8 способів потрапити в ТОП в Інстаграм: по хештегом і геолокації

В цій статті ви дізнаєтеся:

  • Що таке в ТОП в Інстаграм.
  • Які чинники впливають на потрапляння постів в ТОП.
  • 8 порад, як потрапити в ТОП в Інстаграм в 2021 році.

Що таке ТОП в Інстаграм?

Багато Instagram-користувачі плутають ТОП з рекомендаціями, коли пости показуються користувачам, які відповідають їх інтересам. Ми ж поговоримо про «тематичний» ТОП – а саме про хештеги і геолокацію.

Простий приклад: людина вводить будь-якої хештег: наприклад, «мода». У списку публікацій по тегу «мода» є ваш пост – і він знаходиться у верхній частині списку.

8 способів потрапити в ТОП в Інстаграм: по хештегом і геолокації Топ по хештегом «мода» в Instagram

Це означає, що пост потрапив в ТОП з цього тегу. Завдяки цьому збільшується охоплення фотографії або відеоролика – а значить підвищується органічний приріст аудиторії. Причому абсолютно безкоштовно.

Аналогічна ситуація з топом по геометкамі: наприклад, людина вводить в рядку пошуку мітку свого міста чи району і в списку постів бачить ваші публікації. Це може бути кафе, ресторан або салон краси. Завдяки цьому збільшиться кількість потенційних клієнтів.

Але пам’ятайте, що фотографії і відео знаходяться в ТОПі тимчасово – все залежить від конкуренції. Якщо ви вибрали високочастотний хештег, то знаходження у верхній частині списку може тривати 20-30 хвилин. Потім на місце вашої публікації прийдуть інші пости.

Які чинники впливають на потрапляння постів в ТОП?

Основні фактори, які впливають на потрапляння фото і відео в ТОП по тегам і матюками:

  • Швидкість набору коментарів і лайків. Ваше завдання: набрати якомога більше «реакцій» відразу після публікації фото або відео.
  • Кількість збережень в закладки.
  • Органічний приріст аудиторії.
  • Охоплення і залученість .
  • Кількість хештегов.

Як вивести фото і відео в ТОП по хештегом і геолокації?

Перейдемо до практичної частини статті. Розглянемо 9 ефективних способів, які допоможуть вам потрапити в ТОП публікацій з хештегом і геометкамі.;

Публікуйте пости якомога частіше

Перша порада, який допоможе вам потрапити в ТОП – намагайтеся публікувати нові пости якомога частіше. Наприклад, 5 фото або відео в тиждень.

Для цього складіть контент-план – на тиждень або місяць. Так у вас не буде проблем з постійним пошуком ідей для публікацій.

Робіть якісний контент

Як би банально це не звучало, але створюйте тільки якісний контент. Під «якісними» ми маємо на увазі публікації, які цікаві вашої цільової аудиторії.

Якісні і цікаві пости збирають більше лайків, коментарів і збережень. А як ви знаєте, це одні з головних чинників попадання в ТОП по хештегом і геометкамі.;

Накрутіть перші показники

Щоб ваші фото і відео виявилися в ТОПі, важливо набрати якомога більше «реакцій» в перші години «життя» поста. Для цього потрібна аудиторія.

Якщо у вас мало передплатників, то спробуйте накрутку лайків, коментарів і передплатників. У цьому допоможе сервіс Likemania.

Тут ви можете швидко і, що найголовніше, дешево і безпечно накрутити різні показники: лайки, коментарі, передплатників і навіть перегляди для відео.

Накрутити лайки і коментарі через Likemania >>>

Грамотно підбирайте хештеги

Ще одна порада, який допоможе вам «залетіти» в ТОП – грамотний підбір хештегов. Якщо для свого поста ви будете використовувати висококонкурентні теги – публікації, де є мільйони інших фото і відео, – то ймовірність попадання в «список кращих» буде мінімальна.

Тому підбирайте низькочастотні (до 10 000 публікацій) і середньочастотні (до 100 000 публікацій) хештеги.;

Ще дуже важливо вставляти релевантні теги – вони повинні відповідати темі вашого поста. Наприклад, для фотографії салону краси не підійдуть теги «авто», «смешниекотікі» і так далі.

Спробуйте масові дії

Під масовими діями ми маємо на увазі масслайкінг і массфолловінг. Вам потрібно підписуватися і лайкать свою аудиторію, яка, в свою чергу, підпишеться на ваш аккаунт.

Так ви зможете швидко і відносно недорого залучити аудиторію на свій профіль. А як ви знаєте, чим більше у вас передплатників, тим швидше ви будете збирати лайки і коментарі для своїх постів.

Для масових дій ми рекомендуємо використовувати сервіс Tooligram. Він дешевий і безпечний – профіль точно не заблокують за перевищення лімітів.

8 способів потрапити в ТОП в Інстаграм: по хештегом і геолокації

А найголовніше – інструмент допомагає залучати тільки «живу» аудиторію. Ніяких ботів або офферов.

Перші 25 чоловік ви можете залучити безкоштовно.

Почати роботу з Tooligram >>>

Підберіть найкращий час для виходу постів

Ще один важливий момент для потрапляння в ТОП – підбір часу для виходу постів. Ваше завдання – дізнатися, в який час публікації отримують високий охоплення.

Наприклад, о 17:00 пости можуть збирати по 200 лайків протягом години, а о 21:00 – 500 лайків. Це пов’язано з тим, що в 9 вечора ваша аудиторія найбільш активна.

Більш докладно про те, як підібрати найкращий час для постів в Інстаграм читайте в нашій статті.

Залишайте заклик до дії

В кінці кожного поста залишайте заклик до дії. Просіть свою аудиторію ставити лайки, коментувати і додавати пости в закладки.

Можна стимулювати передплатників: наприклад, задайте їм будь-яке питання. Це допоможе почати дискусію в коментарях.

Взаємодійте з іншими авторами

Мова йде про взаімопіар. Знайдіть 5-6 цікавих блогерів в своїх нішах і запропонуйте їм співпрацю: ви викладете в своєму акаунті пост із зазначенням автора, а вони опублікують пост в своєму профілі, де «прорекламують» вас.

Це взаємовигідна співпраця, яке допоможе обміну аудиторії. Взаімопіар – відмінний спосіб безкоштовного залучення нової аудиторії на свій аккаунт.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як потрапити в ТОП в Інстаграм по хештегом і геометкамі. Використовуйте всі методи, описані в статті. Це допоможе вам швидко набрати нову аудиторію і збільшити кількість клієнтів.

Моя довідка - Корисні поради