10 кращих сервісів масслайкінга в Інстаграм + 4 рекомендації

В цій статті ви дізнаєтеся:

 • Що таке масслайкінг в Інстагарм і чи працює він у 2021 році.;
 • ТОП-10 сервісів для масслайкінга.
 • Як підвищити ефективність просування: 4 ради.

Що таке масслайкінг в Інстаграм?

масслайкінг – це популярний спосіб просування в Інстаграм за рахунок виконання масових дій. Суть методу полягає в тому, що ви знаходите свою цільову аудиторію і починаєте лайкать їхні пости.

Вони в свою чергу помічають ваш профіль і переходять на нього. У тому випадку, якщо їх зацікавив ваш Instagram-аккаунт, то вони підписуються на нього або здійснюють потрібне цільове дію: наприклад, купують товар або послугу.

Чи ефективний цей інструмент в 2021 році?

Якщо в період з 2013 по 2018 роки це був один з найбільш ефективних способів просування в Інстаграм (лідером був массфолловінг), то в 2020 році ефективність масслайкінга трохи зменшилася.

Справа в тому, що в Інстаграм змінилися ліміти. Раніше можна було ставити 2-3 тисячі лайків на добу без блокувань. Зараз краще не перевищувати ліміт в 900 лайків на добу. Інакше є ризик отримання тимчасового бана на лайки.

Незважаючи на це, масслайкінг все ще приносить результати – особливо в поєднанні з массфолловінг. Використовуючи цей метод можна кожен день залучати від 100 передплатників. ;;

ТОП-10 сервісів для масслайкінга в Інстаграм

Займатися масслайкінгом можна вручну. Але це займе дуже багато часу: просто уявіть, що протягом 24 годин вам потрібно поставити 900 лайків – з дотриманням інтервалів між кожною дією.

Тому найкращий варіант – це використання спеціальних онлайн-сервісів. Вони допоможуть автоматизувати всі дії: вам потрібно буде тільки вибрати цільову аудиторію і запустити задачу.;

Давайте розглянемо 10 кращих сервісів для масслайкінга в Інстаграм: вони будуть ставити лайки потенційним передплатникам автоматично.

Tooligram 2.0

Tooligram 2.0 – онлайн-інструмент, який допомагає залучати живу аудиторію в Інстаграме. Сервіс виконує масові дії: лайкать і підписується на потенційних клієнтів/передплатників.

10 кращих сервісів масслайкінга в Інстаграм + 4 рекомендації

Підходить для будь-якої ніші: інтернет-магазин, особистий блог, сторінка експерта або приватного фахівця. Чи впорається навіть новачок: почати просування можна за 5-7 хвилин – без сторонньої допомоги від SMM-фахівців.

Все, що потрібно зробити: додати обліковий запис, ввести своїх конкурентів і запустити масслайкінг. Крім цього, можна вказати геолокацію або хештеги – тоді сервіс буде шукати і лайкать аудиторію за цими параметрами.

Онлайн-сервіс повністю безпечний – ніяких блоків. Справа в тому, що Tooligram 2.0 дивимося стрічку, робить перерви, лайкать і підписується. Це створює видимість того, що всі дії виконує жива людина.

Вартість сервісу: від 690 руб/міс.;

Ви можете спробувати Tooligram 2.0 безкоштовно.

Zengram

Zengram – професійний онлайн-сервіс, який допоможе вам залучити нових передплатників і клієнтів. Інструмент виконує всі дії автоматично: ставить лайки, підписується, коментує. Також є можливість перегляду чужих Історій і відправки вітальних повідомлень в Директ.

Онлайн-сервіс працює без завдань: просто додайте свій аккаунт, вкажіть цільову аудиторію і починайте просування. Це повністю безпечно: Znegram дотримується ліміти соціальної мережі Інстаграм і імітує дії живої людини.

Сервіс хмарний – ви можете працювати з телефону, комп’ютера, планшета. Управління завданнями і акаунтами виконується через особистий кабінет.;

Вартість сервісу: 699 руб/міс.

Є тестовий період – відразу після реєстрації ви отримаєте 3 дні просування безкоштовно. Перші результати просування – зростання аудиторії і обхватів, – ви побачите вже через 2-3 години після початку масслайкінга.

Instaplus

Instaplus – автоматизований сервіс для швидкого і безпечного просування в Інстаграм. Інструмент виконує дії за вас: ставить лайки, підписується, дивиться Stories.

10 кращих сервісів масслайкінга в Інстаграм + 4 рекомендації

Робота з онлайн-сервісом можна без установки додаткових програм на комп’ютер – всі дії виконуються в хмарі. Тому ви можете сміливо використовувати Instaplus на планшеті, смартфоні, ПК, ноутбуку.

Є можливість просування відразу декількох акаунтів одночасно. Інструмент автоматично збирає цільову аудиторію за хештегом, геолокації, передплатникам конкурентів.;

Вартість Instaplus: від 399 руб/міс.

Є тестовий період на 5 днів.

Bridgit

Bridgit – це комплекс інструментів для роботи з Інстаграм. У число цих інструментів входить функція масслайкінга. Всі масові дії виконуються в автоматичному режимі.

10 кращих сервісів масслайкінга в Інстаграм + 4 рекомендації

Bridgit підходить для власників бізнесу, блогерів, особистих сторінок, SMM-менеджерів. Все, що потрібно зробити, щоб почати просування – вказати конкурента, хештег або геолокацію. Після цього інструмент почне шукати вашу цільову аудиторію і лайкать їхні пости.;

Сервіс повністю безпечний і дотримується всіх ліміти і обмеження. Завдяки цьому ваш аккаунт не заблокують за підозрілу активність.

Ціна Bridgit: від 490 руб/міс.

Instapromo

Instapromo – це комплекс інструментів для маркетингу в соціальних мережах. У їх число входить функція масслайкінга.

Онлайн-сервіс шукає гарячу цільову аудиторію за такими параметрами:

 • Конкуренти.
 • хештегом.
 • Геолокація.

Є опція пошуку блогерів і селебріті. Масові дії виконуються через спеціального бота. Є додаток для Андроїд.;

Це безпечно: аккаунт не заблокують за підозрілі дії. Також доступний інструмент для відкладеного постінгу і моніторингу нових коментарів.;

Вартість Instapromo: 790 руб/міс.

Є безкоштовний тестовий період.

SocialKit

SocialKit – програма для просування в соціальній мережі Інстаграм. Підходить для будь-якої ніші: блоги, персональні сторінки, бізнес і інтернет-магазини, арбітраж трафіку.

10 кращих сервісів масслайкінга в Інстаграм + 4 рекомендації

Програма практично не навантажує систему завдяки грамотному розподілу ресурсів. Можна встановити на VDS для управління просуванням з будь-яких пристроїв.;

Це повністю безпечно: аккаунт не заблокують за масслайкінг або массфолловінг; всі дані від профілю зберігаються на ПК власника.;

Ціна ліцензії SocialKit: 1. 100 руб/міс.

Можна завантажити безкоштовну Demo-версію програми.

DoInsta

DoInsta – це сервіс, який використовується для просування в популярній соціальній мережі Instagram. При використанні цього інструменту, ваш аккаунт побачить більше 50 000 потенційних покупців на місяць.

Сервіс автоматично ставить лайки і підписується на вашу цільову аудиторію. Чи впорається навіть повний новачок: запустити потрібну задачу можна за 1-3 хвилини.;

DoInsta – хмарний сервіс. Почати масслайкінг можна зі смартфона, планшета або комп’ютера. Все, що потрібно зробити – додати свій аккаунт і почати пошук ЦА по конкурентам, хештег або геолокації.

Це безпечно: онлайн-сервіс використовує індивідуальні проксі. На одному прокис працює максимум 3 аккаунта.;

Вартість DoInsta: 1. 000 руб/міс.

Є безкоштовний пробний період.;

InstaSkill

InstaSkill – потужний онлайн-сервіс для комплексного просування в Інстаграм. Не потрібно нічого завантажувати: сервіс працює в хмарному режимі. Управління розкручуванням і акаунтами виконується через особистий кабінет.

10 кращих сервісів масслайкінга в Інстаграм + 4 рекомендації

Ви можете запустити масслайкінг по:

 • хештегом.
 • Вашому зібраному списку Instagram-користувачів.
 • Конкурентам.

Є опція массфолловінг і розсилки коментарів; можна робити відкладені публікації за заданим розкладом.

Вартість InstaSkill: 790 руб/міс.

SocialHammer

SocialHammer – програма, яка допомагає залучати нових передплатників і збільшувати охоплення в Інстаграм. Підходить для фрілансерів, SMM-фахівців, підприємців, блогерів, особистих сторінок.

Для просування використовуються автоматичні дії: лайки, підписки. Це повністю безпечно: програма дотримується ліміти соціальної мережі, завдяки чому профіль не заблокують.

SocialHammer збирає активну аудиторію конкурентів, повідомляє про нові коментарі і навіть вміє робити розсилки в Директ.

Ціна програми: від 8 руб/день.

Є тестовий період на 30 днів.

FunInsta

FunInsta – сервіс, який допомагає залучати живих передплатників в Інстаграм. За допомогою інструменту ви можете збільшити охоплення і підвищити впізнаваність бренду.

10 кращих сервісів масслайкінга в Інстаграм + 4 рекомендації

Онлайн-сервіс шукає цільову аудиторію за заданими критеріями: по конкурентам, хештег. Після цього починає лайкать і підписуватися на потенційних клієнтів/передплатників. Всі дії виконуються автоматично.

FunInsta може працювати з необмеженою кількістю акаунтів. Є опція відкладеного постінгу фотографій.

Вартість FunInsta: 790 руб/міс.

Є безкоштовний тест на 3 дні.

Як підвищити ефективність масслайкінга: 4 рекомендації

Щоб підвищити ефективність від масслайкінга, дотримуйтеся наведених нижче:

 • Зробіть гарне оформлення Instagram-профілю.
 • Складіть портрет цільової аудиторії, щоб розуміти, кого саме вам потрібно лайкать.;
 • Вітайте нових передплатників: наприклад, в Zengram можна налаштувати відправку вітальних повідомлень в Директ.
 • Заведіть 5-6 додаткових акаунтів і запустіть з них масслайкінг. Наприклад, якщо у вас інтернет-магазин, то для кожної категорії товарів зробіть окремий профіль.;

Підсумки

Тепер ви знаєте, що таке масслайкінг в Інстаграм і як використовувати цей спосіб для просування свого аккаунта. Вибирайте будь-який сервіс зі списку (ми рекомендуємо Zengram) і починайте розкрутку.

Моя довідка - Корисні поради