Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Перший крок для роботи з Facebook – реєстрація. Не маючи аккаунта, ви не зможете скористатися пошуком людей на сайті, взяти участь в обговореннях або відреагувати на публікації……………

Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Іноді зареєструватися у фейсбуці виходить не відразу. Докладно розглянемо весь процес поетапно, розберемо найбільш часті помилки і дізнаємося, як продовжити життєздатність свого аккаунта і уникнути бана ???

Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

На комп’ютері

Не має значення, який пристрій ви використовуєте для виходу в інтернет, так як зареєструватися в фейсбук можна як на комп’ютері, так і зі смартфона….

Для початку вивчимо веб-версію соц.мережі. Для повсякденного спілкування її функціонал практично не відрізняється від мобільної версії….

Якщо ви ще не стали користувачем найбільшої соціальної мережі світу, зареєструватися в фейсбук можна безкоштовно прямо зараз, не втрачаючи ні хвилини…………..

Що для цього потрібно зробити: ???

 1. Відкрити сайт https://www.facebook.com/ (для швидкості можна вводити посилання fb.com).
 2. Сайт запропонує обов’язково завести свій особистий профіль. Введіть своє ім’я та прізвище, а потім на вибір: номер телефону або адресу електронної пошти.
 3. Придумайте пароль (необхідно використовувати не менше 6 знаків).
 4. Позначте ваш стать, дату народження, потім натисніть зелену кнопку «Реєстрація».

Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Увага: перед тим, як реєструватися через електронку або мобільний в фейсбук, переконайтеся, що вони активні і немає ніяких проблем з доступом.

Без пошти:

Кілька років тому наявність поштової адреси було обов’язковою умовою для всіх бажаючих стати учасниками Facebook. Тепер можна зареєструватися на фейсбук безкоштовно без електронної пошти, але знадобиться вказати свій номер телефону. На який з контактів оформляти обліковий запис – вирішувати вам. Пізніше можна буде прив’язати і підтвердити другий контакт (це знадобиться для захисту облікового запису). Також платформа дозволяє регулювати налаштування конфіденційності та встановлювати коло осіб, які зможуть їх побачити.

На смартфоні

Тепер розглянемо, як зареєструватися в фейсбуці з телефону покроково:

 1. Перейдіть на https://m.facebook.com/, натисніть «Створити акаунт».
 2. Введіть ім’я та прізвище, торкніться кнопки «Далі».
 3. Вкажіть дату народження.
 4. Введіть номер телефону. Увага: на початку номера обов’язково вказуйте міжнародний код країни (у Росії +7), а не вісімку.
 5. Якщо хочете зареєструватися в фейсбук через пошту, торкніться нижче фрази російською «Зареєструватися за електронною адресою» і вкажіть свій мейл у форматі adrespochty@mail.ru.
 6. Відзначте гендерну приналежність Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно . У мобільній версії, на відміну від сайту, є можливість відзначати третій варіант «інше» — для тих, хто не бажає зазначати свою стать.
 7. Придумайте пароль з шести і більше знаків.
 8. Натисніть кнопку «Реєстрація».

Через FB додаток

Маючи під рукою смартфон, можна зареєструватися в записі, встановивши додаток від фейсбуку, воно доступно для скачування як в Play Market, так і в App Store.

Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Що робити далі:

 1. Відкрити програму.
 2. Натиснути «Створити акаунт Facebook». Якщо система запросить дозволу для додатка (доступ до контактів, управління дзвінками), встановіть їх на свій розсуд.
 3. Ввести Ім’я та Прізвище.
 4. Вказати дату народження.
 5. Вибрати стать.
 6. Вказати номер телефону (для реєстрації через пошту рядок «За допомогою ел.адреси» знаходиться в самому низу екрану).
 7. Задайте пароль, потім завершіть процес, натиснувши кнопку «Зареєструватися». Програма також запропонує автоматично завантажити контакти з телефонної книги, щоб автоматично знайти людей, які вже є на facebook і запропонувати їм дружбу. Це можна зробити відразу або відкласти пізніше.

Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Підтвердження

Перший етап пройдено, тепер для відкриття повного функціоналу необхідно підтвердити свої реєстраційні дані.

Якщо ви вказували поштову скриньку:

 1. Відкрийте свою електронну пошту, в папці «Вхідні» буде лист від facebook.
 2. Підтвердження можна здійснити двома способами. Якщо натиснути кнопку «Підтвердити аккаунт» у листі, ви автоматично перейдете в соціальну мережу, в свій профіль. На цьому підтвердження завершиться. Буває, що кнопка на завантажується, тоді можна скопіювати код підтвердження з тексту листа і вказати код на фейсбуці. Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Якщо ви вказували телефон, в такому випадку на нього буде надіслано SMS з 5-значним кодом, який необхідно ввести в соціальній мережі.

Щоб вас не заблокували — Важливо

Як видно з інструкції, сам процес оформлення профілю досить стандартний. Однак труднощі у користувачів виникають досить часто. І навіть якщо сама реєстрація завершилася успішно, незабаром може бути накладено тимчасовий бан до підтвердження особи.Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Отже, як зареєструватися в фейсбук, щоб вас не заблокували незабаром:

 1. Ім’я. Правила вимагають вказувати тільки справжні паспортні дані. Але як правильно зареєструватися в фейсбуці, використовуючи вигадане ім’я? Все просто: придумайте нікнейм, схожий на реальні ім’я та прізвище, так система нічого не запідозрить і не зажадає підтвердження документів або фото.
 2. Фото. Ніколи не ставте на основне фото зображення інших людей, тим більше незнайомих. Фейсбук має у своїй базі понад мільярд осіб, з якими буде порівнювати і ваше зображення. І якщо буде виявлено збіг з чужим профілем – бана і перевірок не уникнути.
 3. Електронна пошта. Уважно стежте за правильністю написання адреси, він має бути зазначений повністю, інакше підтверджує лист так і не буде доставлено.
 4. Телефон. Використовуйте свій реальний номер телефону, не забувайте зазначати код країни замість «вісімки». Є безліч сервісів, які пропонують віртуальні номери у тимчасове користування. Такий спосіб підійде, якщо ви готові розлучитися з новим акаунтом у будь-який момент, так як відновити доступ можливі проблеми вже не вийде.
 5. Один IP адреса – не більше трьох акаунтів. Врахуйте, що якщо ви реєструєтесь з комп’ютера, до якого є доступ в інших людей, може бути перевищений ліміт реєстрацій. З однієї IP адреси не можна відкривати велику кількість сторінок.
 6. Активність. Відкривши свій новий профіль, не поспішайте масово додавати друзів, писати десятки коментів та вступати в групи. Так ведуть себе спамери, що викликає підозри.

На цьому все. Після того, як вам вдасться успішно зареєструватися в фейсбуці, допоможіть своїм близьким зробити те ж саме, тепер ви можете вважати себе експертом у цій справі.

 

Цікаве відео — ЩО БУДЕ, якщо зібрати всіх користувачів фейсбук в 1 реальне місце Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно ?

 

Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Що Дає вам ФБ – Можливості

Щодня facebook відвідують понад шести мільйонів російських користувачів. Реєструючись в мережі, ви отримуєте:

 • Доступ до оригінального контенту від 50 000 000 людини і можливість спілкування по всьому світу;
 • Заробітку численними способами, які описані тут, а також тутЗареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно
 • можливість створювати власний контент за допомогою інструментів фейсбуку (історії, полотна, опитування, прямі трансляції);
 • відкрите спілкування в соціальній мережі, вільної від тролів і фейків;
 • можливість просування і розкручування свого бізнесу у найрозвиненішій системі інтернет-реклами;
 • доступ до мобільних додатків для повсякденного спілкування в мережі, листування і ділових завдань у даний момент корпорацією розроблено більше 20 додатків для різних цілей);
 • створення власних заходів і запрошення на інші цікаві події. Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Постійні Помилки новачків:

А якщо Фейсбук не дає Зареєструватися ?

Що може піти не так під час реєстрації?

Іноді не проходить номер телефону або адресу електронки. Чому так відбувається:

 1. Ці контакти раніше були використані на фейсбуці. У такому разі на них не вдасться зареєструватися – спробуйте відновити старий аккаунт або оформіть новий на інші контакти.
 2. Неправильне написання. Перевірте наявність значок @ в адресі електронної пошти та розширення (у гугла — .com, а у яндекса і мэилру — .ru!!!!)
 3. У номера телефону обов’язково вказуйте міжнародний код країни, у Росії перед номером стоїть не «вісімка», а +7.

Часто новачки, що вперше виявляючись на сайті, бачать на екранах його англомовну версію. Це не повинно лякати: фейсбук вміє розмовляти більш ніж ста мовами світу. Прокрутіть вниз, і в кінці правого стовпця знайдете кнопки зміни мовиЗареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

 

Найчастіша:

І нарешті, найчастіша помилка: при вході система видає повідомлення про те, що логін або пароль введено невірно. Як вчинити:

 1. Як банально б це не звучало, але ми все ще забуваємо про Caps Lock або розкладку клавіатури. А коли ці два фактори співпадають – пройти авторизацію здається і зовсім неможливим.
 2. Користуйтесь автоматичним збереженням паролів у вашому браузері, запам’ятовувати все просто неможливо.
 3. Якщо всі спроби марні – перевірте свою електронну пошту. Переконавшись, що ви вводите її вірно, відновіть пароль і створіть новий.

 

Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Як тільки профіль буде відкритий, соціальна мережа самостійно запропонує зробити перші кроки для новачка:

 1. Аватар ім’я користувача – встановіть своє фото і задайте короткий ім’я користувача замість довгої посилання на профіль.
 2. Обкладинка профілю – красивий фон на сторінці розповість про її власника і створить правильне враження.
 3. Коротка інформація – вкажіть своє місто, місце навчання та роботи, інтереси.
 4. Пошук друзів – на основі вказаної вами інформації фейсбук запропонує можливих знайомих. Якщо ви користуєтеся мобільним додатком – знайде користувачів серед ваших контактів.
 5. Створення перших публікацій і додавання фотографій.

Що ви могли втратити ?

Реєстрація на більшості майданчиках відрізняється дуже незначно. Тому ми намагаємося якомога швидше проскочити цей момент і отримати доступ до сайту як можна швидше. Найчастіше позначка про ознайомлення з умовами використання ставиться на автоматі.Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Але у випадку з фейсбуком цей момент краще не втрачати. Обов’язково ознайомтеся з цими важливими документами. Обізнаний – значить озброєний.

Зареєструватися на сайті Facebook російською безкоштовно

Моя довідка - Корисні поради