію (взяти участь у проекті, придбати товар, скористатися послугою).

Аккаунт в Instagram для бізнесу

Корисні поради

Сьогодні #массфолловинг призводить до блокування аккаунту (він являє собою підписки на всіх підряд, щоб залучити до профілю увагу людей). Не слід використовувати цей спосіб, якщо ви плануєте діяти в Инстаграме професійно і грамотно.

Взимку 2016 року розробники соцмережі реалізували функцію управління відразу п’ятьма записами. Можна здійснювати їх управління і перемикатися між ними з одного пристрою в один і той же час. Так, якщо ви виявите з повідомленням про доданому коментарі, вас перекине на потрібний обліковий запис.

Моя довідка - Корисні поради