6 потрібних реквізитів для Інста-блогера

Instagram – соціальна мережа, створена для візуального контенту. Хоча і є можливість викладати відео-матеріали, фотографії – основне наповнення акаунтів. Звичайно, на особистих сторінках не так вже й важливо, як ви робите зображення. Фотографуйте хоч на Нокію, це зайде вашої аудиторії – адже це в першу чергу ваші друзі та родина. Якщо ж ви ведете блог, є сенс ретельно опрацьовувати композицію. Для цього можна використовувати спеціальні речі. Які? Поговоримо про це.

Штучні квіти

Деякі люди з зневагою ставляться до штучним квітам. Це викликано, звичайно, тим, що їх зазвичай приносять на могили людям. Але ви ж не будете дарувати їх людям, в цьому немає ніякої поганої прикмети. А якісні і зовсім виглядають як справжні.

Уявіть, що вам доведеться купувати свіжі кожен раз для фотографій. Звичайно, грошей у вас піде набагато більше, ніж якщо ви один раз вирішите придбати штучні в горщику або поставите їх у вазу.

Можна мати вдома кілька різних видів, щоб підбирати під конкретні фотографії, стилістики і колірні гами. Це справді універсальне рішення, якщо ви хочете додати квіти в публікації і зробити ваш профіль більш красивим.6 потрібних реквізитів для Інста блогера

Шпалери та постерні папір

Робота з фоном дуже важлива для контент-мейкера. Але однаковий задній план може набриднути вашої аудиторії. Тому ви можете використовувати шпалери або постерну папір, яка набагато щільніше звичайної і послужить вам довше. Можна вибрати різну текстуру для різних товарів. Так плоска зйомка товарів і предметів буде не тільки простий, але і якісною. А на постерну папір можна нанести будь-який малюнок, який ви захочете. Якщо ви не знали, з такого матеріалу робляться рекламні банери на будівлі. Але вона продається також у роздріб. При бажанні ви можете роздрукувати на ній будь-який візерунок, який захочете.6 потрібних реквізитів для Інста блогера

Використовуйте для цікавих експозицій книги і журнали

Для створення антуражу фотографії можна використовувати книги і журнали. Якщо просто помістити ваш товар в центр, може залишитися багато вільного місця, яке варто було б чим-небудь заповнити. Це створить лампову атмосферу. А при грамотному виборі авторів ще й дасть зрозуміти вашим передплатникам зрозуміти, що ви не просто блогер, але і ще ерудована людина. Головне не починати з ними обговорювати сюжети, інакше вони можуть розкрити, що це просто реквізит.

6 потрібних реквізитів для Інста блогера

Свічки і гірлянди

Гірлянди у людей асоціюються з Новим Роком, святковими посиденьками. Свічки – з романтичним ввечері, з інтимною атмосферою і затишком. Запалені свічки ж додадуть гру світла і зможуть акцентувати увагу на те, що вам потрібно. При грамотному використанні цього реквізиту ви можете отримати не тільки якісну і красиву картинку, але і звернути увагу користувачів на те, що потрібно вам. 6 потрібних реквізитів для Інста блогера

Овчина та штучне хутро

Хутряні вироби також дозволяють створити атмосферу затишку. Ці реквізити підходять для горизонтальної та інтер’єрної зйомки. Якщо ви продаєте меблі, кращого оформлення для фото не придумати. Так, я знаю, що тварини на скріншоті мало схожі на овчину і ще менше на штучний хутро, але їх не так вже й часто використовують при зйомках, тому будемо задовольнятися ламами.

6 потрібних реквізитів для Інста блогера

Випадкові аксесуари

Якщо жоден з варіантів не підходить, ви можете вибрати будь-який предмет з відповідних за тематикою і скласти гарну експозицію. Якщо торгуєте в’язаними вручну речами, хорошим вибором будуть клубки з вовною. На скріншоті, наприклад, поруч зі свічкою з шавлією і сіллю розташували, хто б міг подумати, сіль і тліючі трави.

6 потрібних реквізитів для Інста блогера

Реквізит для фотографій у бізнес-профіль, мабуть, незамінний для якісних фотографій. Так, ви можете кожен раз шукати щось особливе. Але якщо ви регулярно викладаєте публікації, я настійно раджу зібрати собі інструментарій, який зможе виручити в будь-якій ситуації. Ще більше корисних порад для ідеальних фото початківцям Інста-блогерам читайте в нашій статті за посиланням.

Як бонус я вам розповім про акаунті @stitchbully. Власник цієї сторінки зробив центром своїх публікацій або, можна сказати, основним реквізитом, вихованця.

6 потрібних реквізитів для Інста блогераВибачте мої слова. Сподіваюся, те, що я вважаю його самим милим реквізитом з усіх можливих, реабілітує мене в ваших очах.

Моя довідка - Корисні поради