7 звичок для високоефективних Instagram блогерів

Подивіться на блогерів. Вони заробляють гроші, здавалося б, з повітря. Просто викладають пости та отримують дохід. Хтось вважає цю діяльність марною тратою часу, а хтось по-справжньому заздрить. Я, як автор статей в Інтернеті, на своїй шкурі відчула цей конфлікт традицій і нового часу – мої рідні вважають, що я нічим не займаюся, хоча по грошах у мене виходить більше, ніж у них з їх класичною роботою 5 через 2. Багато хочуть так само і вибирають Інста-блогінг. Поговоримо про те, які звички ви повинні засвоїти для успішної діяльності.

1. Проявляйте активність на сторінках нових передплатників

Активна діяльність – запорука успішної та швидкої розкрутки. Не залишайте без уваги нових передплатників. По можливості переглядати профілі, ставте лайки, коментуйте і дивіться історії. Звичайно, якщо у вас в день аудиторія збільшується на півтори тисячі людей, це, звичайно, проблематично. Але зруйнувати бар’єр між вами і передплатниками – вони повинні вважати вас своїм другом. Буде ідеально, якщо ви будете любити фоловерів і спілкуватися з ними. У нас на сайті ви можете вивчити просте керівництво про те, як отримати перші 10к передплатників.

2. Рекламуйте акаунти інших блогерів

Взаємовигідна співпраця – запорука швидкого просування в будь-якій соціальній мережі. На перших етапах розкрутки ви можете вибрати тематичні акаунти, що підходять для вашої аудиторії, і рекламуйте їх. Уникайте жорсткої невідповідності, щоб не відштовхнути передплатників.

Потім, коли ви станете більш самостійні, вам буде необов’язково йти шляхом взаємного піару, і така діяльність почне приносити дохід. Так, спочатку невеликий, але пізніше ви можете здивуватися, скільки грошей крутиться в соціальних мережах.

3. Всі ваші пости повинні спонукати передплатників до дії

Сприймайте свою аудиторію як дітей. Ні, не тих примхливих маленьких демонів. А як світлих, безпосередніх і чистих створінь, яким потрібно розповідати щось цікаве, пропонувати різні ігри і активності і спонукайте їх до дії. У якомусь сенсі вам постійно потрібно натякати на те, щоб люди прокоментували пост, щоб купили ваш товар або проголосували в опитуванні. Це стимулюватиме користувачів до дії у вашому профілі.7 звичок для високоефективних Instagram блогерів

4. Обов’язково відповідайте на коментарі передплатників

Ви повинні зробити все, щоб бар’єр між вами і аудиторією був якомога менше. Тому розмовляйте з ними, відповідайте в коментарях, задавайте питання в описі до публікації. Спробуйте це, і ви здивуєтеся, наскільки така проста річ може бути ефективною.7 звичок для високоефективних Instagram блогерів

5. Зворотний зв’язок повинна бути усвідомленою

Ви можете підключити бота, який буде писати рандомные відповіді. Але це ж нецікаво. Люди не дурні. Як я вже говорила, сприймайте їх як дітей, а діти відчувають фальш. Якщо ви не будете щирими з ними, якщо не зробите їх своїми друзями, просуватися буде куди складніше.

Про те, як змусити Instagram-передплатника купити ваш товар, читайте нашу статтю за посиланням.

6. Не закидайте роботу з аудиторією

Регулярність постів і постійне спілкування з передплатниками повинні стати вашими звичками. Уявіть, якщо ви спілкувалися з людиною, а він раптово зник. Що ви будете відчувати? Думаю, це будуть не дуже приємні емоції. Не давайте передплатникам охолонути, повернутися на попередній рівень буде складно. А полегшити роботу в щоденному постінгу вам допоможуть спеціальні сервіси.

7. Приносите користь своїм передплатникам

Звичайні фотографії з життя люди можуть бачити записи своїх друзів. У вас же вони також повинні знаходити цікаву інформацію. Якщо ви просто ведете блог, пишіть свої роздуми про життя – напевно ви зможете знайти однодумця. Якщо у вас магазин, викладайте статті з інформацією про товари, які вони можуть знайти у вас. Робіть корисне справа, не треба плодити контент заради контенту – такого отже досить на теренах соціальної мережі. Про особливості написання й оформлення постів читайте детальніше у нас на сайті.

7 звичок для високоефективних Instagram блогерів

Висновок

Люди ведуть діяльність в Інтернеті і заробляють на цьому пристойні гроші. Що дозволяє їм добитися успіху? Які якості у них є? Загалом-то, нічого особливого. Але є кілька звичок, завівши які, ви також зможете стати відомою людиною в Instagram.

Моя довідка - Корисні поради