Зв’язка акаунтів Фб і ВК: кросспостінг

Найбільш популярними соціальними мережами є «ВКонтакте» та «Фейсбук». При цьому не кожен знає, що їх можна синхронізувати. Є кілька простих способів, як прив’язати «ВК» до «Фейсбуку» для одночасної публікації постів на двох майданчиках.

Звязка акаунтів Фб і ВК: кросспостінгЯк пов’язати соціальні мережі ВКонтакте і Фейсбук? © ra2studio / depositphotos.com

Що таке crossposting і навіщо він потрібен?

Кросспостінг являє собою автоматичний, напівавтоматичний або ручне розміщення одного і того ж контенту відразу на декількох майданчиках. Цілями цього служать залучення більшої кількості трафіку, підвищення популярності, збільшення тіц.

Синхронізація акаунтів з «Фейсбуку» і «ВКонтакте» передбачає напівавтоматичний кросспостінг. Публікація розміщується на одному ресурсі і відразу ж переноситься на інший.

Переваги кросспостінг:

  • охоплення більшої аудиторії;
  • швидка індексація;
  • додаткове просування сайту/вмісту.

Прикріплені один до одного соціальні мережі потрібні переважно для підвищення популярності в блогінг і створення іміджу. Цим користуються популярні особистості, ЗМІ, інтернет-магазини.

Як синхронізувати FB і «ВК»

Прив’язати Facebook до VK можна кількома способами. Сторінка може синхронізуватися тільки з одним аккаунтом. Для кросспостінг пропонуються різні сервіси, але користуватися ними не обов’язково. Сторонні ресурси можуть знадобитися, коли потрібні налаштування часу публікації, частоти виходу нових постів та іншого.

Щоб синхронізувати соціальні мережі Facebook і VK, потрібно зробити наступне:

  1. Зайти на свій профіль «ВКонтакте».
  2. Перейти в блок «Редагувати сторінку» під фото або у верхньому меню.
  3. Зайти на вкладку «Контакти», потім на «Інтеграцію з іншими сервісами».
  4. Біля пункту «Facebook» клікнути на «Налаштувати експорт».
  5. Слідувати простим інструкціям, після чого натиснути «Зберегти».
Читайте також:
Як зробити 3D фото в Facebook | 360 фото Фейсбук завантажити

За кілька простих кроків кросспостінг налаштований. Тепер немає необхідності розміщувати публікації вручну в соціальній мережі Facebook. Під час розміщення поста у «ВКонтакте» не потрібно забувати ставити галочку біля «Експортувати записи в Facebook». Є одне важливе зауваження: прикріплені аудіозаписи не будуть відображатися в Facebook.

Організація кросспостінг Facebook і «ВКонтакте» через «Твіттер» – 4 способу

Звязка акаунтів Фб і ВК: кросспостінгПрив’язка Twitter → Facebook → VK. © скріншот / vk.com

Кросспостінг в різних соціальних мережах повинен бути простим, функціональним і попереджати збої у вигляді появи дублікатів. Є 4 способи, як це зробити швидко і без проблем. Ними можуть користуватися всі, у кого є акаунти «Twitter», «ВКонтакте» і «Facebook».

Перший спосіб кросспостінг: Twitter → Facebook, VK

При публікації поста в «Твіттері» приписується хештег #vk. Щоб опублікувати в «Фейсбуці», потрібно спочатку зв’язати сторінки. Для цього слід перейти в налаштування і натиснути кнопку «Підключитися до Фейсбук». Потім соціальна мережа попросить дозвіл на публікацію. На завершення налаштування зберігаються.

Такий спосіб має недоліки. Якщо в пості немає посилання, перенесення запису на сторінку VK буде відмінним варіантом. В іншому випадку користувач не зможе за неї перейти, т. к. соціальна мережа реагує на неї як на шкідливу. При цьому залишається можливість скопіювати та вставити в адресний рядок, але не кожен буде це робити. Така турбота з боку «ВКонтакте» знижує кількість переходів по посиланню.

Інші недоліки – відсутність картинки при перенесенні записів у «Твіттер» і необхідність щоразу ставити хештег #vk.

Другий спосіб: VK → Twitter, FB

На сторінці VK потрібно зайти в налаштування і вибрати меню «Налаштування експорту». Там одразу можна вибрати дві інші соціальні мережі. Потрібно пройти авторизацію в Twitter і FB і зберегти дані.

Читайте також:
Інструкція по додаванню друзів в соц.мережі Фейсбук

Звязка акаунтів Фб і ВК: кросспостінгКросспостінг Twitter – Facebook. © bloomua / depositphotos.com

При подальшій публікації постів потрібно переконатися, що під ними стоїть галочка навпроти пункту «Експортувати записи в «Твіттер» і «Фейсбук».

Переваги такого способу полягають у тому, що у «ВКонтакте» вже буде мініатюра і можливість переходити по посиланню. Недолік – в FB картинка не з’являється.

Третій спосіб: FB → Twitter → VK

В цьому випадку потрібно зв’язати лише перші 2 соціальні мережі. При публікації постів в FB потрібно поставити хештег #vk, і коли він потрапить в Twitter, то автоматично опубліковуватиметься у «ВКонтакте». З недоліків знову буде скорочена посилання, яка потрапляє в VK і розцінюється як підозріла.

Четвертий спосіб: VK → Twitter → FB

Для нього потрібно зв’язати сторінки VK з «Твіттером» і Twitter з FB. Цей варіант синхронізації позбавлений більшості недоліків. У «ВКонтакте» не з’являється попередження про шкідливі посилання, мініатюра залишається, немає необхідності ставити хештег.

При виборі четвертого способу потрібно уникнути дублювання записів. Для цього слід вимкнути експорт з VK в FB. Якщо залишити прив’язку, пост буде опублікований з VK в Twitter і FB і потім знову з «Твіттера» в FB. При високій активності це буде розцінено як спам.

Моя довідка - Корисні поради