12 способів збільшити кількість передплатників на YouTube

12 способів збільшити кількість передплатників на YouTube

Статистика переглядів на Youtube свідчить: за 1 день на відеохостингу проглядається 1 мільярд годин відео. В середньому, це 8-9 хвилин на одного користувача.
Такі запаморочливі дані просто не можуть залишити маркетологів байдужими. Все звучить гранично заманливо, але разом з тим не можна забувати про високу і постійно зростаючої конкуренції в мережі. На YouTube можна знайти все, що душі завгодно! Тут є ролики на будь-який смак, незалежно від тематики.

І поки ютуберы продовжують милуватися від відеозаписів про котиків, власники серйозних каналів ламають голову над тим, як же переключити їх увагу на себе. Хочете зробити канал популярним?

Рекомендуємо ознайомитися з 12 ефективними тактиками роботи на Ютуб.

Фільтрувати контент на каналі

Кожен новачок проходить через етап «проби пера». В цей період на каналі можуть з’являтися експериментальні відео. Сподобається або не сподобається? Власник каналу поступово набирається досвіду, намацує потрібну тему і вирішує присвятити свій контент певній тематиці. Виникла ідея – це чудово! Тільки не забудьте очистити канал від сміття.

Знімайте якісні ролики

Безумовно, YouTube переповнений аматорськими відео. Їх якість нерідко залишає бажати кращого. Але навіщо ж рівнятися на тих, хто не вважає за потрібне створювати хороший контент? Беріть приклад з кращих блогерів, і хоча б поступово підвищуйте цю планку. Створюйте те, без чого користувачі не зможуть уявити свого перебування в мережі. Для цього необхідно:

 • Провести дослідження. Аналізуйте контент ваших «ідолів». Постарайтеся зрозуміти, чим саме вони чіпляють аудиторію. Що пробуджує в них настільки потужні емоції?
 • Створити чіткий план дій. На старті роботи не можна імпровізувати цілком і повністю. Це прийде трохи пізніше, коли з’являться підстави хоча б трохи розслабитися (у разі здобуття величезної популярності). Пишіть сценарії для майбутніх відео;
 • Обзавестися обладнанням. Ніхто не говорить про професійній зйомці в студії і про щось подібне. Сучасні гаджети (навіть смартфони) здатні замінити круту камеру. Але деякі девайси вам знадобляться. Мікрофон, штатив, освітлювальний прилад. Цього цілком достатньо для створення якісного контенту.
 • 12 способів збільшити кількість передплатників на YouTube

 • Слідувати правилу «10 секунд». Згідно зі статистикою, саме протягом цього часу користувач визначає, чи хоче він продовжувати перегляд ролика. Якщо за 10 секунд він не побачить нічого цікавого, то, швидше за все, відправиться на пошуки чогось іншого. Багато ютуберы виділяють початок відео на подання і розповідь про себе. Це має місце, але трохи пізніше. Почніть з чогось більш креативного.
Читайте також:
Як дізнатися хто заходив на мою сторінку в Инстаграмі?

Публікуйте захоплюючі трейлери

Власники великих YouTube-каналів вже встигли насолодитися настільки прекрасної функцією, як трейлер каналу. Це короткий запис-візитка, проигрываемая в автоматичному режимі. Служить для залучення нової аудиторії. Тобто, всього за 30 і більше секунд можна зрозуміти всю філософію незнайомого раніше каналу. Саме тут можна розповісти, чому ж користувачу потрібно підписатися на вас.

Оптимальний розмір відео – не більше 5 хвилин

Складний вузькопрофільний контент найчастіше нагадує повноцінний фільм. Потрібно дуже постаратися, щоб відео тривалістю 40-60 хвилин захотіли дивитися. Це не кращий варіант для розміщення на відеохостингу. Де взяти стільки часу? А раптом автор ролика не розкриє тему так, як хотілося б? З цієї причини користувачі цінують стислість. Інформативний ролик не обов’язково повинен розтягуватися на весь день. Якщо тема серйозна, краще зняти цикл відео і подати його зручними порціями.

Створюйте плейлисти

Існують канали, одночасно спрямовані на кілька великих тематик. А що такого, якщо його власник – гуру в багатьох напрямках? Це абсолютно нормально і не є погано. Головне – допомогти аудиторії не загубитися в лабіринтах різних тем. Для цього придумані плейлисти. Об’єднуйте однотипні ролики в списки.

12 способів збільшити кількість передплатників на YouTube

Додайте відео CTA

Не потрібно бути генієм, щоб навчитися створювати красиві і ненав’язливі заклики до дії. YouTube пропонує для цього:

 • Кінцева заставка. Ближче до «завіси» користувачі побачать ваше прохання в зручному форматі. Можете закликати їх до відвідування вашого сайту, або натякнути на важливість підписки на канал. Мінімальна тривалість відео для додавання заставки становить 25 секунд.
 • 12 способів збільшити кількість передплатників на YouTube

 • Підказки. Тут можна розмістити «перехід» на інші ролики або плейлисти. Нагадати глядачеві про те, що ваш канал складається з безлічі цікавого контенту.
 • 12 способів збільшити кількість передплатників на YouTube

Додайте позитивне превью з людьми

Превью – це картинка, яку ми бачимо перед відтворенням ролика. Красива заставка завжди підвищує цікавість користувача. А ось «аби яке» прев’ю здатна відштовхнути його назавжди.

Ютуберы добре реагують на превью з обличчями людей. Безумовно, ці особи повинні викликати приємні емоції. Ідеально, якщо людина випромінює доброзичливість.

12 способів збільшити кількість передплатників на YouTube

Візьміть за звичку регулярний постинг

Тут варто відразу розставити всі крапки над «i».

«Регулярно» – це не обов’язково «часто». Канал на Ютуб не повинен перетворюватися в нещадний конвеєр з постачання нових відео. Більше того, не кожен власник каналу може приділяти стільки часу процесу зйомки. Під словом «регулярно» мається на увазі певна частота публікацій. Один раз в місяць, але чітко за планом – це саме те, про що йде мова.

Помилка: автор каналу публікує 5 відео на тиждень, а потім зникає на 2 місяці. Так буде складно домогтися успіху.

Виділяйте кошти на розкрутку

Платне просування – це ідеальний варіант для тих ютуберов, які цінують свій час і мають засоби для піару в мережі. Залучити більшу аудиторію вручну навряд чи вийде. Нинішні можливості таргетингу творять чудеса. Замовте рекламу в зручному форматі.

Просувайте YouTube-канал в соціальних мережах

Чудово, якщо ви ведете співтовариство на популярній соціальній майданчику. Ще краще, якщо його тематика співпадає з ключовою ідеєю контенту на відеохостингу. Вас читає певна аудиторія передплатників. Чому б не розповісти їм про інших цікавих проектах? Корисний контент зараз – на вагу золота. І якщо вам є чим порадувати користувачів, сміливо запрошуйте їх до себе на канал.

Мотивуйте глядачів на підписку

Наскільки банально б це не звучало, але людина любить все безкоштовне. Ви можете провести масштабний конкурс серед передплатників. Залишилося придумати, чим ощасливити переможця і як організувати задумане. Призи можуть бути різними, на ваш розсуд.

Оптимізуйте ваш канал на Ютуб

12 способів збільшити кількість передплатників на YouTube

Не забувайте, що контент на каналі дивляться не тільки передплатники. На нього виходять і інші користувачі відеохостингу, за допомогою внутрішнього пошуку. А щоб відео було простіше знайти, його назву та опис має відповідати потребам глядача.

Як оптимізувати контент:

 • Зробіть ключові слова частиною назви. Не захоплюйтеся довгими заголовками (не більше 50 символів);
 • Придумайте інтригуюче опис. Ключевики тут не знадобляться. Просто зацікавте текстом;
 • Додавайте субтитри у відео для поліпшення індексації;
 • Використовуйте мета-теги. Якщо не знаєте, які теги додати, проаналізуйте контент успішних ютуберов з аналогічної сфери.
Моя довідка - Корисні поради