20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП-підбірка

В цій статті ми розглянемо сервіси для просування в Інстаграм. Всього зібрали ТОП-20 інструментів.;

Все онлайн-сервіси розділили за категоріями: масові дії, аналітика, накрутка і відкладений постинг. Також поділимося порадами по розкрутці Instagram-аккаунта.

У списку тільки робочі інструменти, які принесуть результат – зростання аудиторії, охоплення та залучення – в 2021 році.

Масові дії

Спочатку розглянемо сервіси, який виконують масові дії: підписуються, ставлять лайки, дивляться історії. Ці інструменти підходять для просування будь-яких акаунтів: особисті сторінки, блоги, інтернет-магазини, бізнес-акаунти.

Tooligram 2.0

Tooligram 2.0 – сервіс для просування в Instagram. Інструмент виконує масові дії: підписується, ставить лайки. Налаштувати Tooligram можна самостійно – допомога фахівця не буде потрібно.

20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП підбірка

Ціна передплатника, яка притягається за допомогою онлайн-сервісу, починається від 1 рубля. Це безпечно: інструмент імітує дії живої людини. Ваш аккаунт не заблокують.

Особливості Tooligram:

 • Щоденна опрацювання 300 живих акаунтів – частина з них стане передплатниками і клієнтами.;
 • Можна працювати тільки з активною аудиторією конкурента – підписуватися і лайкать користувачів, які нещодавно підписалися на конкурента, лайкнули останні пости або прокоментували публікації.
 • Є функція розсилки. Ви можете відправляти новим передплатникам привітальні повідомлення. Більш того, налаштувати розсилку можна для Instagram-користувачів, які лайкали пости.;
 • Робота в хмарі. Можна почати активне просування профілю з комп’ютера, телефону, планшета. Завантажувати додаткові програми не потрібно.

Вартість Tooligram 2.0: 690 руб/міс.

Перші 25 чоловік можна залучити безкоштовно.

Zengram

Zengram – онлайн-інструмент для просування в Інстаграм. Сервіс виконує масові дії: дивись чужі історії, підписується, лайкать, коментує, розсилає повідомлення в Директ.

20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП підбірка

Це безпечно: інструмент дотримується всіх ліміти соціальної мережі. Профіль не забанити за підозрілу активність. Zengram працює в хмарному режимі: почати просування можна з телефону, планшета, комп’ютера.

Особливості онлайн-сервісу:

 • Всі дії виконуються автоматично. Додайте аккаунт і виберіть потрібне завдання: лайки, підписки, перегляд історій.
 • Робота тільки з цільової аудиторії. Ви можете працювати з передплатниками конкурентів або запустити розкрутку профілю за тематичними хештег, містах і країнах.
 • Тільки живі люди. Ніяких ботів або офферов.

На офіційному сайті Zengram можна вивчити відгуки реальних клієнтів – вони розповідають про успіхи просування своїх акаунтів. ;;

Вартість Zengram: 699 руб/міс.

Є пробний період на 3 дні.

Instaplus

Instaplus – це один з кращих автоматизованих сервісів для просування в соціальній мережі Instagram. Інструмент виконує масові дії: підписується, відписується, дивиться Сторіс, лайкать.;

Вам потрібно тільки додати Instagram-аккаунт і запустити задачу. Це хмарний сервіс – він працює без установки на комп’ютер. Якщо з’явилися питання по роботі Instaplus, то ви можете звернутися в технічну підтримку – служба техпідтримки працює в режимі 24/7.

Особливості онлайн-сервіс:

 • Можна працювати з декількома акаунтами. Управління сторінками виконується через особистий кабінет.
 • Ви можете шукати та проставлення лайків. Для цього потрібно вказати геометки, хештеги або список конкурентів.
 • Збір цільової аудиторії по заданих параметрах: хештеги, передплатники, геопозіція.
 • Одночасна розкрутка 5 акаунтів.
 • Безпека. Онлайн-сервіс дотримується ліміти Інстаграм – завдяки цьому аккаунт не заблокують.
 • Імітація живого спілкування. Інструмент розсилає унікальні коментарі по цільовій аудиторії.

Вартість Instaplus: від 399 руб/міс.

Перші 5 днів можна працювати безкоштовно.

Bridgit

Bridgit – це набір інструментів для роботи з Інстаграм. Сервіс виконує масові дії: підписується, лайкать, дивиться історії, коментує і відписується.

Підходить для власників бізнесу, SMM-менеджерів, блогерів. При використанні Bridgit можна не переживати за безпеку аккаунта: профіль не заблокують за підозрілу активність, так як інструмент імітує дії живої людини.

Особливості онлайн-сервісу:

 • Перегляд статистики: динаміка зростання аккаунта, геометки або хештегом. Можна подивитися, хто найактивніший коментатор в профілі.
 • Відстеження коментарів. Можна оперативно відповідати на свіжі коментарі – навіть ті, які залишили під постом конкурента.
 • Відкладений постинг за розкладом.
 • Розсилка повідомлень в Директ.

Вартість Bridgit: від 490 руб/міс.

Перші 24 години можна працювати безкоштовно.

DoInsta

DoInsta – зручний онлайн-сервіс для просування в Instagram. Він автоматизує рутинні дії: ставить лайки, підписується і відписується. Налаштування просування по цільовій аудиторії займає менше хвилини.

20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП підбірка

Це хмарний сервіс: ви можете працювати з телефону, комп’ютера або планшета. Аккаунт не заблокують за массфолловінг або масслайкінг – сервіс дотримується актуальні ліміти.

Особливості DoInsta:

  • Простий і зручний інтерфейс – почати розкрутку можна за 1 хвилину.
  • Миттєві повідомлення. Якщо робота інструменту зупиниться – у вас закінчиться база користувачів, скинеться пароль, – то повідомлення з’явиться в особистому кабінеті. Також на електронну пошту прийде лист.
 • Сервіс використовує індивідуальні проксі.
 • Можна включити автоотпіску від Instagram-акаунтів.

 

Вартість DoInsta : 1000 руб/міс.

Сервіс можна спробувати безкоштовно.

Сервіси аналітики

Тепер розглянемо інструменти аналітики. За допомогою цих сервісів ви можете подивитися ефективність просування: наприклад, приріст аудиторії після массфолловінг.;

Також онлайн-сервіси зі списку нижче допоможуть стежити за конкурентами: дивитися їх зростання і стратегію просування.

LiveDune

LiveDune – інструмент для комплексної роботи в соціальних мережах. Допоможе збільшити охоплення, аудиторію, залученість. Але нам він цікавий в першу чергу, як сервіс аналітики: щоб аналізувати свій аккаунт і сторінки конкурентів; перевіряти блогерів на накрутки.

20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП підбірка

Що вміє LiveDune:

 • Статистика облікового запису. Щогодини збирає статистику по вашим акаунтів і акаунтів конкурентів. Є функція перегляду статистики Stories і # хештегів.;
 • Аналіз аудиторії. Можна подивитися, хто підписаний на ваш аккаунт: якими операційними системами, міст; стать, вік.
 • Аналітика контенту. Можна оцінити якість постів – по швидкості набору лайків щодо інших публікацій.
 • Залучення. Можна подивитися, який відсоток аудиторії проявляє активність. Стежити за зростанням або падінням залученості.
 • Охоплення. Показує динаміку охватов – можна подивитися, скільки Instagram-користувачів бачили ваш аккаунт.;
 • Згадки. Сервіс збирає всі згадки вашої Instagram-сторінки. Згадки можна фільтрувати: наприклад, приховати свої пости або показувати позначки тільки в унікальних публікаціях. ;;

Вартість LiveDune: від 300 руб/міс.

Є безкоштовний тестовий період – він триває 7 днів.

trendHERO

trednHERO – інструмент аналітики Інстаграм-акаунтів. Можна знайти і перевірити блогера на накрутки. У базі є 30 мільйонів акаунтів. Для аналітики профілю використовується більше 90 метрик.

20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП підбірка

Що вміє trendHERO:

 • Пошук лідерів думок (блогерів) для реклами. Це акаунти, які дадуть охоплення вашої ЦА.
 • Перевірка на накрутку. Перед тим, як купити рекламу в паблік або у блогера, можна провести аналіз аудиторії профілю.
 • Аналіз свій аудиторії. Можна подивитися якість передплатників і приріст аудиторії.
 • Розбір постів. Дізнайтеся, які публікації приносять більше лайків. Можна перевірити накрутку лайків і коментарів.
 • Аналіз згадок. Дізнайтеся, кого рекламував блогер або паблік.

Користуватися trendHERO можна безкоштовно. У безкоштовному тарифі доступна базова інформація: ER, графік приросту передплатників, додавання в обрані.

Вартість платного тарифу: від 10 доларів в місяць.

Є тестовий період – можна перевірити 3 аккаунта безкоштовно.

Morecom

Morecom – сервіс для моніторингу коментарів і згадок в Instagram. Інструмент можна використовувати під час розіграшів і конкурсів, а також для аналізу своїх конкурентів.;

Сервіс безпечний – він працює через офіційне API соціальної мережі. Не потрібно вказувати пароль від профілю.

Що вміє Morecom:

 • Моніторинг коментарів. Отримуйте повідомлення про нові коментарі по електронній пошті, в Telegram, Вконтакте або Slack.;
 • Згадки. Можна дивитися, хто згадує ваш аккаунт під чужими постами.;
 • Вивантаження коментарів. Є інструмент, який допоможе завантажити всі коментарі під постом. Це корисно під час розіграшів і конкурсів.
 • Аналітика. Можна дивитися залученість (ER) аккаунта; дізнатися стать, країну і вік цільової аудиторії; є функція, яка показує ТОП-передплатників: люди, які частіше за інших коментують публікації.

Вартість Morecom: від 150 руб/міс.

Є пробний період на 7 днів.

Picalytics

Picalytics – це сервіс глибокої аналітики Instagram-акаунтів. Відкриває доступ до статистики профілю. Можна стежити за своїми конкурентами.;

20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП підбірка

Що вміє Picalytics:

 • Збір аналітики про передплатників. Ви дізнаєтеся стать, вік і географічне положення своєї аудиторії. Також сервіс надає інформацію про приріст передплатників і їх інтересах.
 • Вивантажувані звіти. Всі звіти про акаунт можна вивантажити і порівняти: наприклад, ваша статистика і статистика конкурента.
 • Аналіз конкурентів. Можна подивитися стратегію постинга і залученість аудиторії основних конкурентів.;

Вартість Picalytics: від 8 доларів на місяць.;

Є пробний період на 3 дня.

Popsters

Popsters – сервіс аналітики в соціальних мережах. Можна порівняти і проаналізувати ефективність публікацій в Instagram. Доступна функція моніторингу конкурентів.

20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП підбірка

Інструмент допоможе зрозуміти, який контент «заходить» аудиторії більше.;

Що вміє Popsters:

 • Оцінка популярності постів. Дивіться, які публікації збирають більше лайків і коментарів.
 • Порівняння. Аналізуйте кілька сторінок одночасно, щоб порівняти їх ефективність.
 • Звіти. Всі дані можна вивантажити в PDF, XLSX, CSV, JPG, PPTX.

Вартість Popsters: від 399 руб/міс.;

Є пробний безкоштовний період на 7 днів.;

Сайти для накрутки

В цьому розділі розглянемо сайти для накрутки показників в Інстаграм: лайків, передплатників, коментарів, переглядів відео та історій.

Likemania

Likemania – інструмент для накрутки передплатників, лайків, переглядів, коментарів в Інстаграм. Сервіс платний. Для початку роботи потрібно вибрати соціальну мережу, послугу (перегляди, лайки, передплатники, збереження) і вказати логін в Instagram. Пароль і інша інформація від аккаунта не потрібно. Можна накрутити ботів або живих людей.;

20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП підбірка

Ціни:

 • Підписка – від 0.35 руб. за передплатника.
 • Лайки – від 0.14 руб. за один лайк.
 • Перегляди – від 0.03 руб. за один перегляд.

LikeInsta

LikeInsta – сервіс для накрутки лайків і передплатників в Інстаграме і Вконтакте. Як і в Bosslike, тут можна розкручувати профіль безкоштовно – для цього потрібно виконувати завдання і заробляти бали.

20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП підбірка

Показана швидке замовлення – це покупка показників за гроші.

Ціни:;

 • Підписка – від 0.58 руб.
 • Лайки – від 0.40 руб.
 • Перегляди – від 0.10 руб.

Bosslike

Bosslike – сервіс для безпечної розкрутки в соціальних мережах. У тому числі в Instagram. Можна накрутити лайки, передплатників, перегляди. Доступно два варіанти роботи: безкоштовний і платний.

Для безкоштовної накрутки потрібно зареєструватися на сервісі і почати виконувати завдання. За завдання ви отримуєте бали. Ці бали витрачайте на розкрутку аккаунта в Instagram.

Можна купити передплатників, лайки. Це швидше, ніж безкоштовний метод – простий зробіть швидкий замовлення або замовте накрутку в особистому кабінеті.;

Ціни:

 • Подпскі – 0.55 руб. за передплатника.
 • Лайки – 0.30 руб. за лайк.
 • Перегляди – 0.10 руб. за перегляд.

Почати роботу з Bosslike & gt; & gt; & gt;

Godlikes

Godlikes – сервіс для накрутки лайків, коментарів, переглядів відео , охоплення в Інстаграм і інших популярних соц.сетях. На відміну від аналогічних інструментів, тут не можна накрутити передплатників.

Ціни:

 • Лайки – від 0.28 руб.
 • Перегляди відео – від 0.10 руб.
 • Перегляди історій – від 0.29 руб.

Почати роботу з Godlikes & gt; & gt; & gt;

Prskill

Prskill – сервіс для живої розкрутки в соціальних мережах. Інструмент повністю безпечний – аккаунт не заблокують. Залучення тільки реальних людей.

20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП підбірка

Ціни на розкрутку в Інстаграм:

 • Передплатники – від 68 руб. за 1 000 штук.
 • Лайки – від 44 руб. за 1 000 штук.
 • Перегляди – від 1 руб. за 1 000 переглядів.;

Інструменти відкладеного постінгу

Останній розділ – інструменти відкладеного постінгу. Ці сервіси допоможуть вам скласти контент-план і запланувати вихід публікацій на тижні вперед. Таким чином вам не доведеться щодня публікувати пости вручну.

Паразайт

Паразайт – це сервіс для автоматизації SMM. Інструмент дозволяє планувати пости в Instagram, створювати контент-план і спілкуватися в Ю Я.

Можливості для Instagram:

 • Створення публікацій та Stories. Для цього використовується вбудований редактор: можна робити звичайні і креслень пости. Також додавайте хештеги і геометки.;
 • Відкладений постинг. Потрібно вказати дату і час, коли пост буде опублікований в Instagram-акаунті.
 • Спілкування в Ю Я. Спілкуватися з клієнтами в Ю Я можна з комп’ютера – приймайте заявки на листування і відправляйте повідомлення, і файли.

Вартість Паразайт: від 349 руб./Міс.

Спробувати функціонал сервісу відкладеного постінгу можна безкоштовно.

SMMPlanner;

SMMPlanner – професійний інструмент для відкладеного постінгу в популярних соціальних мережах (в тому числі в Instagram). Сервіс безпечний – аккаунт не заблокують за підозрілі дії. Можна додати необмежену кількість акаунтів.

20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП підбірка

Що вміє SMMPlanner:

 

 • Публікація і видалення постів за розкладом.
 • Редагування зображень і водяних знаків.

Ціна SMMPlanner : від 450 руб/міс.;

Є безкоштовний тестовий період.

SmmBox

SmmBox – інструмент, який допоможе наповнити аккаунт в Instagram контентом на тиждень вперед. На створення відкладених публікацій ви витратите 10-15 хвилин.

Що вміє SmmBox:

 • Пошук контенту. Можна швидко знайти найпопулярніші публікації з вашої тематики і додати їх у контент-план.
 • Командна робота. Можна додати редакторів, адміністраторів, щоб вони теж могли робити відкладені публікації.
 • Аналітика контенту і аккаунта.
 • Автоматичне видалення постів.
 • Додавання хештетов і смайликів .;

Ціна SmmBox: від 199 руб/міс.

Є тестовий період на 14 днів.

Ампліфер

Ампліфер – сервіс для створення відкладених публікацій в Instagram та інших популярних соціальних мережах. Є вбудовані інструменти аналітики.

20 кращих сервісів для просування в Інстаграм: ТОП підбірка

Що вміє Ампліфер:

 • Планування публікацій по днях, місяцях, тижнях.
 • Аналітика. Можна оцінювати ефективність публікацій в календарі.
 • Автопілот. Є функція, яка автоматично запланує публікації: алгоритм вибере відповідний час на основі персональних рекомендацій.;
 • Оцінка охоплення, залученості, взаємодії.
 • Перегляд кращих постів за весь час.

Ціна Ампліфер: від 15 доларів в місяць.

Є безкоштовний пробний період на 7 днів

InSMM

InSMM – сервіс автопостінга в соціальних мережах. Допомагає автоматизувати публікацію постів в Instagram.

Можливості InSMM:

 • Вбудований редактор. Можна редагувати пости в особистому кабінеті.
 • Статистика. Аналізуйте ефективність постів.
 • Публікація історій. Можна запланувати публікацію Stories.
 • Чернетки. Пости можна зберегти в чернетку.

Користуватися InSMM можна безкоштовно, але з обмеженнями: 50 постів і 5 історій в місяць.

Вартість повної версії: від 250 руб/міс.;

Поради по просуванню Instagram-аккаунта

Сервіси, перераховані в цій статті, допоможуть вам набрати більшу аудиторію в Інстаграм. Щоб підвищити ефективність розкрутки, ми поділимося простими рекомендаціями по просуванню.

Поради та рекомендації:

 • Перед тим, як почати просування профілю, зробіть гарне оформлення аккаунта. Додайте опис (читайте статтю «Що написати про себе в Інстаграм»), завантажте красиву аватарку.;
 • Складіть портрет ЦА. Визначте свою цільову аудиторію: вік, демографія, де живуть, які у них інтереси.
 • Використовуйте різні способи просування. Крім массфолловінг, масслайкінга, запускайте таргетовану рекламу, купуйте рекламу у блогерів.;
 • Постійно стежте за конкурентами. У цьому допоможуть сервіси аналітики.

Підсумки

Ми розглянемо кращі сервіси для просування в Інстаграм. Використовуйте ці інструменти, щоб збільшити аудиторію свого аккаунта: набрати нових передплатників, залучити клієнтів в інтернет-магазин або бізнес.;

Моя довідка - Корисні поради