12 лайфхаков для Instagram

12 лайфхаков для Instagram

Хочете дізнатися, як зробити свій профіль Instagram ще більш популярним? Пропонуємо вашій увазі кілька корисних рекомендацій для втілення цієї мрії в реальність.

Знімайте на камеру

Для створення контенту (фото і відео) використовуйте камеру свого смартфона. Багато користувачів вважають за краще використовувати для цих цілей саме додаток, але воно має ряд вагомих недоліків.

По-перше, відео виходить стислим. По-друге, у мобільному додатку «Instagram» немає багатофункціонального редактора. Безумовно, для реалізації цієї ради буде потрібно чимала пам’ять на телефоні. Однак на кону стоїть якість контенту, а це дійсно важливо.

Скачивайте відзнятий контент

У налаштуваннях соціальній мережі Instagram активуйте скачування всіх фото і відео. Ви навіть не здогадуєтесь про те, як можуть знадобитися збережені матеріали. Зберігайте все, що несе інформативність і користь.

12 лайфхаков для Instagram

Вертикальна зйомка

Ситуація складається таким чином, що користувачі соціальної мережі неохоче дивляться горизонтальні відео. Адже вони тримають телефон вертикально, тому хочуть переглядати контент з комфортом і без зайвих рухів. Горизонтальні «Історії» найчастіше пропускаються користувачами мережі. Хочете, щоб і вас перестали дивитися? Швидше за все, немає. Тоді використовуйте тільки вертикальну зйомку. Ви повинні поважати бажання глядачів, оскільки від цього залежить їх активність у вашому персональному профілі.

Всі публікації – в кінці дня

Ця порада особливо актуальний при розміщенні Stories. Припустимо, ви знаходитесь у місці, де погано ловить Інтернет. Протягом дня ви додаєте нові «Історії», які передбачають продовження. І ось Інтернет пропадає. Аудиторія знаходиться в розгубленості. А де логічне завершення розповіді? Тому, якщо кожна ваша Stories доповнює попередню, краще завантажте їх в один час.

Читайте також:
Як видалити публікацію (посаду) в Instagram з комп'ютера: одну і відразу все

Публікуйте відеозаписі тривалістю 5-10 секунд

Складно показати хоч що-небудь цікаве і вартісне у ролику тривалістю в пару секунд. Це практично неможливо. А ось довгі відео здаються багатьом користувачам апріорі нудними і затягнутими. Доводиться шукати «золоту середину». Ви можете знімати і по 20, і по 30 секунд, але після обрізки залиште тільки найцікавіше.

12 лайфхаков для Instagram

Короткий і помітний текст Stories

Що стосується підписів в «Історіях», то тут діє добре відоме правило про «сестру таланту». Чим коротший текст, тим краще. Історія на майданчику транслюється швидко, тому користувач повинен встигнути помітити всі об’єкти, розташовані на екрані.

Це не найкраще місце для розмахується складу. Мало хто захоче «утримувати» Історію, щоб дочитати довге оповідання до кінця. Якщо вже додаєте текст, то робіть його добре помітним.

Підбирайте гарні кольори, шрифти, вдалі місця для розташування підпису.

Обрізка фотографій в смартфоні

Кадруйте фото перед завантаженням на своєму телефоні. Так, ви зможете вибрати найбільш привабливу композицію на знімках.

12 лайфхаков для Instagram

Старий контент + нові метадані

Якщо ви використовуєте Photoshop і інші редактори для зображень і відео, Instagram думає, що цей контент створювався в один день. Завдяки цьому користувач отримує прекрасну можливість розміщувати старі знімки і запису знову. Все, що потрібно – внести в исходники деякі корективи за допомогою обраних програм.

Придумайте сценарій

Уявіть, що ви займаєтеся зйомкою фільму. У вас повинна бути зав’язка сюжету, а потім центральна частина історії з додаванням деталей. Це робить історію особистого і глибокою. У той час як недосвідчені юзери мережі публікують цілу низку зображень, які не відрізняються нічим примітним. Вони нехтують деталями, і це неправильно.

Використовуйте спеціальні програми для підписів

Instagram не може похвалитися величезним вибором шрифтів для накладання тексту на фото. І якщо ви женіться за всім оригінальним і незвичайним, витратьте час на роботу зі сторонньою програмою. Не шкодуйте своїх сил. В результаті ви отримаєте крутий і креативний контент. Ваша аудиторія повинна оцінити це по достоїнству. Користувачі Instagram в захваті від усього, що є рідкістю.

Читайте також:
Як подивитися в Инстаграме хто зберіг фото - лайфхаки

12 лайфхаков для Instagram

Вибирайте вдале розташування тексту

При розміщенні підпису пам’ятайте про наявність деяких елементів інтерфейсу соцмережі на екрані. Вони не повинні перекривати ваш текст. Шукайте найбільш вдалі порожні області в кадрі, на яких букви будуть добре помітні.

Відзначайте друзів, колег і родичів

Припустимо, у вашому місті відбувається грандіозна подія. Концерт всесвітньо відомої групи або спортивний матч. Прокоментуйте те, що відбувається особисто, і попросіть про те ж своїх друзів.

Відзначайте один одного в «Історіях», щоб розповідь вийшов цікавіше.

Моя довідка - Корисні поради