Завантажити і слухати пісню — ти на фото в фейсбук

У соціальних мережах триває все наше життя. Більшість сучасних пар були утворені в інтернеті, розвиток відносин відбувається в особистому листуванні, залежить від коментарів та лайків.

Завантажити і слухати пісню — ти на фото в фейсбук

Про це знято і новий кліп Ольги Бузової на пісню «Лайкер», яка починається зі слів «ти на фото у фейсбуці, засмаглий і в рожевій майці…»……

Сам кліп ?

Посилання для скачування — Завантажити

Передісторія

Першими почути нову пісню і побачити кадри з кліпу змогли шанувальники Ольги в Instagram. Також співачка запропонувала їм взяти участь у виборі назви. Всі пропозиції передплатників були враховані, і в підсумку затвердили остаточний варіант і пісня під робочою назвою «ти на фото у фейсбуці» стала називатися «Лайкер».

Завантажити і слухати пісню — ти на фото в фейсбук

Хто знімався

Головними героями стали сама Ольга і відомий блогер Давид Манукян.

Давид також відомий як співак DAVA.Завантажити і слухати пісню — ти на фото в фейсбук

Його участь у новому кліпі було таємницею до останнього моменту. Він і сам зізнався, що отримав пропозицію безпосередньо в день зйомок. Нова роль принесла блогеру ще й кардинальну зміну іміджу: з брюнета він перетворився в платинового блондина. ?

У тренді

Безумовним трендом цього літа серед вітчизняних виконавців є стиль 80 – 90-х. Ольга Бузова також не упустила свій шанс. Мотив пісні дуже близький до звучання пісень минулих років. Основний відеоряд чергується з фрагментами, де співачка в стилі «диско» виконує свій хіт на яскравому тлі.

 

Текст

Про що він ?

За сюжетом кліпу ревнива дівчина дізнається про те, що її молодий чоловік ставить лайки іншим красуням: «Ти на фото у фейсбуці, засмаглий і в рожевій майці, инстаграмные качки тобі ставлять під фотками лайки».

З цих слів починає свою пісню Ольга Бузова.Завантажити і слухати пісню — ти на фото в фейсбук

Читайте також:
Накрутка передплатників у Фейсбук - безкоштовні і платні способи

Між закоханими розгорається комічний скандал і навіть бійка. Тут шанувальники зійшлися на думці, що в кліпі чимало кумедних моментів, які змусили посміятися від душі.

Правда, іноді доводилося побоюватися за здоров’я головних героїв. Особливо в момент, коли Давид отримує удар сковорідкою по голові. Пізніше блогер зізнався, що для вдалого кадру потрібно зробити багато дублів, він переніс випробування легко. Сковорода була не справжня.

Успіх

У перший же день новий кліп зміг набрати свій перший мільйон переглядів. Через місяць ця цифра сягнула 8 мільйонів.Завантажити і слухати пісню — ти на фото в фейсбук

Як завжди думки аудиторії розділилися: хтось висловив свій захват, а хтось поставив демонстративний дизлайк, не забувши відзначити цей факт у коментарях. Тим не менш, заперечувати безсумнівний успіх не зміг ніхто.

Моя довідка - Корисні поради