6 головних методів, як підняти активність у Инстаграме

Ніхто не створює акаунт у Instagram «щоб був». Кожен, хто там реєструється, хоче показати іншим, як він живе, з ким він проводить час. Кожен, хто там реєструється, хоче лайків, коментарів та передплатників. Про те, як підняти активність в Instagram, ми з вами і поговоримо в цій статті.

Активність у Instagram – це…

Активність передплатників у вашому акаунті – це їх зацікавленість у вас та ваші товари. Чим більше органічний приплив передплатників, кількість лайків та коментарів, тим більше шанс на збільшення продажу найближчим часом.

Активність передплатників – запорука вашого успіху і добробуту.

6 головних методів, як підняти активність у Инстаграме

Активність передплатників – ваш бог, якому треба молитися перед їжею, після їжі і перед сном. Особливо зараз, із введенням Instagram розумною стрічки.

Як перевірити активність в Instagram? Зрозуміло, для того щоб зрозуміти, чи варто починати бити тривогу чи ні, потрібно розібратися з поточним рівнем активності користувачів на вашій сторінці. І найпростіший спосіб зробити це – подивитися на кількість передплатників, відміток «Мені подобається» і, що саме головне – коментарі. Подивилися? Тепер віднімаємо звідти накрученное, якщо таке є. І отримуємо приблизне уявлення про те, активні у вас передплатники чи ні. Тут варто враховувати «вік» публікацій і їх зміст. Зрозуміло, під постом з конкурсом лайків і коментів буде більше, але це не означає, що ваша сторінка вийшла на новий рівень.

Перегляд активності можна спростити. Дуже непогано в цьому допоможе такий показник, як «охоплення». Порівнюємо його із загальною кількістю передплатників. Якщо охоплення у багато разів менше, настав час щось робити.

Методи підвищення активності передплатників у записі Instagram

Перш ніж звертатися за допомогою до знаменитим SMM-атомників, пробує розворушити аудиторію самостійно. Отже, щоб отримати активність на сторінці робимо наступне:

 • Приділяємо велику увагу контенту. Зазвичай світлі фотографії та фото з особами людей набирають більше лайків та коментарів. Але громіздкий, незрозумілий текст відлякає людей не тільки від конкретної публікації, але і від вас. Фото повинне бути естетичним і легким для сприйняття, текст – простим і інформативним. Для того, щоб знати, як зробити публікуються фото ще привабливішим, читайте статтю “Онлайн Instagram фільтри для красивих і якісних фото”.
 • Не намагайтеся брати кількістю публікацій. Існує певний часовий проміжок, в який ви зможете отримати від своїх передплатників максимум відміток «Мені подобається» і коментів. Проаналізуйте це за попереднім постам або поставте експеримент. Знайти свій час дуже важливо, і в цьому зможе допомогти сервіс posters.
 • Контактуйте зі своєю аудиторією. Ви не робот, і клієнти повинні це бачити. Допускайте жарти, створюйте меми зі своєю продукцією, нехай навіть це і буде самоіронією. До простим і веселим людям усі тягнуться. Але тут потрібно вибирати стратегію поведінки виходячи з вмісту вашого аккаунта: буде дивно бачити жарти в магазині дорогих, гарних чоловічих костюмів, наприклад.
 • Хештегі. Пости з тегами отримують більше лайків. Не знаю, чим це обумовлено, але факт залишається фактом: хештегі = приріст активності.
  6 головних методів, як підняти активність у Инстаграме
 • Різноманітні інтерактиви. Опитування, конкурси, подарунки і так далі завжди будуть залучати народ. Вони будуть вважати вас добрим дідом морозом, який роздає подарунки за красиві очі. І постеенно перейдуть з цих одиничних постів з халявою на інше. А там і до замовлення далеко, тим більше, якщо відразу після конкурсу ви зробите знижку на ряд товарів.
 • Сториз я вважатиму за краще виділити, хоча можна було б і залишити їх у пункті з контентом. Сториз в Інсте – особливий контент. Їх дійсно дивляться. У них окрема стрічка, в якій статистично значно менше людей, ніж у звичайній стрічці. Тому це – прекрасний шанс заманити передплатників собі на сторінку і вже там, з допомогою придатного контенту, отримати від них десятки замовлень.
 • Пропонуємо ознайомитися: “Раціональність покупки коментарів в Instagram”.

  Причини падіння активності в Instagram

  Ви помітили, що протягом декількох днів лайки і коментарі у вас не додається зовсім або в дуже маленькій кількості. В першу чергу проаналізуйте, що ви змінили у своїй діяльності. Швидше за все, проблема криється в наступному:

 • Ви проявляєте мало активності. У цьому випадку Інста поступово зменшує покази ваших постів у стрічці. Користувачі просто не бачать вас, і охоплення зменшується ще більше. Можливо, це зроблено для того, щоб ви купували рекламу у Фейсбуку. А можливо, просто варто проявляти активність на своїй сторінці регулярно: викладати фото, сториз, проводити опитування і так далі.
 • Велика кількість ботів у передплатників. У цьому випадку активність живих користувачів може бути стовідсоткова, але ви цього не помітите. І будете вважати, що всі ваші старання намарне.
  6 головних методів, як підняти активність у Инстаграме
 • Багато сміття. Під сміттям я маю на увазі велику кількість реклами, взаємного піару і нецікавого контенту. Адже ви читаєте тільки цікаві книги, слухаєте тільки хорошу музику і так далі. І передплатники ваші теж, підписуючись на вас, хочуть отримати задоволення від перегляду постів.
 • Висновок

  Як збільшити активність Instagram? Ні, це не риторичне питання, адже тепер ви зможете прочитати цілу лекцію на цю тему. Ви знаєте всі нюанси і можете користуватися цією інформацією. І наостанок порада тим, хто прочитав: не зловживайте гивэвеями і ставте вимоги жорсткіші. Потрібно уникати фейків, створених тільки для конкурсів. І перед проведенням цієї акції підготуйте аккаунт: якщо користувачі побачать хороший контент, відписуватись після конкурсу їм не захочеться.

  Моя довідка - Корисні поради