Як зрозуміти, дізнатися прочитано повідомлення у Фейсбук?

Один з найбільш поширених питань користувачів — як зрозуміти, чи прочитано повідомлення у Фейсбук. У соціальній мережі передбачено кілька інструментів, що дозволяють отримати інформацію про те, почитав одержувач СМС текст чи ні. Це зручно і спрощує прийняття рішення щодо подальших дій.Як зрозуміти, дізнатися прочитано повідомлення у Фейсбук?

Як зрозуміти, чи прочитано СМС в Фейсбук для різних випадків

Після відправки повідомлення людині, який входить в список друзів, вона доставляється звичайним способом і відображається в папці Вхідні. При відправці в Месенджері текст доставляється безпосередньо в згаданій програмі. Якщо людина не є другом, очікування підтвердження може затягнутися, В такому випадку в користувача з’являється запит на листування і тільки в разі його схвалення він бачить отриману інформацію.Як зрозуміти, дізнатися прочитано повідомлення у Фейсбук?

Мессенджер

Для початку розглянемо питання з Месенджером Фейсбук — як дізнатися, що повідомлення прочитано. Тут передбачено кілька видів значків, які дозволяють вивчити весь шлях проходження СМС від відправника до одержувача. У системі застосовуються спеціальні значки, за якими можна судити відправлений текст, доставлений він або прочитаний.

Основні знаки:

  • синій порожній круг говорить про процесі відправлення;
  • гурток синього кольору з відміткою всередині підтверджує відправку СМС;
  • пофарбовані синій круг з відміткою біля тексту свідчить про доставку;
  • поява фото одного в кружечку дозволяє зрозуміти, що відправлення в Фейсбук прочитано.

Як зрозуміти, дізнатися прочитано повідомлення у Фейсбук?Завдяки такому докладному контролю, можна зробити висновок про шлях інформації від відправника до одержувача. За появи кружечка з фотографією одного можна зрозуміти, що інформація доставлена і прочитана.

Сайт

Ще одне питання пов’язане з сайтом. Тут також часто запитують, як дізнатися, що повідомлення у Фейсбук було прочитано. Для цього необхідно надіслати текст і дочекатися появи статусу Переглянуто. Ця опція працює у всіх випадках незалежно від того, звідки користувач надсилає текст — з телефону або з ПК.

Читайте також:
Як відключити повідомлення на Фейсбук на телефон

Також при відправленні комусь повідомлення на Фейсбук, ви можете побачити різні знаки, які допомагають зрозуміти — прочитані повідомлення. Вони з’являються після переходу на однойменну вкладку. У правому верхньому куті сторінки поява сірої стрілки каже, що СМС відправлено, а сірої галочки, що переглянуто. Як зрозуміти, дізнатися прочитано повідомлення у Фейсбук? Як зрозуміти, дізнатися прочитано повідомлення у Фейсбук?

Як почитати всі повідомлення у Фейсбуці

Для зручності користування соцмережею необхідно знати, як прочитати всі повідомлення у Фейсбуці. Для цього необхідно перейти в розділ, де зберігаються надіслані листи. У випадку з Месенджером потрібно увійти в програму і натиснути на кнопку зі значком Повідомлення зліва внизу. Після цього вказуються всі надіслані листи. Жирним шрифтом відзначені ті, які не прочитані. У випадку з браузером тисніть на іконку зі значком блискавки і перейдіть в розділ Недавні. Там по виділенню можна зрозуміти, прочитане чи повідомлення. Далі залишиться тільки зайти в нього і отримати потрібну інформацію.

На ПК є просто кнопка внизу чатів:

Як зрозуміти, дізнатися прочитано повідомлення у Фейсбук?

Підсумки

Знаючи, як зрозуміти, чи прочитано лист в Facebook, можна розібратися з подальшими діями. Приміром, якщо інформація людині не дійшла, можна набрати його номер або нагадати про себе іншими способами.

Моя довідка - Корисні поради