З яких причин Facebook може заблокувати і відключити обліковий запис

Якщо ваш аккаунт був відключений, ви не можете увійти і ніхто інший не зможе побачити його. Існують різні причини, за якими обліковий запис може бути заблокована, і кожен випадок розглядається індивідуально.

З яких причин Facebook може заблокувати і відключити обліковий запис

Мій профіль був відключений

Мій особистий аккаунт на Facebook заблокований

Ось декілька різних причин, за якими ви можете не мати доступу до вашого облікового запису. Якщо Ваш обліковий запис була заблокована, при спробі входу в Facebook з’являється чітке повідомлення про блокування. Якщо це повідомлення не відображається обліковий запис не заблокована, і, ймовірно, у вас проблеми з входом в систему.

Блокування із-за порушення правил Facebook

Обліковий запис Facebook, що порушує правила, може бути заблокований адміністрацією мережі.

Можливі причини включають, зокрема:

  • Виявлення неприпустимого поведінки після отримання попередження або попередження про експлуатацію сайту Facebook;
  • Небажані контакти з іншими людьми у вигляді подразнення, рекламних оголошень та інформації про рекламних акціях, пропозицій знайомства або інших форм поганого поводження;
  • Використання фальшивого імені та прізвища;
  • Видавання себе за іншу особу або організацію;
  • Публікація змісту, яке порушує положення про права та обов’язки в Facebook.

Блокування без попередження

У разі порушень, адміністрація мережі може блокувати обліковий запис без попередження. Зверніть увагу, що облікові записи, які були заблоковані за серйозні порушення Стандартів спільноти Facebook не відновлюються.

Запис одного або дитини був заблокований

Запис мого друга на Facebook заблокований

Якщо аккаунт друга був заблокований, то він повинен послати посилання безпосередньо на свій власний адресу електронної пошти, який використовується для входу. Порадьте одному ознайомитися з розділом Блокування облікового запису.

Система не може передати інформацію про ваш обліковий запис жодній людині, крім її власника.

Аккаунт дитини заблокований

Ваші побоювання, пов’язані з використанням Facebook Вашою дитиною, цілком зрозумілі, але, на жаль, адміністрація мережі не може надати Вам інформацію про обліковий запис, а також вжити яких-небудь дій на цей рахунок, на ваше прохання.

Всі користувачі від 13 років життя розглядаються як повні власники рахунків. У відповідності з федеральним законодавством і законодавством деяких штатів, Facebook не може дозволити особі, яка не є власником, несанкціонований доступ до облікового запису або виконання дій від імені власника.

Ваша дитина може відмовитися від блокування облікового запису, використовуючи адресу електронної пошти, який використовується для входу в аккаунт.

Запис мого друга розсилає спам

Можливо, що ваш друг несвідомо вставив шкідливий скрипт в адресний рядок. Замість того, щоб показувати вміст, згідно опису (наприклад, хто дивився ваш профіль), ці сценарії створюють через обліковий запис користувача події і сторінки або пересилають друзям повідомлення з посиланнями на спам. Скажіть йому, щоб він закрив вікно браузера.

Якщо ваш друг не вставляв тексту для браузера, існує ймовірність того, що шкідливе програмне забезпечення, завантажене на комп’ютер або що реєстраційні дані були викрадені. Скажіть йому, щоб він відвідав розділ Фішинг і скористався, що містяться там, порадами щодо забезпечення безпеки вашого облікового запису.

Моя довідка - Корисні поради