9 рекомендацій по набору перших 10 тисяч передплатників

Якщо ви користуєтеся Instagram, напевно, ви помітили, що блогери з фотосети живуть дуже непогано заробляють на рекламі. Цей успіх породив купу інших акаунтів, власники яких теж хочуть такої ж хорошого життя. Але далеко не кожен з них може розкрутити сторінку до отримання хоча б невеликий прибуток. Поговоримо про те, які дії точно приведуть вас до успіху.

Просування починається з оформлення

Опис профілю і аватарка кидаються в очі в першу чергу. У біо повинна бути максимально повна інформація про вас, а ава повинна бути симетричною і якісною. Помістіть туди свій логотип, наприклад.9 рекомендацій по набору перших 10 тисяч передплатників

Працюйте над контентом

Цей пункт, на мій погляд, найважливіший. Без гарних публікацій всі ваші старання по залученню уваги до вашої персони або товарів будуть марні. Не варто завалювати інтернет безглуздими низькоякісними фотографіями. Такого контенту на просторах досить, не варто плодити його і далі. Звертайте увагу на експозицію, якість фото і відео і зміст.

Додавайте підпису

Я і сама грішу тим, що просто викладаю зображення без зайвих слів. Але це – мій особистий аккаунт, і цілі збільшити аудиторію у мене немає. Кожною публікацією ви повинні щось говорити людям. Навіть якщо ви просто продаєте накладні нігті, під фото можна розповісти про те, з чого вони зроблені і чому варто придбати саме їх.

Використовуйте хештегі

В інтернеті пишуть по-різному: хтось не рекомендує використовувати більше 10 тегів, хтось радить заповнювати все, що можете. Максимальна кількість – 30. Також є методика використання хэштегов «хвилями»: спочатку ви додаєте високочастотні, потім, після того, як перша активність прийде, видаляєте їх пишете середньочастотні, потім робите те ж саме і замінюєте їх на низькочастотні. Цей спосіб працює я пропоную вам дізнатися самостійно, на свій досвід. У будь-якому випадку, це ефективно. Коли Slipknot їздили по світу, я виклала фото з підписом «Шкода, що я не на #knotfest», і під публікацію прийшли лайки від користувачів з усього світу. Не забувайте також про те, що ці теги повинні відповідати темі публікації. Тепер наведу вам приклад публікації, оформленої за всіма трьома правилами.9 рекомендацій по набору перших 10 тисяч передплатників

Геотеги

Якщо у вас магазинчик або якийсь заклад, використовувати геолокацію особливо важливо.

Взаємний піар

Це, мабуть, запорука успіху в усіх соціальних мережах. В Instagram це реалізовано в тому числі і через хештегі, але такий спосіб б’є по вашій репутації. Я б порекомендувала в цих цілях використовувати спеціальні групи. Не забувайте відповідати взаємністю, щоб продовжувати отримувати активність на свою сторінку. Але не чекайте від цього методу приплив цільової аудиторії – цей спосіб спрямований скоріше на висновок вас в рекомендації іншим користувачам.

Масслайкинг, массфолловинг, масскомментинг і масслукинг

Чим більше йде від вас на чужі сторінки, тим більше людей вас помічає. А якщо у вас ще й публікації класні, вони обов’язково на вас підпишуться. Вам необов’язково робити це вручну – існують сервіси, які автоматизують весь процес. Працюйте з цільовою аудиторією конкурентів. Якщо вони зацікавилися сторінками з аналогічною тематикою, то і вами можуть. 9 рекомендацій по набору перших 10 тисяч передплатників

Спілкуйтеся з аудиторією. Ви повинні бути для них іншому, щоб вони вважали, що ставлять лайки і коментують сторінку близької людини.

Використовуйте та платні методи

Зараз я кажу про рекламу та розіграшах. Перша – самий ефективний спосіб, особливо таргетинг. Але потрібно грамотно налаштувати підбір аудиторії, щоб результат був стовідсотковим. Розіграші ж вже більш сумнівний спосіб – багато відписуються після результатів і створюють профілі спеціально для участі в гивах. Зробіть умови участі суворіше, щоб у фейків не було навіть найменшого шансу на успіх.

Отже, я дала вам 9 рекомендацій по набору першої аудиторії. Не чекайте, що ефект буде моментальним. Розкрутка – справа не швидка і парадокс полягає в тому, що, чим більше ваша аудиторія, тим швидше вона росте. Але, дотримуючись деяких правил, ви зможете домогтися успіху.

Про просування в Instagram за допомогою спеціального сервісу Bosslike, читайте в нашій статті.

Моя довідка - Корисні поради