Зміна найменування групи в соц. мережі Фейсбук: варіанти

Facebook – найпопулярніша і швидкозростаюча соціальна мережа в світі. Щоб стати одним з її користувачів, необхідно пройти реєстрацію, після завершення якої ви зможете створювати власні сторінки і групи, давати їм назви і оформляти їх по своєму смаку. При необхідності ці сторінки можна коригувати, наприклад змінювати їх назви або адреси. Тим, хто зіткнувся з необхідністю вносити подібні зміни вперше, буде корисна інформація про те, як змінити назву групи у Фейсбук.

Соціальна мережа Фейсбук досить поширена і популярна.

Процедура перейменування

У правилах користування ресурсом зазначено, що змінити найменування спільноти можна 1 раз в 28 днів, використовуючи функцію «Налаштування». Але якщо паблік має велику кількість лайків число її передплатників перевищує 300 осіб, то для перейменування групи необхідно звертатися в технічну підтримку Фейсбуку.

Для редагування інформації необхідно:

 1. Зайти в групу, назва якої потрібно змінити.
 2. Натиснути на кнопку «Ще», розташовану під обкладинкою, і вибрати пункт «Редагувати налаштування групи».
 3. У новоствореній вкладці з’явиться меню, верхнім пунктом якого буде «Назва групи». Тут потрібно внести необхідні зміни і зберегти їх, натиснувши на відповідний значок в нижній частині сторінки.

Всім учасникам спільноти прийде повідомлення про внесення змін. Після цього змінювати інформацію в будь-яких розділах можна буде через 28 днів.

Зміна назви групи з ПК і телефону

Щоб відредагувати будь-яку інформацію спільноти в Facebook з комп’ютера, потрібно зайти у відповідний пункт групи. Назва змінюють у розділі «Редагувати налаштування групи».

Внести зміни у своїй паблік на сторінці Facebook можна за допомогою мобільного додатку, для цього необхідно:

Читайте також:
Як заробити в facebook гроші за лайки — Інструкція

Зміна найменування групи в соц. мережі Фейсбук: варіантиЗміна назви групи.

 1. Відкрити сторінку свого співтовариства.
 2. Перейти у вкладку «Інформація».
 3. У вікні «Інформація про групу» відкрити рядок «Додати опис».
 4. Вказати нове ім’я у верхньому рядку і натиснути «Готово».

Змінена інформація з’явиться на екрані вашого мобільного пристрою відразу після внесення коригувань. Також у стрічці новин з’явиться повідомлення про завершення процесу.

Зміна адреси сторінки

Як публічні, так і приватні групи відвідувачі в Facebook знаходять шляхом пошуку. Але стандартні адреси спільнот в цій соціальній мережі являють собою набір цифр, що ускладнює їх просування та впізнання машинами пошукових мереж. Для оптимізації даного процесу рекомендується змінити написання адреси, вказавши ім’я пабліка латинськими літерами.

За правилами мережі, для такого коригування співтовариство повинно мати не менше 20 передплатників і не менше 25 лайків. Вносити зміни може адміністратор групи, зареєстрований під власним ім’ям.

Для цього:

 1. Відкриваємо Фейсбук, переходимо в пункт «Групи».
 2. Перебуваючи на своїй сторінці, натискаємо кнопку «Ще» (під обкладинкою), переходимо в «Налаштування».
 3. У розділі «Інформація сторінки» знаходимо «Веб-адресу на Facebook». Натискаємо «Редагувати».
 4. У вікні вказуємо адресу.
 5. Зберігаємо зміни, натиснувши відповідну кнопку внизу.

Після збереження та схвалення модераторами соціальної мережі оновлена інформація з’явиться на сайті.

Які складнощі можуть виникнути

Навіть якщо ви виконали всі вимоги і внесли зміни коректно, Facebook не дає гарантії того, що запит буде схвалений. Це стосується і зміни обкладинок для Facebook або додавання іншої інформації в різних розділах. Вся зміни проходять ретельну перевірку і затверджуються протягом 7 днів. Якщо з якихось причин ви отримуєте відмову у зміні назви сторінки, вам потрібно звернутися в технічну підтримку через спеціальну форму зв’язку.

При наявності більше 200 лайків можна попросити учасників спільноти, щоб вони запропонували змінити ім’я пабліка. Однак зробити це не завжди можливо, тому простіше скористатися іншим способом: завантажити анонімайзер (VPN) і змінити адреса розташування, вказавши в адресному рядку США. Мова меню зміниться на англійську. Після цього можна поміняти ім’я користувача способом, описаним раніше. Так будь-які зміни на сторінці спільноти Facebook можна вносити в оперативні терміни і без побоювання буде забанено службою технічної підтримки.

Моя довідка - Корисні поради