Як заробити на рекламі в Instagram, скільки можна отримати

З зростанням популярності соцмережі все більше людей питає, як заробити на рекламі в Instagram. Цей метод виглядає привабливо, адже дозволяє отримувати пасивний дохід, періодично розміщуючи пости рекламодавців. Головна трудність в тому, щоб розкрутити профіль і зробити його цікавим для додавання рекламних оголошень. Нижче розглянемо, які кроки необхідно пройти, і яким може бути потенційний заробіток.Як заробити на рекламі в Instagram, скільки можна отримати

Як заробити на рекламі в Instagram

Багато використовують профіль в соцмережі для задоволення і спілкування з друзями. Люди набирають передплатників, збирають лайки, розміщують фотографії. При цьому не всі використовують ресурс сторінки на 100%. Особливо, якщо є велика кількість передплатників. В такому випадку можна організувати заробіток в Instagram на рекламі.

Для цього є два шляхи — чесно розвивати сторінку або використовувати різні методи накрутки. Перший варіант підходить для популярних людей, які роблять щось оригінальне і цікаве, а далі розміщують пости в профілі.

Другий шлях — взяти вже готовий аккаунт, накрутити передплатників, а після пропонувати послуги рекламодавцям. Відразу відзначимо, що перше рішення більш надійно, адже дозволяє отримувати прибуток в довгостроковій перспективі. Що стосується накруток, заробити таким способом на рекламі все важче, адже алгоритми Instagram постійно змінюються, а хитрі користувачі швидко обчислюються рекламодавцями.

Нелегальний метод

Почнемо з розгляду, як заробляти в Инстаграме на рекламі за допомогою накруток, адже це більш швидкий метод. Алгоритм такий:

 1. Наберіть передплатників. Для цього можна купити ботів, вартість яких становить 20 копійок за одиницю. Сервісів в Мережі достатньо, тому рекламувати щось конкретне немає сенсу. Щоб заробити на рекламі, необхідно мати серед передплатників Instagram хоча б 15 000 чоловік, а для цього доведеться витратити близько 3000 р. При спробі увійти на платформу GetBlogger профіль навряд чи пройде модерацію з-за високого числа ботів (понад 70%).
 2. Додайте в профілі номер менеджера для зв’язку з рекламодавцями. В подальшому повинні з’явитися замовники, які за розміщення можуть дати який-небудь товар або гроші. Це непоганий спосіб заробити на рекламі та отримати новий пост в профіль.
 3. Вступите в тематичні групи Фейсбук і спільноти Телеграм, після чого пишіть представникам великих брендів. На цьому етапі рекламодавці можуть зажадати скріни статистики, а тут не все ідеально. Як правило, кількість відвідувачів з РФ при накрутці мінімально. Дані зі статистикою можна виправити за допомогою Paint та встановити потрібний відсоток. Це стосується і цільових відвідувачів.

При правильному підході можна залучити 7 з 10 рекламодавців, що дозволяє непогано заробити на рекламі в Фейсбук. Цікаво, що в соціальних мережах більше 70 000 блогерів і близько 20 000 пройшли модерацію в спеціальному сервісі збору даних. Це означає, що багато використовують ботів.

Як заробити на рекламі в Instagram, скільки можна отримати

Легальний спосіб

У випадку з законною розкруткою можна піти легальним шляхом — самому створювати рекламні пости за оплату. Для цього потрібно знати, як робити рекламу в Instagram за гроші. Це окрема тема, яка потребує навичок продажів.

Читайте також:
Контроль зв'язків профілю на Facebook з реєстраціями на інших сайтах

У випадку зі своєю сторінкою все те ж саме, але стандартним способом:

 1. Створіть обліковий запис, розміщуйте пости і збільшуйте число передплатників.
 2. Реєструйтеся на біржах реклами або шукайте рекламодавців вручну Перший варіант більш зручний, адже основну роботу виконує посередник. Заробити на рекламі в Instagram можна за допомогою сервісів Plibber, Epictars, LabelUp і т. д.
 3. Беріть завдання і розміщуйте публікацію. Реєстрація на таких майданчиках не займе багато часу, після чого необхідно пройти модерацію і приступати до роботи.

Як варіант, можна заробити шляхом «ручного пошуку рекламодавців. Для цього використовуйте способи, про які згадувалося вище — пошук на форумах, спеціальних сайтах, сторінках соцмереж. Складність в тому, що для отримання прибутку необхідно мати від 15000 передплатників і більше. Тут діє принцип-чим більше, тим краще. Щоб заробити на рекламі ще більше, просто розвивайте блок, розміщуйте більше число постів, використовуйте легальні інструменти просування. Якщо тема буде цікава сторінка в Instagram швидко досягне потрібного числа передплатників.

Скільки можна заробити на рекламі

Перед тим як починати якусь справу, необхідно бачити кінцеву мету. Людина повинна знати, скільки можна заробити в Instagram розглянутим вище методом. Цей фактор залежить від декількох моментів — тематики постів, популярності, кількості передплатників і т. д. Нижче наведемо кілька прикладів найбільш популярних блогерів.

  1. Ольга Бузової. У Мережі часто зустрічається питання, скільки коштує реклама у Бузовій в Instagram. На момент написання статті кількість передплатників становить 17,2 млн осіб, а кількість публікацій більше 12,5 тисяч. З таким акаунтом вартість одного поста близько 600 000 рублів. Цікаво, що саме Instagram допоміг заробити Бузової на зйомку кліпів і реалізацію багатьох проектів.
Читайте також:
Як розблокувати FaceBook аккаунт - докладна інструкція

Як заробити на рекламі в Instagram, скільки можна отримати

  1. Настя Івлєва — відомий блогер, який прославився зйомкою коробки кумедних роликів. За сумісництвом дівчина веде передачу Орел і Решка. Настя просить за одне рекламне оголошення 900 000 грн, а за відео 1,2 млн рублів. Мало хто знає, що Настя засвітилася на ТБ саме завдяки Instagram.
  2. Ксенія Бородіна. У цієї дівчини понад 13,5 млн передплатників і 10,4 тисячі постів. Завдяки такій відвідуваності, Оксані вдалося добре заробити на рекламі. Розміщення одного поста обходиться в 2500 доларів. І це мінімальна ціна. За відео або більш серйозне просування доведеться платити більше.

Як заробити на рекламі в Instagram, скільки можна отримати

 1. Селена Гомес успішно заробляє на одному пості близько 550 000 доларів.
 2. Сергій Шнуров бере за публікацію близько 1,5 млн рублів.
 3. Ксенія Собчак — 300-400 тисяч за посаду і т. д.

Одним з рекордсменів Instagram вважається Кріштіано Роналду, який за один пост отримує більше 400 000 доларів.
Як заробити на рекламі в Instagram, скільки можна отримати
Звичайно, зазначені вище суми заробляють вже популярні люди. Але хто сказав, що саме ви не гідні успіху. При наявності креативу і віри в себе можна досягти багатьох вершин і, звичайно, заробити на рекламі Инстаграме.

Моя довідка - Корисні поради