3 способи, як зайти в директ в Instagram з комп’ютера

Багато хто думає, що повний функціонал Instagram можна використовувати тільки в програмі на телефоні. Це не так. Звичайно, щоб використовувати деякі функції з комп’ютера, іноді буває недостатньо браузера. А деякі навіть не припускають, що за допомогою комп’ютера можна зареєструватися в Instagram.

Тому багато хто не знають, як зайти в директ в Instagram з комп’ютера. Люди зупиняються на тому, що не знаходять потрібний функціонал і починають користуватися соціальною мережею виключно з телефону. Насправді багато речей доступні і в браузері і навіть без завантаження додаткового софта. Але, на жаль, не всі.

3 способи, як зайти в директ в Instagram з компютера

Де знаходиться директ в Инстаграме на компі?

Не можна однозначно відповісти, де знаходяться повідомлення у Инстаграме на комп’ютері, тому що є кілька варіантів, як туди зайти. Це може бути як використання офіційного програми для ПК, онлайн-сервіси або емулятор.

У кожного способу є свої недоліки. Наприклад, Інста працює тільки на Windows 10. Тому, якщо ви ще не оновили операційну систему або не збираєтеся цього робити, то скористатися Инстаграмом не вийде.

Якщо ж ви хочете завантажити емулятор (програма, щоб запускати програми для телефону на комп’ютері), то ви зіткнетеся з тим, що не всі комп’ютери його підтримують. Емулятор, по суті, запускає на ПК ще одну операційну систему, тому потрібен потужний ПК, щоб все працювало.

А онлайн-сервіси в більшості випадків платні. Плюс, це не самий надійний спосіб для тих, хто передає в директе конфіденційну інформацію. Так як сервіси можуть бути схильні до нападів або витокам.

Як зайти в директ в Instagram з комп’ютера?

Найпростіший варіант, як зайти в директ в Instagram з ПК – завантажити офіційний додаток. Для цього потрібно зайти в Microsoft Store, знайти там потрібну програму (воно обов’язково повинно бути від офіційної компанії) і встановити його.

3 способи, як зайти в директ в Instagram з компютера

Після цього вам потрібно буде зайти в свій аккаунт і вже звідти потрапити в повідомлення. Виглядає там все майже так само, як і в додатку на Android або iOS, тому переплутати складно.

Якщо ж ви не хочете використовувати це додаток або якщо у вас немає Windows 10, то спробуйте інший спосіб, наприклад, емулятор.

Як написати в директ Instagram з комп’ютера через емулятор?

Якщо ви все ще не знаєте, як написати в директ Instagram з комп’ютера, то спробуйте емулятор. Самий популярний емулятор – BlueStacks. Скачайте останню версію і встановіть її. Якщо вона не запрацює, спробуйте іншу. Якщо ж у вас не працює ні одна версія, спробуйте інший емулятор. Наприклад, GenyMotion. Він не такий популярний, як попередній, але теж добре працює.

3 способи, як зайти в директ в Instagram з компютера

Емулятор представляє собою копію операційної системи Android. Тому вам, щоб зайти в Instagram, потрібно буде завантажити apk-файл програми. Скачавши його встановіть. Далі вам знову потрібно буде зайти в свій аккаунт.

Це додаток буде виглядати абсолютно так само, як і на вашому телефоні. Тому ви швидко зможете розібратися, як зайти в директ, прочитати повідомлення або відповісти кому-небудь. Крім того, в системі буде відображатися, що ви заходите з телефону, а не комп’ютера.

Як прочитати директ в Инстаграме з комп’ютера через онлайн-сервіси?

Якщо жоден з попередніх способів не допоміг вам дізнатися, як прочитати соощения в Инстаграме з комп’ютера, то вам залишається тільки скористатися сервісами в онлайн. Вони не завжди безкоштовні, але зі своїм завданням справляються.

Ось деякі з них:

  • Idirect;

3 способи, як зайти в директ в Instagram з компютера

  • Okogram;
  • Directbulksender та інші.

У цих сервісів є ряд своїх переваг, які стосуються як діректа, так і інших функцій, пов’язаних з Instagram. Відображення повідомлень доволі зрозуміле, тому заплутатися складно.

Висновок

Навіть якщо у вас щось не виходить з першого разу – продовжуйте шукати. Ви обов’язково знайдете рішення, якщо не будете здаватися. Іноді для того, щоб знайти рішення, потрібно вийти трохи за рамки звичної зони пошуку. Це нормально, але ви повинні тверезо міркувати, щоб не потрапити туди, куди не треба і не схопити шкідливе ПО.

І навіть якщо вам потрібно знайти спосіб зробити щось у додатку, де така функція не передбачена розробником, цей спосіб знайдеться, якщо ви не перестанете шукати. Тому намагайтеся дивитися на ситуацію ширше – тоді вас чекає успіх в кожному починанні.

Всім любителям десктопів рекомендуємо до ознайомлення: “Полегшуємо рааботу в Instagram на ПК за допомогою програм”.

Моя довідка - Корисні поради