Заробіток на фейсбук на своїй сторінці – Всі способи

За останніми статистичними даними фейсбук щодня відвідує більше 6 млн. росіян. Таке значне спільнота – відмінне поле для одержання доходу.

Самий надійний шлях –заробіток на фейсбук на своїй сторінці.

Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Тут є все для активної роботи і аналітики. Є кілька способів, які гарантовано принесуть дохід творцям сторінок.

Переваги:

Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Сторінки – це окремий вид аккаунту у фейсбуці.

Для них існують особливі правила:?

 • розроблені спеціально для брендів, компаній, організацій, проектів популярних людей;
 • проіндексовані Google, їх може знайти будь-яка людина, не обов’язково користувач фейсбук;
 • дозволяють просувати свою справу, вести активну взаємодію з аудиторією і безкоштовно отримувати статистику про результати роботи;
 • кількість передплатників та шанувальників не обмежена;
 • налаштування регулюються для кожного аккаунта індивідуально, що дозволяє створити унікальне оформлення та функціональне наповнення у відповідності з поставленими цілями;
 • для роботи можна залучити цілий штат співробітників, надаючи їм різні ролі;
 • можна прив’язати інші сторінки або групи.

Розглянемо докладніше, як заробляти на фейсбук сторінках і як вибрати оптимальний для себе спосіб.

У цифрах:

Підводячи підсумок, розглянемо середні суми, які можна заробити в фейсбуці:

 • Найпростіші гроші можна заробити на лайку і репостах. Вони ж найменші – близько 50 рублів на день.
 • Дохід від спільнот (рекламні пости, посилання) – від 1000 рублів в місяць і вище, залежно від популярності.
 • SMM, чи робота по веденню сторінки або групи. Від 3 до 15 тисяч рублів – за ведення і наповнення унікальним контентом. Близько 1,5 тисяч рублів на місяць оцінюється публікація копіпаст.
 • Інтернет-магазин приносить в середньому 10-12 тисяч рублів на місяць.

Всі Способи:

Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Головна умова для заробітку: сторінка повинна мати передплатників і постійно розширювати їх число, вести активне життя в мережі: участь у тематичних спільнотах, проведення заходів, ведення власних груп для спілкування однодумців. Якщо бізнес-аккаунт має успіх, він зможе принести дохід, яким чином – вирішувати власнику облікового запису.

1. Працевлаштування в самій Компанії ?

У таку можливість мало хто вірить, проте в компанії працює більше 200 тис. чоловік і штат постійно розширюється. Зростає аудиторія, обсяги зберігання інформації, технічні потужності. Співробітників набирають по всьому світу на різні посади.

2. Створення ігор і додатків

Насправді це реальний заробіток для розробників. Фейсбук відкрито співпрацює з творцями ігор і додатків.Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Найважливіше питання – це правильно визначитися з ідеєю. Для її реалізації не обов’язково бути досвідченим програмістом, розробкою займаються тисячі фрілансерів. Маючи готовий продукт на руках, можна завести сторінку програми, яка його грамотно представить. Популярні ігри і програми приносять хороший дохід за рахунок реклами.

3. Біржі

Існує велика кількість інтернет-порталів, які допомагають просувати товари, послуги, сайти та багато іншого. Маючи акаунт з історією і передплатниками, не складе труднощів отримати замовлення на публікацію, яка містить рекламний текст і посилання для переходу на потрібний сайт.

 1. Prospero. Завдання в основному полягають у складанні відгуків і рекомендацій, які необхідно опублікувати на своїй сторінці, не забувши дати посилання для переходу.
 2. ForumOk. Біржа працює давно і має хорошу репутацію. Багато різних завдань – від лайків і репостов до написання повноцінних статей з публікацією в своєму профілі. Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи
 3. SocialTools. Містить велику базу готових рекламних постів, можна вибрати відповідні за тематикою до своєї сторінці та опублікувати за оплату.

Інтернет-біржі – це простий гарантований спосіб заробітку. Загальний їх недолік в тому, що ціна замовлення, як правило, фіксована і не залежить ні від розкрученості сторінки, ні від результату, який принесе рекламна публікація.

4. Виплати від файлообмінних мереж

Файлообмінники мають зараз більшу популярність серед любителів кіно і особливо серіалів. Довге очікування виходу нової серії нестерпно. На допомогу приходять мережі з тонами гігабайт залитого відео. Це відмінний спосіб заробітку.Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Розберемо по порядку, як все організувати:

 1. Реєструємо в фейсбук фан-сторінку або групу любителів певного серіалу.
 2. Крім обговорення нових серій, у соціальній мережі можна публікувати новини про майбутніх сезонах і акторів, посилання для скачування книг і музики, організувати невеликий інтернет-магазин з тематичної сувенірної продукцією, проводити конкурси та розіграші серед фанатів. Сама по собі розкручена сторінка – це вже хороша можливість заробити.
 3. Тепер найголовніше. Необхідно зареєструватися на одному з файлообмінників, після чого регулярно закачувати нові серії. Посилання на контент розміщуються на сторінці фейсбук.
 4. Кожна 1000 переглядів відео з файлообмінника приносить власникові облікового запису в середньому від 5 до 10 доларів.

 

Отже, головне – вгадати глядацькі вподобання і не промахнутися з вибором кінопродукції, а потім організувати дійсно цікаве співтовариство для справжніх фанатів, які будуть знову повертатися на сторінку не тільки за переглядами нових серій, але і за цікавим спілкуванням.

Найпопулярніші файлообмінники, які гарантовано виплачують гроші:

 • Depositfiles.com
 • Turbobit.net
 • Letitbit.info
 • File-Seven.com
 • PinapFile.com
 • Disk-Space.ru

5. Продаж власних товарів

Якщо є що продавати – фейсбук відмінна майданчик для цього. Тут зібрана і платоспроможна аудиторія, і є всі потрібні інструменти. На сторінці можна активувати вкладку «Магазин» і заповнити його (платформа дозволяє розміщувати тільки фізичні товари):Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

 1. В настоянках встановити шаблон «Послуги» або «Покупки», якщо є труднощі з вибором, можна вибрати шаблон «Стандарт».
 2. У лівому стовпці на сторінці при натисканні кнопки «Ще» з’явиться розділ «Магазин».
 3. При оформленні майбутнього магазину екранний помічник підкаже, що робити на всіх етапах.

Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Що дає магазин:

 • можливість додавати необмежену кількість товарів;
 • групування товарів по розділам для зручності пошуку;
 • постійний зворотний зв’язок;
 • статистика в цілому по магазину, по розділам і окремих товарних одиниць.
 • незабаром буде доступно розміщення в Market Place.

Не обов’язково використовувати стандартний механізм заповнення магазину, фейсбук дозволяє застосовувати для цього сторонні сервіси:???

 • BigCommerce – підходить для великих торговельних проектів, має безліч шаблонів для оформлення. Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи
 • ChannelAdvisor – англомовний сервіс для заповнення та управління товарами, а також просування свого магазину.
 • Shopify – є безкоштовний період для тестування. Добре адаптований для мобільних пристроїв.Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи
 • Ecwid – сервіс повністю російською, дозволяє створювати магазини для різних платформ. У фейсбук не тільки автоматично заповнить товарами, але і запустить просування за бажанням клієнта.Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

 

6. Інфо бізнес

Досвідчений фахівець може організувати тематичну сторінку про своє справі (наприклад: програміст, дієтолог, маркетолог, юрист). На платформі фейсбук можна вести навчальні групи, прив’язані до сторінки, надавати консультаційні послуги, проводити відео вебінари. Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Цей спосіб підійде і представникам оффлайн-бізнесу, так як заробити на своїй фейсбук сторінці можна не тільки надаючи дистанційні послуги. Цим успішно користуються флористи, майстри індустрії краси, архітектори і навіть лікарі: розповісти про себе, свої послуги і провести первинне консультування можна в соц.мережі, а в подальшому перевести клієнта на особисте відвідування.

7. Відвідуваність свого сайту

Якщо є власний сайт – сторінка фейсбук здатна забезпечити постійний трафік. Тематика сторінки повинна відповідати тематиці сайту. Тут можна розміщувати короткі анонси нових статей або превью до відео. Варто подумати про дозвіл іншим користувачам робити свої публікації, а також регулярно публікувати власні інформативні статті.Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Відслідковувати потік трафіку з фейсбуку допоможе Pixel Facebook. Це спеціальний код, який можна отримати в соціальній мережі і розмістити на своєму сайті.

Налаштування пікселя дозволяють:

 • отримати достовірні дані про переглядах;
 • налаштувати рекламу на певний вид дій на сайті;
 • оцінити ефект від реклами.

Це маленький помічник, який стежить за всіма діями користувача, збирає ці дані і відправляє в спеціальний сервіс Event Manager.

 

8. Відео

Заробити з допомогою відео можна двома способами:

 1. Розміщувати на своїй сторінці партнерські відеоролики. Оплата нараховується за кожен перегляд. Потрібно зареєструватися в одному з сервісів:

Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

 • viboom.com
 • seedr.ru
 • videoseed.ru
 1. Facebook Watch. Нова платформа, яка готується виступити конкурентом You Tube. Ролики зі сторінок фейсбуку потрапляють в один відеохостинг. Тут є і система монетизації через вбудовану рекламу, і донати від користувачів. Таким чином, сторінка може розповідати про тематики видеоблоггинга і просувати його в мережі, а самі ролики будуть основним джерелом доходу. Сервіс відносно новий, варто подумати про те, щоб встигнути зайняти тут своє місце під сонцем.

9. Допомога в просуванні інших сторінок

Популярні спільноти можуть допомагати колегам-початківцям отримати нових передплатників і залучити перегляди на сайт.

Приклад з Инсты правда ?

Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Тут ціна питання обговорюється індивідуально: все залежить від кількості передплатників і необхідних дій:

 1. Розмістити пост, що містить посилання для переходу на інший сайт.
 2. Зробити репост запису з іншого співтовариства.
 3. Розміщення рекламних постів (з обережністю: таке фейсбуком не вітається).

10. Монетизація

Монетизація сторінки на facebook дозволяє отримувати виплати від:

 1. Перерв на рекламу у відео роликах (в Росії і країнах СНД функція не працює).
 2. Розміщення брендованого контенту.
 3. Моментальних статей.Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Для старту монетизації необхідно оформити особистий аккаунт в Business Manager, прив’язати до нього робочу сторінку, а також зареєструвати засіб платежу, куди можуть надходити виплати в USD.

Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Сторінка повинна відповідати ряду умов, це можна перевірити через спеціальну службу:

 1. Перейти за посиланням Creator Studio.
 2. У лівому стовпці вибрати розділ «Монетизація».
 3. Вказати обліковий запис, який потрібно перевірити на відповідність умов монетизації.
 4. За підсумками перевірки буде привласнений один з трьох статусів:

Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

 • зелений – сторінка готова заробляти;
 • жовтий – є кілька причин, які можуть перешкодити;
 • червоний – перевірка не пройдена.

Розміщений контент повинен бути:

 • унікальним;
 • відповідати нормам співтовариства;
 • заборонені штучні накрутки переглядів, фейкові «сенсаційні» новини, будь-які провокації.

Загальний список норм і заборон досить великий, усі матеріали проходять процедуру схвалення і перевірку на дотримання правил. В іншому випадку монетизація буде відключена.

11. Брендрованный контент

Брендований контент – це матеріали, створені автором або видавцем, в яких містяться згадка про бізнес-партнера, та які розміщуються на замовлення партнера на оплатній основі. Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Для того щоб отримати схвалення платформи на розміщення та монетизацію, необхідно пройти перевірку, заповнивши форму.

Управляти такими матеріалами можна в меню «Налаштування», розділ «Брендований контент».

12. Моментальні статті

Такі статті були створені з метою швидкого поширення мультимедійного контенту серед користувачів мобільних додатків.Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Суть їх полягає в тому, що при натисканні на статтю в стрічці не відбувається перехід на сайт-джерело матеріалу, стаття просто підвантажується в окремому вікні, що економить час і трафік читача.

13. Продаж бізнес-акаунту

Хороше розкручене співтовариство саме по собі представляє цінність, є клієнти, готові заплатити за готову сторінку зі стабільною аудиторією і гарною репутацією і не витрачати на це свій час. Ціна залежить від тематики та кількості передплатників.Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Деякі фахівці отримують свій основний дохід від створення і розкручування тематичних сторінок з метою їх подальшого продажу.

14. Реклама через партнерські сайти

Є спосіб, який дозволить отримати винагороду за рекламу, яка буде пропорційно принесеної користі. Це співпраця з партнерськими програмами (їх ще називають офферами). Сайт виплачує винагороду за кожне цільове подія, наприклад, покупку. Найголовніше – підібрати партнерку з хорошим потенціалом, після чого грамотно налаштувати рекламу в соц. мережі. Рекламна кампанія принесе максимальний ефект, якщо врахувати всі параметри цільової аудиторії (стать, вік, інтереси), не варто забувати про регіоні, місцезнаходження користувачів і часу показу реклами.

Увага!

Для такої угоди необхідне обов’язкове схвалення адміністрації facebook. Не вдасться продати аккаунт, який представляє конкретну компанію або бренд.

Запорука успіху

При першому відвідуванні люди повинні розуміти, що це цікавий інформаційний канал, а не покинутий аккаунт. Для того щоб забезпечити постійний приплив нових відвідувачів і зберегти наявну аудиторію, сторінка повинна бути «живою», здатної утримувати інтерес і увагу:

 • Регулярні нові публікації: важливо знайти золоту середину, оптимально розміщувати кілька матеріалів в тиждень. Перевантаження інформацією викликає відторгнення у користувачів.
 • Обов’язкове розміщення посилань на свій аккаунт в інших соціальних мережах.
 • Назву і адресу сторінки повинні бути впізнаваними і запам’ятовуються, щоб її було легко знайти.
 • Використання різних форматів постів: відеоролики, фото колажі та презентації, текстові пізнавальні статті.
 • Не варто зловживати прямою рекламою, агресивна політика відкритих продажів відлякує користувачів. Більше половини контенту повинно мати інформативний або розважальний характер. Добре знаходять відгук живі історії про використання того чи іншого продукту, особистому досвіді інших клієнтів.
 • Живе спілкування і взаємодія з аудиторією: швидкі відповіді, проведення опитувань.

Порада: в налаштуваннях можна включити діалогове вікно для листування, яке буде відкриватися при кожному новому вході користувача (Меню «Налаштування» — «повідомлення» — «Пропонувати користувачам відправляти повідомлення»).

Якщо відповідати не менш ніж на 90% питань протягом 15 хвилин, сторінка отримає значок «Дуже активно відповідає на повідомлення». Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Заробіток на фейсбук на своїй сторінці  Всі способи

Моя довідка - Корисні поради