Абзац в Instagram: як його зробити

Абзац в instagram – як зробити – питання, яке намагаються вирішити користувачі соціальної мережі. У статті увазі представлено багато методів, як досягти подібного результату. Як діяти в залежності від марки пристрою. Які переваги можна отримати, якщо правильно здійснити один із способів.

Абзац в Instagram: як його зробити

Як зробити абзац в Instagram?

Перш ніж дати інструкції, варто вивчити корисні поради. Вони дадуть результат без виконання численних дій і без скачування сторонніх додатків. Для цього використовують прогалини:

 1. Потрібно зробити подвійний пробіл або при стандартному наборі СМС. Текст копіюється, потім переноситься в соцмережу і оформляється пост.
 2. Між пропозиціями у місці абзацу слід видалити пробіл. У цьому місці вставити скопійований подвійний пробіл. Після натискання на Поділитися, можна бачити порожній рядок.

При переносі даного елемента в публікацію не потрібно використовувати буфер обміну. Так як доведеться всі операції проводити повторно.

На спеціальних тематичних порталах можна знайти статті. У них представлений подвійний пропуск. Його потрібно скопіювати і вставити в публікацію. Щоб домогтися результату, важливо простежити за тим, щоб на період розміщення поста не було знаків. В іншому випадку слова зіллються в одне полотно.

Можна використовувати стікери і смайли, щоб розділити пропозиції. Це можуть бути такі значки, як:

 • Хрестики;
 • Смайлики;
 • Стрілки;
 • Жести рук;
 • Цифри;
 • Сердечка.

Їх потрібно вставляти між частинами рядків. Дозволяється заповнити рядок або залишити лише половину.

Абзац в Instagram: як його зробити

Для чого необхідні абзаци в Instagram?

Дій, як виконати відступ, багато. Для чого вони потрібні? Це хороший спосіб ефективно структурувати інформацію в публікації. Користувачам набагато простіше читати пости – один абзац відображає одну думку. Якісно структурований текст схожий на сходи. Читач поглинає інформацію послідовно.

Читайте також:
Як завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram на Айпад безкоштовно російською мовою без app store

Якщо не буде відступів, його важко читати. Вже через хвилину слова перетворюються в звичайну мішанину. Людина кидає публікацію, не дочитавши. Єдиним бажанням виступає закрити стрічку і відписатися від людини.

На підставі цього можна зробити висновок, що якість опублікованої інформації збирає аудиторію. Якщо текст несе корисну або розважальну інформацію, якщо пост ідеально структурований, можна бути впевненим, що користувач повернеться і залучить інших читачів репостом.

Використовувати відступи можна вже з оформлення шапки. Бажано грамотно структурувати дані – діяльність, інтереси і контактні дані. Домогтися структуризації можна через проставлення спеціальних секретних символів.

Як зробити абзац з телефону?

Абзац в Instagram: як його зробити

Варто більш детально вивчити, як виконувати відступ. Точна схема дії залежить від того, на якому телефоні здійснюється операція. Варто розглянути кожен варіант дії, в залежності від ОС смартфона.

На Айфоне

Для публікації на даному пристрою, слід вибрати фото, обробити фільтрами. Після цього можна почати оформлення тексту зі смартфона. Після написання головного смислового блоку потрібно написати точку або відповідний знак. Звичайний пробіл проставляти не потрібно.

Між курсором, що виглядає, як вертикальна лінія і значком пунктуації ніяких відступів бути не повинно. Якщо натиснути на пробіл, щоб скинути форматування публікації. За такою схемою працює редактор пропозицій в соцмережі. При редагуванні видно, що є відступи. Але після розміщення вони пропадуть. Залишиться тільки структурований текст.

Після цього слід перейти на спеціальну розкладку з символами і цифровими показниками. Це іконка «123». На клавіатурі буде показана опція введення. Необхідно натиснути двічі.

Завдяки цьому вийде залишати відступи між написаними абзацами. Кожен з них поділяє текст на окремі логічні блоки. За такою схемою потрібно писати весь пост.

Читайте також:
Чому не працюють хештеги в Инстаграме в 2020 році: основні причини і що робити

На Андроїді

У подібній ситуації користувачеві при вирішенні питання, як зробити абзац инстаграме, потрібно виконати такі маніпуляції:

 1. Публікується фото через ПО инсты на Андроїд.
 2. Настроюється яскравість зображення і вибирається фільтр.
 3. Можна приступати до створення тексту. Кожні 3-4 пропозиції слід проставляти відступ.
 4. Щоб виконати його, слід натиснути на функцію введення. На телефоні вона виглядає, як клавіша зі стрілкою. Активувати її потрібно два рази, щоб розділити.

При здійсненні даної операції потрібно пам’ятати про правило, характерному для Айфонів. Умова полягає в тому, що між крайнім знаком пунктуації та курсором не проставляються відступи. Якщо виконати у наведеному порядку, між рядками з’являться вільні структурують прогалини, що дозволяють розбити пост.

Як писати тексти в Instagram з абзацами?

Можна використовувати універсальне додаток для всіх типів і категорій ОС – «Space». Утиліта була розроблена спеціально для структурування публікації і уникнення проблем. Послідовність дій виглядає так:

 1. Програма завантажується з магазину додатків.
 2. Утиліта запускається.
 3. В інтерфейсі слід писати текст обсягом близько 2000 знаків.
 4. У написаному слід виконати відступи. Для цього використовуються символи у вигляді решіток, точок або квадратів.
 5. Після написання тексту потрібно скопіювати його в телефон і потім поставити пробіл.

Виконавши ці операції, можна отримати привабливий, зручний для сприйняття текст. Функцію копіювання поста знайти легко. Вона розташована зверху.

Використовуємо спеціальні символи для розділення абзаців

Багато користувачів соцмережі для оформлення одного опису використовують допомогу спеціально розроблених значків і невидимих роздільників. Це можуть бути нові смайлики, численні точки, просто решітки.

Працювати з ними в тексті легко. Після закінчення написання рядків натискається Enter. З його допомогою можна ставити порожній курсор на інший рядок. Далі користувачеві потрібно діяти таким способом:

 • Відкривається розкладка з символами;
 • На пристрої вибирається відповідний варіант. Часто вибирається зірочка;
 • Значок вставляється порожній рядок;
 • Виконується відступ.
Читайте також:
Що значить "додаток зупинено", і як це виправити?

Роздільник у вигляді значка готовий. Перевагою подібної методики вважається можливість використовувати замість зірочки смайли до фото.

Підводячи підсумки

Варіантів дії, як написати і структурувати текст в інсте і робити абзац, багато. Користувач може підібрати варіант і додавати обраний знак. Грамотний підхід поділяє написане на логічні блоки в инстаграмме. Можна донести до читача бажану думку між постами.

Моя довідка - Корисні поради