Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??

Сторінки в соціальних мережах дозволяють вести спілкування з друзями, ділитися новинами та подробицями свого життя. Популярні мережі постійно розширюють функціонал акаунтів. Просунуті користувачі можуть не тільки ділитися будь-якою інформацією з друзями і передплатниками, але і збирати думки аудиторії з потрібних питань.

Досить провести опитування, це доступно всім, у кого є акаунт у фейсбук, для цього є кілька способів……………

Голосування — найпростіший спосіб організувати

Починаючі користувачі, не знаючи, як зробити тест в своєму профілі на фейсбук, часто користуються найпростішим способом.

Досить розмістити на стіні текст питання, чи кілька картинок, пропонованих на вибір, і запропонувати аудиторії відповісти в коментарях

Приклад:?

Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??

Головний недолік такого тесту – результати доведеться підраховувати вручну, а динаміку зміни громадської думки в онлайн-режимі відстежити не вдасться.

Втім, такий спосіб має повне право на існування для вузького кола опитуваних.
Вбудовані функції для створення Анкети

 

Автоматизований метод :

Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??
Є й автоматизовані методи дізнатися громадську думку.

Розробники передбачили спосіб, як провести опитування за допомогою спеціального сервісу в фейсбук, при цьому можна розмістити голосування як у профілі, так і на сторінці фейсбук.

Створення опитування в профілі фейсбук: ?

 1. Відкрити Стрічку новин або Хроніку, в верхній частині екрану натиснути значок «три Крапки».Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??
 2. У нижній частині списку вибрати функцію «Опитування».Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??
 3. Потрібний питання необхідно ввести в рядок поруч з фотографією профілю.
 4. Стануть доступні поля «Варіант 1», «Варіант 2». Тут необхідно ввести варіанти можливих відповідей.Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??
 5. Відповіді не обов’язково повинні бути текстовими, при натисканні на кнопки «Фотоапарат» або «GIF» можна вибрати зображення або анімацію.
 6. Вибрати час, протягом якого буде активний тест, наприклад «1 тиждень», «1 день», або, зайшовши в календар, вибрати певну дату.7 Встановити аудиторію, якій буде доступний опитування: натиснути на кнопку «Друзі» в правому нижньому куті вікна.
 7. Для того щоб поділитися створеним тестом, натисніть «Опублікувати».

Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??

 

 

Створення опитування на сторінці спільноти або компанії в фейсбук:?

Це теж саме Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??

 1. У верхній частині сторінки вибрати кнопку «Всі» у випадаючому списку натиснути на рядок «Створити опитування».
 2. Ввести текст питання, яке необхідно задати аудиторії.
 3. Заповнити передбачувані варіанти відповідей в полях «Варіант 1» і «Варіант 2».
 4. Поряд з рядками варіантів відповідей можна вибрати значок «Фотоапарат» або «GIF» у разі, якщо передбачаються відповіді у вигляді картинок або анімацій.
 5. Вибрати дату, до якої буде діяти тест. За замовчуванням доступні варіанти «1неделя», «1 день».

Натиснути «Опублікувати». Тепер тест буде доступний аудиторії.

Наша добірка Топ відео по — Заробітку на Facebook — Дивитися

 

До речі:

Готовий тест не обов’язково публікувати відразу ж. Його можна зберегти в чернетках, зазначивши параметр «Ніколи» при виборі терміну дії.
Нова зміна соціальної мережі: тепер недоступне просування опитувань через рекламу у стрічці новин.

 

У мобільній версії

Для мобільних пристроїв також доступна функція створення опитування на сторінці фейсбук.

Процедура аналогічна створення Анкети на комп’ютері:

 1. Зайти на сторінку і вибрати пункт «Публікації».
 2. Вибрати рядок «Опитування».
 3. Заповнити текст і 2 варіанти відповідей.
 4. Опублікувати відразу ж, задати час, через який він буде опублікований або зберегти його у своїх чернетках.

 

 

Які можуть бути варіанти відповідей

Оформляючи опитування і профілі та на сторінці у фейсбук, необхідно врахувати особливості, як додати варіанти відповідей у вигляді графічних файлів.

Якщо необхідно вставити фото, це повинні бути зображення, збережені на комп’ютері.

Гифки можна шукати відразу на фейсбуці або вставити в рядок пошуку посилання на потрібний файл.

Безсумнівним недоліком тестів у фейсбуці є те, що варіантів відповіді може бути лише два. Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??

Є спосіб, як додати опитування з великою кількістю варіантів у фейсбук. Можна створити анкету з можливістю відповідати за допомогою реакцій. Точніше, сам тест створювати не потрібно. Просто необхідно опублікувати шість варіантів зображень і в завданні позначити, які реакції відповідають кожній з картинок. У коментарях користувачі залишають потрібний значок, а система підрахує результати.
в групі

Якщо користувач полягає у якійсь групі фейсбуку, можна провести тест серед її учасників. Розберемося, як створити опитування з варіантами відповідей у фейсбук для обмеженої кількості осіб в групі.

 1. Перебуваючи у Стрічці новин, у лівій колонці знайти пункт меню «Групи» і перейти в потрібну групу.
 2. Клацнути по рядку «Напишіть що-небудь…», із варіантів у списку, що випадає, обрати «Опитування».
 3. Заповнити поля: текст питання, варіанти відповідей.
 4. Тепер, за допомогою синьої кнопки «Публікувати» можна поділитися з учасниками групи

Зручна опція: після того, як створити опитування групи у фейсбук, можна відредагувати варіанти відповідей.

Підрахунок результатів

Після закінчення вибраного для проведення опитування часу, голосування буде зупинено. Після цього стануть відомі результати.Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??

Всі користувачі, які брали участь в опитуванні, отримають повідомлення і результати, якщо це встановлено в налаштуваннях. Адміністратор, який організував опитування в фейсбук, отримає детальний звіт на сторінці із зазначенням відповідей кожного учасника. Для цього необхідно натиснути на посилання з числом учасників.
за допомогою додаткових сервісів

Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??
Функцій, які пропонує соціальна мережа, може бути недостатньо для проведення тестів з більш складною структурою.

 

Додаткові сервіси

 • Гугл форми. Процес створення опитування досить простий, зайшовши до форми гугл, необхідно вибрати пункт «Порожній тест», а потім заповнити всі поля. Сервіс дозволяє створювати тести з декількома варіантами відповідей, відповідями у вигляді вільного тексту, завантажених зображень. Результати можна перенести в таблицю для зручності обробки. Основний недолік в тому, що в фейсбуці таке опитування буде виглядати просто як посилання, по якому користувачеві необхідно перейти.Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??
 • GoUplife. Платний англомовний сервіс. Практично для всіх функцій є підтримка кирилиці. Дозволяє організовувати онлайн-трансляції з голосуванням, має великий набір оригінальних шаблонів. Можна влаштувати звичайне голосування «за» за допомогою сердечок або лайків, змагання між двома варіантами відповідей, вгадування зображень і багато іншого. Даний інтерактивне розвага для користувачів гарантовано.Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??
 • My Polls. Додаток від розробників фейсбук для складних варіантів опитувань. Сервіс також працює на англійській мові, але тест можна створити російською. Для цього необхідно пройти 4 етапи: «Configuration» (назва та опис тесту, «Questions» (самі анкети і варіанти відповідей до них), «Preview (перегляд і тестування роботи тіста), «Publish» (безпосередньо публікація). Зручно, що при виборі типу запитань, стають доступні різні типи варіантів відповіді: вільний текст, багато варіантів, оцінка за шкалою та багато іншого.Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??
Моя довідка - Корисні поради