7 порад початківцям Інста-блогерам для ідеальних фото

Глядачам здається, що за акаунтами блогерів немає ніякої праці. Це так і виглядає: красиве життя, вечірки, подорожі і пристойний заробіток на соціальних мережах. Але за цими публікаціями лежить значна робота над собою і своїм контентом. Якщо ви читаєте цю статтю, цілком імовірно, що ви теж вирішили піти цією стежкою. Потрібно враховувати деякі лайфхаки для фотографій, щоб просування проходило максимально швидко.

Освітлення для фото: різні тон і кут світла можуть все кардинально змінити

Почнемо, звичайно, зі світла. Це – основа гарної картинки. Добре, що мова йде не про відео в Ютуб – там все набагато складніше, ніж з фотографіями для Инсты. Тут же ви можете поекспериментувати з ним, тим більше якщо на зображенні є кілька предметів різної висоти – пограйте з тінями або постарайтеся поставити все так, щоб ніяких тіней і зовсім не було. Саме другий варіант я б вам радила – так простіше буде підібрати відповідний фільтр, який зіграє на руку стилістиці вашої сторінки.

Instagram в цілому – не місце для публікації похмурих постів. Тут люблять щось світле, стильне. Тому експериментуйте, щоб домогтися кращого варіанту.7 порад початківцям Інста блогерам для ідеальних фото

Рухайте предмети на фото, поки не отримаєте ідеальний знімок

Експозиція дуже важлива в фототворчестве. Вчені довели, що мозок людини вважає гарними симетричні речі. Тому прагніть до того, щоб ваші зображення були симетричні. Краще всього, якщо предмет буде по центру фото. Але несподівані рішення також можуть бути вдалими. Поекспериментуйте з розташуванням основних елементів на екрані.

На симетрії люди будують свої акаунти. Наприклад, @symmetrybreakfast. Хоча тут і отзеркаленные фотографії, виглядає все одно красиво і дозволяє набрати більшу аудиторію.7 порад початківцям Інста блогерам для ідеальних фото

Робіть кілька знімків змінюючи ракурси, щоб вибрати ідеальний

Ви коли-небудь звертали увагу на те, як працюють професійні фотографи? Кілька поз і десятки клацань кнопкою для вибору з цієї серії одного, найбільш вдалого варіанту. Візьміть цю звичку собі на замітку – краще зробити багато спроб і вибрати кращу, ніж спробувати один раз і не бути задоволеними результатом.

Не забувайте використовувати фільтри та редактори

Одна з складових стилю – колірна гамма. Однаковість аккаунта в цьому плані дуже добре позначається на сприйнятті передплатниками контенту. Для того, щоб простіше було працювати з кольором, використовуйте фільтри. Знову ж таки, поекспериментуйте і виберіть один, який найбільше буде підходити для вашого контенту.

Для прикладу візьмемо той самий @vetermagazine. Публікації тут виконані в одному стилі, а з допомогою фільтрів досягаються ці пастельні відтінки фотографій. Про популярних фільтрах в Instagram детальніше читайте в нашій статті.

7 порад початківцям Інста блогерам для ідеальних фото

Опрацьовуйте фон

Якщо я зроблю селфи на тлі драних шпалер на кухні, навряд чи на нього буде приємно дивитися. Тому дуже ретельно працюйте над фоном, особливо якщо ведете бізнес-аккаунт. У вас інтернет-магазин? Фотографуйте товари на тлі однієї текстури. Часто використовують в цих цілях світлі килими або дерев’яне покриття. На скріншоті вище ви бачите це: фон кожного зображення приблизно одного відтінку. Але можна піти й іншим шляхом: робіть тематичні серії фотографій. Головна умова – дотримуйтесь колірну гаму і стежте за тим, щоб навіть фонова обстановка була досить естетична.

Наприклад, @batnorton. Їх фотосети в місті чергуються іншими серіями фотографій. При цьому дотримується принцип сполучуваності кольорів: на скріншоті, наприклад, пальми поєднуються з кислотно-зеленим вбранням моделей.

7 порад початківцям Інста блогерам для ідеальних фото

Не поспішайте при зйомці

У кожній своїй статті про те, що потрібно зробити насамперед, коли починаєш інста-блогінг, я раджу створити контент-план хоча б на два тижні вперед. Робиться це для того, щоб не оформляти публікації в останній момент. Повірте мені, коли ви маєте справу з візуальним контентом, поспішати не слід. Те, про що я писала вище, неможливо зробити в поспіху. Потрібно спробувати різне розміщення предметів на фото, створити фон, зробити кілька спроб, спробувати фільтри. Це все вимагає часу, так що раджу набратися терпіння.

Додавайте в кожне фото життєвості

Instagram спочатку створювався як соціальна мережа для того, щоб публікувати свої щасливі моменти відразу. Тому вона і розрахована на мобільні пристрої. І люди чекають того, що у ваших постах буде життя. Звичайно, якщо у вас інтернет-магазин, життєвості складно додати. Хіба що в підписах випустіть трохи своєї особистості. Але якщо у вас саме блог, в кожній публікації повинні бути ви.

Фотографії – основний контент Instagram. Тому дуже важливо приділяти їм багато уваги. Експозиція, світло, якість, колір і так далі: важлива буквально кожна деталь. Ведення свого блогу передбачає постійну роботу над собою і своїм контентом, і, якщо ви хочете бути відомими, ви повинні бути готові до цього.

 

Моя довідка - Корисні поради