5 причин, чому не можу підписатися в Инстаграме на людину

Деякі користувачі можуть зазнавати труднощів з підпискою на інших людей в Instagram. Проблема обумовлена особистісними чинниками або технічними проблемами, пов’язаними з нестабільною роботою додатка. Рішення пов’язане із з’ясуванням причини і її подальшим усуненням за допомогою використання функціоналу системи.

5 причин, чому я не можу підписатися на інших людей в Instagram

Наведу п’ять причин, чому я не можу підписатися в Инстаграме на людей, що входять в сферу моїх інтересів:

 • Збій програми Instagram. Користувач натискає на кнопку підписки, що спалахує у відповідь привітним зеленим кольором. Однак через мить вона знову стає холодним синім і млявою. Банальний збій не може стати перешкодою для оформлення підписки. Треба просто перезапустити програму, повторивши спробу. Якщо вона виявиться вдалою, то причину можна вважати знайденої. Альтернативою може стати проведення операції через веб-версію. Треба зайти на сторінку через браузер, повторивши спробу, яка ймовірно виявиться вдалою.
 • Обліковий запис користувача закритий. Кожна людина може обмежити доступ до профілю, скориставшись відповідною функцією в меню «Параметри». Підписатися на нього можна після подачі попередньої заявки. Якщо вона буде схвалена, то користувач зможе бачити публікації, вступити в листування. Скористатися функцією не вдасться власникам бізнес-акаунтів, які повинні бути відкритими.
  5 причин, чому не можу підписатися в Инстаграме на людину
 • Часом, не можу підписатися в Инстаграме на людину з-за перевищення ліміту, захопившись накруткою або просуванням на одному з популярних ресурсів Pamagram, Zengram, Doinsta, Bosslike, Likemania. Сайт Bosslike, начебто намагається підлаштуватися під алгоритми соц. мереж, встановлюючи таймер, що обмежує доступ до передплати, не дозволяючи робити їх занадто часто.
 • Однак на практиці це не працює, при надмірній активності робот Instagram все одно обмежує функціональність профілю в межах встановлених лімітів. Користувачам в 2018 році можна робити не більше 14 підписок на годину з інтервалом не менше 400 с. Крім того не можна робити більше тисячі підписок за добу. Порушення норми буде розцінюватися як спам, а такі акаунти уражаються не тільки у правах, але і тимчасово блокуються. Обмеження діятиме протягом кількох годин. Детальніше про все це – у статті “Як не бути переможеним Великим Баном, чи Дотримуємося ліміти передплати в Instagram”.

 • Додавання у чорний список. Користувачі можуть персонально обмежувати доступ до профілю. Дізнатися про це можна перейшовши на відповідний рахунок, який відображається для користувачів, внесений у чорний список без фотознімків. Відображатиметься повідомлення «немає даних», підтверджує припущення про персональну блокування.
  5 причин, чому не можу підписатися в Инстаграме на людину
 • Немає підключення до Інтернету. Кнопки залишаються зовні активними, але підписка природно не оформляється. Треба перевірити актуальність підключення, через інші програми або запуск браузера.
  5 причин, чому не можу підписатися в Инстаграме на людину
 • Як уникнути блокувань з-за порушення лімітів?

  Коли не можу підписатися в Инстаграме на людину, перевіряю зазначені моменти доступними методами. Найчастіше у активних користувачів недоступність функції пов’язана з блокуванням, викликаної спамом. Уникнути цього можна слідуючи лімітами, налаштувавши бота у відповідності з вимогами соціальної мережі. Використання сервісів просування, де робота ведеться з дотриманням лімітів, дозволяє регулювати цей аспект.

  Вирішіть проблему оперативно, впоравшись з тимчасовими неполадками або обмеженнями, викликаними персональними санкціями з боку системи, інших користувачів, які зробили вас у чорний список. Або ознайомтеся з нашим матеріалом про те, як переглядати закритий профіль, не підписуючись на нього.

  Моя довідка - Корисні поради