Акаунти мають найбільшу кількість передплатників в Instagram

Передплатники і лайки – один з показників успішності профілю в соціальній мережі. Визначити найбільшу кількість передплатників у Инстаграме допоможуть рейтинги і статистика.

У кого найбільше передплатників у Світі

Першим і самим популярним залишається офіційний аккаунт соціальної мережі – Instagram. Кількість передплатників – 307 мільйонів. На сторінці публікується інформація про оновлення і функціях, які будуть введені в соціальну мережу або вже додані.

Друге і третє місце розділяють футболіст Кріштіану Роналду і співачка Аріна Гранде. Проблема в тому, що динаміка росту на обох сторінках – непостійна. На момент 2019 року: Аріна – 160 млн. передплатників, Кріштіану – 176.

Четверте місце – співачка Селена Гомез, 153 млн. залежно від активності дівчата в соціальних мережах, вона нерідко переходить на друге місце. В період відсутності публікацій, кількість зменшується.

П’яте – Дуейн «Скеля» Джонсон, з кількістю до 150 млн. У своєму профілі він розповідає кумедні історії повсякденності, ділиться знімками з іншими зірками і показує досягнення.

Сестри Кардашьян з невеликим відривом в 3 млн. займають шосте і сьоме місце. Дівчата прославилися завдяки своїй зовнішності, участю в телешоу і мільйонними статками на банківських рахунках.

Восьме місце заслужено віддано Бьенсе, 129 млн. Співачка не тільки займається випуском альбомів і створенням музики, але і активно співпрацює з косметичними брендами, кутюр’є і будинками мод.

Футболісти Ліонель Мессі і Неймар зайняли дев’яту і десяту сходинку. Відрив у передплатників – 126 123 млн відповідно. На своїх сторінках вони діляться не тільки моментами зі спортивної кар’єри, але і сімейними знімками.

Найбільша кількість в Росії

Перше місце займає Ольга Бузова, з кількістю фанів у 16,1 млн. Творчість телезірки приваблює не тільки позитивно налаштованих користувачів, але й затятих ненависників. Дівчина публікує пости, який частіше пов’язані з особистим життям і творчістю.

Друге – аккаунт Тіматі або Black Star, 14,1 млн. В профілі часто з’являються записи про випуск нових брендів, колекцій одягу. Представлені концертні записи, особисте життя та гумористичні публікації.

На третьому місці Ксенія Бородіна з 13,1 млн. Завдяки кар’єру телеведучої, дівчина швидко зібрала аудиторію в соціальній мережі. Як і попередні користувачі, ділиться фотографіями зі знімань, останніми новинами та особистими фотокартками.

Павло Воля посів четверте місце, змагаючись з Настею Ивлеевой на п’ятому – 12,6 і 12,4 млн. Участь в телешоу, активне розміщення в соціальних мережах і популярність принесли таку кількість передплатників.

Віра Брежнєва на шостому, з 10,9 млн передплатників. Частими в її профілі стають фотографії при співпраці з модними брендами одягу, з концертів та зйомок кліпів. Максимальна кількість коментарів під фотографіями – не більше 5 тисяч.

Восьме місце у Настасії Самбурской, 10, 5 млн. Дівчина заслужила популярність за рахунок регулярних суперечливих заяв і відео. Завдяки кар’єрі актриси, зібрала перші мільйони передплатників.

На дев’ятому і десятому місці – Єгор Крід та Анастасія Квітко, з 10,4 і 10,1 млн. Молоді люди розміщують фотографії з показів модних колекцій, діляться особистим життям. Особливе місце займається професійна діяльність: робота в сфері шоу-бізнесу.

ТОП 10 в Америці

Найпопулярнішим акаунтом у Америці вважається kingjames, від зірки баскетболу Леброна Джеймса. Сторінка вже зібрала 50,6 млн передплатників. Нерідко розміщуються публікації про життя баскетболіста, спортивні новини.

Друге місце у Аріана Гранде – 41,7 млн у США, але рівень залученості нижче, ніж у попередніх облікових записів. Так, від англомовної аудиторії виконавиця отримує 348,6 тисяч охоплення.

Третє, четверте і п’яте місце також займають сестри Кардашьян. На відміну від світових чартів, Хлоя Кардашян з 38,7 млн із США популярнішим, ніж Кендалл (35,1) і Кайлі (41). Основна сфера зайнятості – моделінг.

Шосте місце у Бьенсе, яка також популярна і серед американської аудиторії. Кількість передплатників з США – 33,6 млн.

Сьоме і восьме – Селена Гомез і Зендая. За даними статистики по американській аудиторії, дівчата зібрали – 32 і 20,2 мільйона. Обидві працюють у сфері шоу-бізнесу, залучені до зйомки фільмів і серіалів.

Дев’яте місце у Кортні Кардашян – 30,5 млн з охопленням у 358 тисяч. На відміну від більш успішних сестер, модель воліє вести запис сімейним. На її сторінці можна зустріти фотографії з родиною частіше, ніж присвячені кар’єрі.

Десята сторінка з 16,8 млн (у світі) і 6,6 млн у США – репера xxxtentacion. Виконавець загинув, але його аккаунт залишається активним і популярним серед фанатів. У записі можна зустріти послання від передплатників з текстом: «ми сумуємо». Профіль не відрізняється найбільшою кількістю передплатників у Инстаграме, але і містить всього дві публікації.

Моя довідка - Корисні поради