Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?

Грамотне оформлення сторінки у соціальній мережі – запорука успішного розширення аудиторії і просування вмісту. Обкладинка сторінок створює найважливіше перше враження.

Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?

Є всього кілька секунд, за які користувач зробить для себе висновок: залишитися на сторінці і продовжити знайомство або піти.

Саме новий напрямок – використовувати ролик для обкладинки в facebook Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ? Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?

Першими таку можливість втілили менеджери студії Netflix, встановивши відеоролик на сторінку свого серіалу

Ось вам приклади Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?

Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?

Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?

Як вибрати ролик — Введення ?

Щоб оновити зовнішній вигляд своєї сторінки з допомогою відео, для початку необхідно вибрати відповідний ролик. Добре, якщо ролик збігається із загальним стилем оформлення сторінки. Його можна вибрати з «Моїх відео або файлів, збережених на комп’ютері.

Головні вимоги соціальної мережі:

 • необхідно вибрати відповідний розмір відео обкладинки facebook: мінімально допустима дозвіл 820 * 312 pix;
 • найкраще дозвіл ролика, яке буде однаково коректно відображатися і на комп’ютерах, так і на мобільних пристроях – 820 * 462 pix;
 • єдиний формат відео, що підходить для обкладинки facebook – MP4;
 • тривалість ролика обмежена: не менше 20 і не більше 90 секунд.Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?

 

Дотримуватися вимога до вирішення дуже важливо, інакше замість красивого відеоряду на сторінці буде стиснуте зображення або його частина. Зміст ролика вибирають виходячи з того, які цілі переслідує оновлення зовнішнього вигляду сторінки.

Основні тенденції в сфері просування сторінок:

 • реклама товару, бренду, послуги;
 • видос з просуванням фірмового стилю компанії;
 • з привітаннями до певних дат;
 • про майбутні заходи;
 • про життя спільноти.

Цікаві приклади ефективного застосування відео обкладинки:

 1. Платформа Hootsuite за допомогою простого, але інформативного слайд-шоу пояснює своїм користувачам значення складного терміна ROI. Корисний лікнеп на відео обкладинці.Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?
 2. Фотограф Кім Уїні представила своє портфоліо в короткому ролику з посиланням на свої контакти.Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?
 3. Користувачі сервісу Buffer отримали можливість познайомитися з командою розробників. Двадцятисекундний ролик розповідає про життя колективу.Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?

Як додати ?

 Розглянемо, як завантажити ролик на обкладинку facebook 7 кроків: ?

 1. Зайти на сторінку
 2. Ліворуч на верху в кутку натиснути «Додати обкладинку».Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?
 3. В залежності від того, де збережений ролик, натисніть «Завантажити фото/відео» або «додати з моїх відео».
 4. Дочекатися коли файл подгрузиться;Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?
 5. Розмістити ролик за своїм бажанням, для цього натискаємо на нього і перетягуємо в потрібну область
 6. Спеціально Для завантаженого ролика будуть автоматично створені мініатюри. При натисканні стрілок доступні варіанти картинок можна переглянути і відібрати підходящу. При наведенні курсора мишки на назву сторінки в facebook, буде відображатися задана мініатюрки.

 

Все зроблено, залишається тільки натиснути кнопку «Опублікувати». Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?

Видос варто підбирати так, щоб основна частина зображення на ньому розміщувалася по центру, так він буде більш вигідно виглядати на сторінці з будь-яких пристроїв……..

Відео, розміщене на обкладинці, доступний будь-якому користувачеві, який зайшов на сторінку. Це обов’язково слід враховувати при виборі змісту ролика. Також завдання відеоролика не тільки залучити нову аудиторію, але й утримати інтерес старої. Ролики слід змінювати у відповідності з останніми новинами, тенденціями, сезоном.

Дуже кльова обкладинка показано у відео яке я знайшов Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ? ???

 

Раджу пройти наш Тест — буде цікаво

Програми для створення

Відеоролик, який передбачається використовувати для обкладинки, можна доповнити написами, зображеннями або, наприклад, посиланням на сторінку компанії. Існують спеціальні програми, з якими зручно створювати відео на обкладинку.

 1. Supa – безкоштовний редактор відео. Дозволяє створювати відео з нуля, редагувати наявні ролики, оформляти слайд-шоу, містить великий набір стандартних зображень, які можна компонувати за бажанням. Широкий вибір шрифтів і можливостей редагування. Можна змінювати дозвіл і відео.Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?
 2. Crello – зручний інструмент для роботи з графікою, анімаціями і видосы. Одні з перших запропонували можливість створення власних рекламних роликів. Відкриває будь-які функції в роботі з відеофайлами.Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?
 3. Makermoon – англомовний сервіс, однак інтерфейс створений інтуїтивно. Використання безкоштовно. Функцій достатньо, щоб створити повноцінну обкладинку, відредагувати розмір відео додати підписи і посилання.Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?

 

Обкладинка при переході на сторінку компанії за замовчуванням працює без звуку.

Користувач може включити звуковий супровід за бажанням. Тому варто опрацювати питання звукового ряду, так і інформативність беззвучного відео… Як зробити відео обкладинку в фейсбук і який розмір ?

Моя довідка - Корисні поради