Значення смайликів в фейсбук Месенджері – Розшифровка !

Ніхто вже не скаже достеменно, коли люди стали використовувати малюнки для передачі своїх почуттів та емоцій. Однак з появою мобільних пристроїв і активного листування смайли буквально увірвалися в наше життя і активно використовуються у всіх месенджерах і соціальних мережах. Щоб завжди до місця застосовувати ці символи в письмовій мові, потрібно знати значення смайликів, в фейсбук вони мають різне застосування……………….

Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !

 

Емодзі для ФБ

Смайлик надає тексту емоційне забарвлення, допоможе додати своє ставлення до написаного, якщо не вистачає слів, при цьому здорово економить час.

У facebook такі картинки використовуються:?

 1. При написанні постів, щоб привернути увагу до тексту, оживити його.
 2. Для вираження реакції на чужі пости.
 3. В коментарях.
 4. У листуванні через facebook messenger.

Тлумачення эмотиконов

У правому нижньому куті вікна, призначеного для введення тексту, розташований звичний значок з посмішкою, де можна знайти эмотиконы, розподілені за категоріями. У світі використовують різноманітні смайлики, фейсбук підтримує близько 500 Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка ! , деколи буває важко розібратися в їх різноманітті.

У таблиці наведено найпоширеніші, причому справжній сенс деяких з них знають далеко не всі.

Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Широка посмішкаЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Сміх крізь сльозиЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Було смачно, пальчики оближеш.
Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Широка посмішка з великими очимаЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Легка посмішкаЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Показати мова
Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Широка посмішка з усміхненими очимаЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Подмигивающее особаЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Надутий, обурений
Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Сяюче обличчя з усміхненими очимаЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Повітряний поцілунокЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Злий
Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Ухмыляющееся прищуренное особаЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !ПоцілунокЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Особу, що плаче
Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !ЗадумавсяЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Нікому не кажи, таємниця!Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Захворів, висока температура
Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Кататися по підлозі від сміхуЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !ОбіймиЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Рот на замок, дуже великий секрет
Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Втомлений котикЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Тссс, заспокойся!Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !Здивоване обличчя

При використанні таких «помічників» у своїх текстах дуже важливо знати, що означають смайли, що застосовуються в фейсбуці, щоб не ввести в оману читачів. У просуванні бізнесу эмотиконы сприяють олюднення сторінки, зближують з аудиторією. Експерти радять не перенасичувати письмову мову картинками, а також придивитися до тем піктограм, які клієнти використовують найчастіше: це допоможе вийти на один рівень спілкування.

Читайте також:
Використання одноразових паролів для входу в аккаунт Facebook

Цікаві факти: ?

 • У 2018 році в усіх месенджерах і соціальних мережах найпопулярнішим став emoji, катається по підлозі від сміху. Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !
 • Цікаво, що слово «emoji» перекладається з японського як «картинка-символ», а не як «зображення емоцій», як вважає більшість користувачів.

Не хочете пройти тест з фейсбуку у нас — ПОЧАТИ

 

Види значків і картинок

Не всі картинки, які ми зустрічаємо в текстах, прийнято називати смайлами.

У фейсбуці можна зустріти:

 • Символьні стандартні смайли – перетворюються з наборів символів.
 • Эмотиконы або емодзі — набір картинок, сгруппированых по темі, можна вставляти у будь-які тексти: публікацію, коментар, повідомлення.
 • Почуття/дії – призначені для відображення свого емоційного стану або виду діяльності у момент створення публікації, значок є атрибутом публікації.
 • Реакції – набір картинок, який використовують для вираження свого ставлення до чужої публікації.
 • Стікери, або наклейки – картинки, які можна вибрати потрібного тематичного набору, найчастіше застосовуються в коментарях і листуванні.Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !

Як користуватися символьними эмотиконами

У момент написання будь-якого тексту на фейсбук можна з клавіатури ввести потрібну комбінацію символів, після публікації або відправлення система перетворює їх у картинку, ось в таблиці зібрана розшифровка смайликів, створюваних із символів у фейсбуці:

Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !посмішкаЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !LoLЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !смуток:'(плачущий смайлик
?посмішка і підморгування?висунутий язик:Oсильне здивування:/сумнів, невпевненість
B-)прості окуляри і посмішкаoOзбентежений-_-байдужість:3котик
>Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !злість3Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !диявол<3сердечкоOЗначення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !німб над головою
^_^широка посмішка:*поцілунок<(“)пінгвін?темні окуляри з посмішкою
8|темні окуляри без усмішки(y)лайк, палець вгору>: Oзасмучений:vпакман
(^^^)акула:|]робот:poop:какашка

Крім цих загальноприйнятих позначень є коди, які працюють тільки в чаті фейсбук:

 • [[Midfing]] – середній палець;
 • [[Roxsign]] – рокерських «коза»;
 • [[Notbaad]] – непогано, картинка з відомого мема;
 • [[171108522930776]] – trollface, інтернет-троль з мема.
Читайте також:
Управління базовими налаштуваннями в особистому профілі мережі Facebook

Більше класний видосов за FB ти можеш знайти — ТУТ

Корисні служби

Існує кілька корисних сайтів, які допоможуть розібратися у складному світі эмотиконов і символів і стати справжнім експертом:

 1. Emogipedia.org – великий гід по смайлам загальноприйнятої системи Юнікод і окремих сервісів. Тут є розшифровки всіх эмотиконов і всі набори символів.
 2. Blue Messenger – інтегровані функції смартфона на екрані комп’ютера. В одному додатку фейсбук, месенджер, лайт-версія. Дуже широкий функціонал, включаючи секретні смайли.
 3. ru.piliapp.com – більш широкий набір значків, будь-який з них можна скопіювати і вставити в будь-який текст.

 

Почуття і дії

При написанні нового поста вибір прикріплених емоцій досить великий. Доступно 13 великих груп, в кожній з них можна знайти опис будь-якого стану душі і виду діяльності.

Одних тільки почуттів тут налічується понад 120: від щастя, закоханості і наснаги до смутку, сонливості, мучень або злості.

Крім цього можна відзначити:?

 • яке свято відзначається (близько 70 свят для різних релігій і просто світських приводів, є навіть пори року і улюблена усіма субота);
 • «присутнім на…» — на якомусь заході: зустріч, виставка, концерт та ін;
 • «що я їм, п’ю, слухаю, дивлюся, читаю» — списки страв, напоїв, жанрів літератури, музики і кіно;
 • «думаю про…» — наприклад про погоду, про майбутнє, про друзів, та багато про що… Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !

Список дуже великий, але розібратися в ньому не складе праці, значення всіх картинок зрозуміло підписані. Цікаво, що тут не залишився осторонь гендерне питання: такі слова як, наприклад, засмучений/засмучена, стоять в потрібному роді, згідно з підлогою власника аккаунта.

Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка !

Реакції

Після прочитання публікації прийнято відреагувати на її зміст. Раніше це був звичний «лайк». Тепер список розширився до шести можливих реакції:

 1. «Подобається» — синій значок у вигляді піднятого вгору пальця.
 2. «Супер» — біле сердечко у червоному колі.
 3. «Ха-ха» — смеющееся жовте личко.
 4. «Ух ти» — здивований вираз обличчя.
 5. «Співчуваю» — є личко.
 6. «Обурливо» — почервонілий від злості й обурення смайл.
Читайте також:
Невірний пароль і помилковий код при вході в аккаунт Facebook

Якщо натиснути на «палець вгору», розкриваються всі інші реакції, анімовані картинки, живі. Вибрати потрібну легко, всі смайлики забезпечені спливаючим описом. З їх введенням змінилася політика відображення постів у стрічці. Якщо є інші реакції, крім «лайка», а також коментарі з відповіддю автора, репости – значить, публікація викликала більше зацікавленості у читачів і буде відображатися частіше.

Messenger

Додаток від фейсбук тепер стало єдиної інтегрованої службою для читання SMS, дзвінків і звичайно листування. У вікні написання тексту при натисканні на піктограму смайла праворуч відкриваються три вкладки:

 • Наклейки – за замовчуванням доступно 10 наборів з різними героями і тематикою, більшість з них анімовані, вибір набагато більший, ніж в аналогічних програмах, при цьому він постійно розширюється.
 • GIF – короткі відео-фрагменти з фільмів, телепередач і мультиків, давно розібрані на меми. Доступний пошук за назвою гифки.
 • Смайлики – представлені в месенджері фейсбук значки відповідають основним фірмового набору. Зображення і розбивка по категоріям аналогічна як в мобільному, так і в веб-версії. Якщо спробувати відправити на мобільний пристрій набір символів, наприклад « Значення смайликів в фейсбук Месенджері  Розшифровка ! », на мобільний пристрій прийде вихідний текст, без перетворення.
Моя довідка - Корисні поради