Забув фейсбук пароль і логін – Що робити і як відновити

Фейсбук, як і інші соціальні мережі, використовує захист акаунтів. Проблеми зі входом можуть виникнути у кожного, і найпоширеніша причина – втрата реєстраційних даних. Однак, якщо забули логін і пароль у фейсбук – не привід впадати у відчай, все завжди можна відновити.

Увійти

Для звичайного входу на сайт необхідно вказувати:

1. На вибір:

 • електронну пошту (у налаштуваннях профілю можна вказувати кілька адрес, підійде будь-який з них);
 • номер телефону (якщо він раніше був прив’язаний до профілю і підтверджений);
 • номер ID (цифри, які автоматично присвоюють кожному) або ім’я користувача (його можна настроїти самостійно за бажанням). Наприклад: https://www.facebook.com/profile.php?id=12345678900000000 або https://www.facebook.com/ivanivanovich

2. Пароль (задається самостійно при реєстрації). Facebook не вимагає для цього використовувати складні комбінації літер різних регістрів, знаків і цифр (досить придумати слово з 6 знаків і більше).

Порада: краще всього використовувати ті пристрої, з яких раніше вже виконувався вхід. Також не варто часто змінювати IP адреси.

Забув фейсбук пароль і логін  Що робити і як відновити

Відновлення облікового запису

 • Перший спосіб — натиснути що «забули акк»Забув фейсбук пароль і логін  Що робити і як відновити

 

 • Другий спосіб – самий простий і швидкий, так як відновити фейсбук, якщо забув пароль та логін, можна, перейшовши за сервісної посиланням.

Відкриється сторінка, де необхідно ввести свій номер телефону або адресу електронної пошти, які були вказані в профілі. Для входу на фейсбук в якості логіна використовуються саме ці дані.

Увага! Такий спосіб спрацює, якщо у вас є доступ до одного з цих каналів зв’язку.

Відновлення за вашим номером:

Якщо ти забув пароль на фейсбук, на телефон буде надіслано повідомлення з кодом, якщо для відновлення електронкою, необхідно перевірити папку «Вхідні», «Соціальні мережі» і «Спам».Забув фейсбук пароль і логін  Що робити і як відновити

Що робити з кодом: ???

 1. Запам’ятати, скопіювати або виписати цифри.
 2. Повернутися на сторінку відновлення.
 3. Вписати код рядка Введіть код безпеки», натиснути «Продовжити».
 4. Придумати і вказати новий пароль.
 5. Вибрати, варто виходити з облікового запису на всіх пристроях (у випадку, якщо є підозри на злом акка).

У випадку з електронною поштою лист буде містити також пряме посилання на скидання пароля. Необхідно клацнути по ній, після чого слідувати інструкціям системи. Тоді код безпеки можна не використовувати.

 

Можливі проблеми

Основний спосіб відновлення профілю працює, якщо в розпорядженні є достатньо інформації, але як увійти в фейсбук, якщо користувач забув не тільки пароль, але і всю важливу інформацію облікового запису?

1. Система не знаходить аккаунт.

По суті, автоматичне відновлення можливе тільки за посиланням https://ru-ru.facebook.com/login/identify. Тут відбувається пошук акаунтів, інформації в яких зустрічаються вказані дані. Найчастіше людина, який реєструвався давно, вирішує більш складне завдання: як відновити фейсбук, якщо забув, пошту вказував при реєстрації або мобільний, і які саме контакти взагалі використовувалися. Що можна зробити:

Звернутися до друзів по фейсбуку, якщо є можливість вийти на особистий контакт. Один, зайшовши у ваш профіль, зможе побачити контактні дані, та повідомити їх вам (якщо налаштування конфіденційності вашого пофилю дозволяють переглядати таку інформацію).

 

2. Не приходить код.

Буває й така ситуація: абсолютно точно вказані і телефон, і пошта, але код для активації облікового запису чомусь не приходить. На що необхідно звернути увагу:

Номер телефону повинен бути вказаний з міжнародним кодом держави, але без плюсів, нулів на початку, тире і дужок. Наприклад, одна наша передплатниць забула логін і пароль фейсбук, і, намагаючись відновити профіль, була впевнена в тому, що правильно вказує свій телефон.

Не врахувала вона лише одну маленьку деталь: 8 – це внутрішній код

у міжнародному форматі російський номер телефону починається з цифри 7.

Забув фейсбук пароль і логін  Що робити і як відновити

Важливо: кількість запитів на скидання пароля має обмеження. Якщо протягом доби ви вже намагалися здійснити цю операцію, може бути відмова. Слід почекати 24 години і повторити спробу.

 

3. Немає доступу до пошті або телефону.

В першу чергу варто звернутися до довіреною контактів. Це спрацює тільки в тому випадку, якщо такі контакти були налаштовані заздалегідь. При пошуку профілю система видасть список ваших контактних даних, якщо немає можливості отримати до них доступ, натиснути «Немає доступу», потім:

 1. Вказати телефон або меіл, до яких є доступ.
 2. Вибрати рядок «Розкрити довірені контакти», вказати одну людину зі списку.Забув фейсбук пароль і логін  Що робити і як відновити
 3. Отримати URL, який необхідно переслати обраному одному.
 4. Один, перейшовши за посиланням, отримає числовий код, який повинен повідомити вам.
 5. Код необхідно використовувати для подальшого відновлення доступу.

А що якщо..:::

Багато зберігають облікові дані в пам’яті браузера. Але що робити, якщо система забула пароль від фейсбук з причини збою або вірусу і немає можливості зайти не тільки на свою сторінку, але і в пошту?

? В такому випадку в першу чергу необхідно звернутися до поштового сервісу. У більшості випадків, нижче рядків для логіна і пароля, є рядок «Забули пароль?». Забув фейсбук пароль і логін  Що робити і як відновити Подальші дії залежать від ситуації: чи був прив’язаний мобільний або резервний поштову скриньку.

 

4. Не працює ні один з каналів

Якщо не вдається вирішити проблему, можливо, акаунт зламали і змінили всі контактні дані. Забув фейсбук пароль і логін  Що робити і як відновити Забув фейсбук пароль і логін  Що робити і як відновити

В такому разі варто спробувати звернутися в техпідтримку https://www.facebook.com/hacked.

Забув фейсбук пароль і логін  Що робити і як відновити

 

Видалення

Залишати свої сторінки в соціальних мережах не має сенсу, краще видалити забутий акаунт у фейсбуці, якщо він не потрібен.

Перед тим, як видалити фейсбук, якщо користувач забув пароль, йому необхідно обов’язково відновити доступ. Після входу в обліковий запис, потрібно зробити наступне:

 1. Клікнути по «Стрілкою вниз» у правому верхньому куті екрану.Забув фейсбук пароль і логін  Що робити і як відновити
 2. Перейти в «Налаштування», потім «Ваша інформація на facebook».
 3. Вибрати варіант видалення: назавжди (з попередніми збереженням всіх матеріалів, опублікованих в мережі), або тимчасова деактивація (з можливістю користуватися месенджером і повернутися в фейсбук в будь-який момент.Забув фейсбук пароль і логін  Що робити і як відновити

Якщо ви забули ВСЕ — і Логін та пароль пошту…дивіться відео інструкцію ???

Моя довідка - Корисні поради