Як зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути

Головна мета розвитку фейсбуку в останні роки – посилення взаємодій і зв’язків між користувачами. Для цього призначена функція, яка дозволяє влаштовувати одноразовий відео-сеанс для групи людей.Як зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути

Сьогодні розглянемо докладно, що таке спільний перегляд, як це працює в фейсбук і як можна його використовувати для розкрутки в соціальній мережі.

Як влаштовано — Watch Party

Створюючи публікацію, ви, напевно, не раз помічали нову опцію, позначену як відерця з попкорном. Але що значить спільний перегляд у фейсбук і для чого він потрібен?

Як зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути

Все досить просто, але в той же час функціонально:

 • відеоролик транслюється в режимі онлайн;
 • аудиторія, якій доступний відеосеанс, задається автором публікації;
 • як автор, так і прості учасники, можуть коментувати те, що відбувається у вбудованому чаті, відправляти свої реакції і ставити запитання;
 • вибирати можна серію відеороликів, задаючи черговість.

 

Кому доступно

У даний момент колективний відеосеанс можна створювати як в особистому профілі (на вибір в хроніці або в стрічці), так і на сторінках і в групах. Єдине обмеження: включення доступно тільки адміністраторам і редакторам сторінок. У групі за замовчуванням можуть запускати всі учасники.

Запуск

Не важливо, який тип аккаунта ви використовуєте, процес відкриття спільного перегляду скрізь відбувається однаково:

 1. Відкрийте свій профіль, сторінку або увійдіть в групу.
 2. Натисніть «Що у вас нового?»
 3. Введіть текст опису майбутнього перегляду.
 4. Натисніть «…», потім виберіть «Спільний перегляд».
 5. Відкриється вікно «Додати відео», в ньому доступні чотири вкладки: «Для вас» — ваші рекомендації, «Переглянуті» — ролики, які ви недавно дивилися, «Прямий ефір» — ефіри, запущені іншими користувачами в даний момент, «Ще» — ваші завантаження або збережені відеозапису.
 6. Крім цього, у верхній частині вікна є рядок, яка допоможе відшукати ролик серед збережених на фейсбуці.Як зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути
 7. За допомогою кнопки «Додати в чергу» вибудовуйте послідовність роликів на свій розсуд, для перевірки натисніть «Переглянути чергу» — тут можна прибрати помилково додані фрагменти.
 8. Натисніть «Готово».
 9. Встановіть аудиторію: Все, друзі, друзі окрім…(можна виключити когось із загального списку), визначені друзі (навпаки, відзначте галочками тільки тих, хто зможе побачити).
 10. Натисніть «Опублікувати», з’явиться напис «Спільний перегляд вже починається», після чого розпочнеться трансляція.Як зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути
Читайте також:
Як видалити сторінку (аккаунт) у Фейсбук назавжди | Віддалитися в Facebook

Що ще можна зробити — Функції:

 1. В ході перегляду можна додати додаткові відео в загальну чергу, розширити список учасників або відправити персональні запрошення (людина отримає індивідуальне повідомлення).
 2. Якщо ви хочете наділити когось повноваженнями запрошувати користувачів або редагувати чергу перегляду, натисніть «Додати організатора».
 3. Внизу праворуч у рядку «Напишіть що-небудь» можна залишати коменти, смайли і наклейки.
 4. Зліва під відео натисніть «Поділитися», буде створена автоматична публікація, інформує про перегляд.
 5. У нижній частині вікна будуть відображатися аватарки всіх приєдналися користувачів.
 6. Якщо вас цікавить, як вимкнути спільний перегляд у фейсбук – наведіть вказівник на правий верхній кут відео, натисніть по значку «три крапки», а потім «Завершити» (тут же можна відредагувати назву відеоперегляду).
 7. Після завершення буде створена публікація, включає всі показані матеріали, а також склад учасників і їх коментарі.

 

? Також є альтернативний спосіб: спочатку завантажити відеофайл в фейсбук, потім натисніть кнопку «Поділитися» і «Почати спільний перегляд» !!!!!!!

 

Поради -Pro

 1. Перед тим, як зробити перегляд загальнодоступним, створіть заздалегідь публікацію-анонс з зазначенням часу початку. Так як показ стартує практично моментально, багато користувачі можуть просто не встигнути підключитися.
 2. Такі заходи можуть стати не тільки цікавим проведенням часу в компанії друзів. Їх активно використовують у групах для трансляції навчальних матеріалів: все відбувається в режимі реального живого спілкування, викладач може пояснювати все, що відбувається, а аудиторія – уточнювати і задавати питання.
 3. Якщо ви хочете таким чином підвищити охоплення і впізнаваність, запустіть просування анонсуючій публікації.
 4. Включати в чергу можна тільки відео, доступні на фейсбук публічно.
 5. Під час трансляції, якщо ви будете перемотувати або перемикати ролики, глядачі будуть бачити все це на своїх екранах. Тобто, якщо є необхідність внести корективи, робіть зупинки у логічних місцях.
Читайте також:
Що таке репост в Фейсбук і як його зробити з різними налаштуваннями

 

І на останок Як зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути

Як зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути

 • Топ 5 дуже цікавих фільмів які ви шкодив дивилися ? ?

Місце — 5

Відгук: Ловець снів — не поганий фільм про Інопланетне вторгнення

Як зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути

Місце 4

Відгук: Шикарна гра акторів, цікава кінцівка, цікавий фільмЯк зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути

Місце 3

Відгук: Кіно про світ майбутнього з неймовірними технологіями, несподівана кінцівка.

Як зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути

Місце 2

Відгук: Фільм про загадкову посилку. Фільм дуже цікавий і тримає в напрузіЯк зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути

Місце 1

Відгук: Бути Джоном мальковичем — кіно з самим незвичайним сюжетом який отримав Оскар. У кіно твориться таке годі уявити.

Як зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути

!!! Будемо чекати від вас коментарів Як зробити спільний перегляд Facebook або вимкнути

Моя довідка - Корисні поради