Зазначити у Facebook Будь-яку річ: Групу + місце відвідування і Т. Д

Мітки на фейсбук можна застосовувати в різних ситуаціях і на різних об’єктах. Це маленькі інтерактивні маркери, які здатні розповісти про позначеному об’єкті всі подробиці. Розберемося, що, де і в яких випадках можна відзначати у фейсбуці………….. Зазначити у Facebook Будь яку річ: Групу + місце відвідування і Т. Д

Зображення

Відмітки на фотографіях зустрічаються в соціальній мережі найчастіше. На одному зображенні допускається ставити до 50 маркерів, це можуть бути люди і сторінки.

На фото яких можна ставити мітки:

 1. У момент створення нової публікації з фото.
 2. На фото в публікаціях інших користувачів.
 3. На фото в альбомі.

Інструкція:

Можна посилатися на особисті профілі і на сторінки, як відзначити фото у своїй публікації в фейсбук:

 1. Почніть створювати публікацію з зображенням, дочекайтесь повного завантаження файлу.
 2. Натисніть на фото, а потім клацніть по значку «опис» в лівому кутку.Зазначити у Facebook Будь яку річ: Групу + місце відвідування і Т. Д
 3. Відкриється вікно, натисніть в потрібну область і почніть вводити ім’я користувача або назва сторінки, потім виберіть з’явилися варіантів правильний.Зазначити у Facebook Будь яку річ: Групу + місце відвідування і Т. Д
 4. Також Якщо фотографія містить особи, система обведе їх в рамки і вам буде запропоновано вказати імена кожного — просто клікніть по рамці !!!!!
 5. Натисніть «Зберегти» і не забудьте опублікувати.

 

Зверніть увагу: відзначити сторінку в фейсбук можна тільки в тому випадку, якщо це дозволено налаштуваннями конфіденційності цієї сторінки. Відзначити людину можна, якщо він є вашим другом або іншому ваших друзів.

Як ви помітили, створювати мітки спільнот безпосередньо на фотографії не можна. Але якщо необхідно відзначити саме групи у фейсбук, просто впишіть назву текстову частину публікації. Для цього перед ним проставте знак @ без пробілу.

Наприклад: @goodgroup. Буде створена активне посилання, по якій ваші читачі зможуть здійснити швидкий перехід Зазначити у Facebook Будь яку річ: Групу + місце відвідування і Т. Д

 

Тепер подивимося, як позначати маркерами чужі фотографії:

 1. Клікніть по фото з публікації, воно відкриється в повному розмірі.
 2. Наведіть курсор в нижню частину зображення, натисніть «Відзначити на фото».
 3. Клацніть по потрібній області, після чого почніть вводити ім’я або назву та виберіть зі списку потрібний.
 4. Натисніть «Зафіксувати мітки».Зазначити у Facebook Будь яку річ: Групу + місце відвідування і Т. Д

Після цього може знадобитися схвалення від аккаунта, опублікував це фото (залежить від його налаштувань конфіденційності, які встановлені в розділах «Перевірка хроніки» і «Перевірка підписів»). Якщо користувач встановив для публікації обмежений перегляд (наприклад, бачать лише друзі), ви не зможете зробити мітки на цьому фото.

Додаткові позначки доступні також для світлин в альбомах. Їх можна ставити і в момент додавання фото в альбом, і в будь-який зручний час:

 1. Відкрийте альбом, відкрийте потрібне фото.
 2. У правій частині екрана виберіть потрібний тип міток: люди або місця.

 

Зазначити у Facebook Будь яку річ: Групу + місце відвідування і Т. Д

Відзначаємо подорож

Відвідуючи різні місця, нам хочеться ділитися враженнями, розповідати про свої подорожі. Супроводжуйте всі пости, зроблені в поїздках, спеціальними позначками. Де можна зазначити місце в фейсбук на карті.

 1. На фото в альбомі.
 2. У новій публікації.
 3. У публікації.

Створюючи новий пост, в нижній частині вікна виберіть значок геолокаціі, після чого почніть вводити назву, а потім виберіть з місць, збережених у системі.

Найзручніше користуватися такою функцією в мобільному додатку, так як у фейсбуці відзначити свою подорож набагато швидше зі смартфона. Просто увімкніть геолокацію на своєму пристрої. Тоді в момент створення мітки вам будуть запропоновані всі найближчі місця. Якщо система не знаходить місце на внутрішніх картах, натисніть «+Додати нове» і введіть дійсну адресу.Зазначити у Facebook Будь яку річ: Групу + місце відвідування і Т. Д

Інструкція:

Якщо пост вже опублікований в ньому можна відзначити місце розташування, так і видалити його, а якщо ви вказали місце невірно, в фейсбук в будь-якому випадку допускає редагування.

 1. Знайдіть публікацію.
 2. Натисніть «три крапки» в правому верхньому кутку.
 3. Виберіть «Редагувати».
 4. Створіть необхідні мітки шляхом додавання знака @ + ім’я людиниЗазначити у Facebook Будь яку річ: Групу + місце відвідування і Т. Д
 5. Якщо місце створено невірно, натисніть «х» поруч з ним, при необхідності задайте нове.

Порада: якщо в одному пості одночасно відзначити відвідування в фейсбук і людей, можна створити спільне відвідування. Але додавати місця можна тільки в свої публікації, в чужих постах така функція недоступна.

 

КомпаніюЗазначити у Facebook Будь яку річ: Групу + місце відвідування і Т. Д

Якщо ви є адміністратором сторінки, яка має реальний фізичний адресу, просіть лояльних клієнтів відзначати візити в ваші офіси продажів, так як якщо кожен покупець відзначить компанію в фейсбук, всі візити відображатимуться на вашій сторінці.

Моя довідка - Корисні поради