Як зробити 3D фото в Facebook | 360 фото Фейсбук завантажити

Хочете розібратися, як зробити 3D фото в Facebook? Читайте нашу покрокову інструкцію по пожвавленню портретного зображення. Швидше за все, ви вже бачили нову функцію від соціальної мережі – стрічка зарясніла тривимірними зображеннями відразу після її запуску.

Якщо свідчення цього нововведення поки обходили вас стороною, не біда – з огляду ви дізнаєтеся все про тривимірних фото у мережі Фейсбук, які є обмеження і як самостійно зробити подібне фото і опублікувати його у своїй стрічці.

Про функції

3D фото в Фейсбук — це динамічна фотографія, на якій можна побачити зміна перспективи. Зробити її можна з портретного знімка, де з допомогою функціоналу Facebook можна взаємодіяти з фоном зображення.

Подібний ефект став можливим завдяки подвійній камері, якою наділені нові смартфони. Це дозволяє їм робити безліч знімків і з’єднувати їх у єдиний з глибиною.

Функція була запущена для публікацій стрічки новин – нові 3D фото з’являються саме там нарівні з іншими публікаціями. Дивитися такі фотографії можна на звичайному смартфоні в соціальній мережі або з монітора комп’ютера, а можна в окулярах або шолом віртуальної реальності в браузерах Firefox або Oculus. А ось створення 3D фотографій доступно поки не всім користувачам.

Вимоги до фото

Для того, щоб зробити 3D знімок, вам потрібно:

Аккаунт. Ви повинні бути зареєстровані у Фейсбуці;Як зробити 3D фото в Facebook | 360 фото Фейсбук завантажити

Доступ. Доступ до функції створення 3D знімків з’являється після того, як ви поставите лайк сторінці Facebook 360, знайти її можна в пошуковому рядку, ввівши її назва. Після цього треба перезавантажити додаток.Як зробити 3D фото в Facebook | 360 фото Фейсбук завантажити

iPhone з подвійною камерою. Підтримується опція поки тільки на айфонах, при цьому тільки на цих моделях:

 • 7 Plus;
 • 8 Plus;
 • X;
 • XS.
Читайте також:
Що таке messenger у Facebook, як завантажити, функціонал

Вони оснащені подвійною камерою і в портретному режимі зберігають дані глибини зображення, на основі якої і створюється об’ємний знімок. У iPhone XR одинарна камера, тому він не підходить для створення 3D-фото.Як зробити 3D фото в Facebook | 360 фото Фейсбук завантажити

Пізніше функція 3D фото повинна стати доступною власникам флагманських смартфонів, наприклад Samsung Galaxy Note 9, а поки з інших телефонів можна тільки переглядати подібні фотографії в стрічці.

Як створити

Можна заздалегідь зробити фотографію, для цього:

 1. Відкриваємо камеру зі смартфона і вибираємо портретну зйомку прокруткою меню знизу;
 2. Фотографуємо об’єкт натисненням на центральну кнопку.Як зробити 3D фото в Facebook | 360 фото Фейсбук завантажити

Рекомендації до фото. Для досягнення найкращого ефекту при використанні нової технології, рекомендуємо:

 • Використовувати знімки, з розмитим фоном поза фокусом;
 • Фотографувати об’єкт на контрастному тлі;
 • Використовувати фотографії, на яких об’єкт з цільними краями та текстурою;
 • Уникати потрапляння в кадр прозорих об’єктів – пластика або скла.

Тепер спробуйте зробити фотографію, а потім переходьте до наступного розділу.

Як завантажити

Нову функцію можна випробувати, застосувавши її до фотографії для публікації. Покрокове керівництво, як завантажити 3Д фото в Фейсбук:

  1. Створюємо нову публікацію. Для цього натискаємо на рядок «Що нового» і шукаємо в списку меню опцію 3D-фото:
  2. Вибираємо зображення, зроблене в режимі портретної зйомки. Завантажаться всі фото, зроблені попередньо у відповідному режимі – потрібно вибрати підходяще або створити нове прямо зараз.
  3. Результат застосування ефекту. Вибраний знімок буде автоматично конвертований в 3D, отриманий результат можна переглянути перед публікацією. Залишається тільки доповнити публікацію підписом.
  4. Натискаємо «Опублікувати».

Відео-інструкцію по включенню функції дивись нижче.

Цікаві факти

Ви напевно не знали про це!

 • При перегляді 3D фото з ПК або планшетів, вони можуть підвішувати або досить довго грузиться. Спробуйте оновити сторінку, якщо не спостерігаєте руху перспективи.
 • Розробники Facebook опрацьовують опцію і мають намір зробити її легше для завантаження і збільшити список пристроїв, які будуть підтримувати цю опцію.

Функція вже підкорює простори Фейсбуку, але доступна поки тільки власникам Айфонів з двома камерами. Якщо ви в їх числі, то вмикайте портретну зйомку і наводьте зум на об’єкт, який не зливається з фоном. Залишилося тільки опублікувати 3D фотографію в стрічці новин.

Моя довідка - Корисні поради