3 способи шпигувати в Instagram

3 способи шпигувати в Instagram

Перегляд «#», на які підписаний власник облікового запису

Щоб вистежити улюблені хештеги користувача, достатньо лише відвідати розділ «Підписки» на його сторінці в Instagram. У відкритому записі приховати свої інтереси від публіки не вийде. Ця інформація буде доступна всім бажаючим.

3 способи шпигувати в Instagram

Такий спосіб «шпигунства» припав до душі багатьом инфлюенсерам і маркетологам. У будь-який момент часу ви можете дізнатися, який контент відстежує офіційний аккаунт соціальної мережі.

От і з’ясовується, що Марк Цукерберг відстежує публікації з тематичною міткою #skilife. А ось Адам Мосери (новий керівник Instagram) живить пристрасть до вінтажним годинах бренду «Rolex».

Вивчення рекламних креативів конкурентів

Відкрийте будь-яке профіль в Instagram. Натисніть на «Три крапки» і виберіть «Інформація про обліковий запис». Вся транслюється реклама в профілі відобразитися у пункті «Активні оголошення».

3 способи шпигувати в Instagram

Зрозуміло, такий спосіб шпигунства доступний не всім. Ви зможете отримати необхідну інформацію лише в тому випадку, якщо комерційний аккаунт «володіє інформаційною значущістю» на думку Instagram. На звичайних сторінках такого пункту не відшукати.

Instagram дуже жорстко налаштований по відношенню до політичної реклами і фейковим новин на майданчику. З допомогою даної функції соціальна мережа фільтрує контент.

Перегляд загальних фоловерів

3 способи шпигувати в Instagram

Відкрийте розділ «Передплатники» в потрібному Insta-профілі. Там є 3 колонки. Перша колонка – список загальних передплатників. Ймовірно, така опція використовується не тільки маркетологами (з її допомогою можна моментально з’ясувати, з якими блогерами співпрацював бренд), але і сущими ревнивцем.

Моя довідка - Корисні поради