Як забезпечити захист доступу до профілю Facebook – правила безпеки

Думайте, перш ніж натиснути посилання

Ніколи не переходити за підозрілими посиланнями, навіть якщо вони були відправлені від людини або компанії, яких ви знаєте. Це стосується і посилань, що передаються на Facebook (наприклад, в чаті або в постах) і посилання в повідомленнях електронної пошти.

Якщо Ваш друг випадково натискає на спам, він може відправити його для всіх друзів на Facebook. Пам’ятайте, ніколи не завантажувати будь-які файли (наприклад, в форматі .exe), які викликають сумніви. Якщо ви побачите запит на повторне введення пароля Facebook (наприклад, під час зміни налаштувань облікового запису), переконайтеся, що ваш сайт містить фразу facebook.com/ в URL-адресі.

Як забезпечити захист доступу до профілю Facebook – правила безпеки

Не вставляйте що потрапило в адресний рядок браузера

Вставка невідомого тексту в адресному рядку, може призвести до створення з вашого облікового запису подій і сторінок, а також розсилці спаму в іншій формі.

Виберіть унікальний і надійний пароль

Використовуйте комбінації, принаймні, шести букв, цифр і знаків пунктуації. Не використовуйте слова, які можна знайти в словнику. У разі сумнівів, рекомендуємо вам змінити пароль.

Ви можете скинути пароль на сторінці «Налаштування облікового запису», доступною з розкривного меню в верхній частині кожної сторінки на Facebook.

Ніколи не повідомляйте свій логін і пароль

Ніколи не повідомляйте свої дані для входу в систему (наприклад, адресу електронної пошти та пароль), незалежно від причини. Особи, сторінки або групи звертаються з проханням надати дані для входу в обмін на знижки (наприклад, безкоштовні фішки), не заслуговують довіри. Речення цього типу розсилаються зловмисниками і несумісні з принципами Facebook.

Читайте також:
Фейсбук історія створення та розвитку : Коротко

Увійдіть на веб-сайті www.facebook.com

Деякі шахраї створюють фальшиві сайти, які імітують сторінку входу на Facebook, вважаючи, що користувачі повідомлять, самі того невідаючи, адресу електронної пошти та пароль.

Пам’ятайте про перевірку інтернет-адреси (URL) перед введенням реєстраційних даних. Якщо ви сумніваєтеся, завжди можна набрати в браузері «facebook.com» і перейти на офіційний сайт Facebook.

Оновіть свій браузер

Останні версії браузерів Firefox і Internet Explorer мають вбудовані засоби забезпечення безпеки, наприклад, з попередженням про виявлення підозрілого веб-сайту, який може викрасти приватну інформацію.

Використовуйте антивірусні програми

Для того, щоб захистити себе від вірусів і шкідливих програм.

Моя довідка - Корисні поради