Як з фейсбуку відправити відео на ватсап – в 2 кліка !

Як з фейсбуку відправити відео на ватсап   в 2 кліка !

Корпорація фейсбук постійно розширюється не тільки за рахунок зростання соціальної мережі. За останні кілька років були придбані популярні мобільні додатка Instagram і WhatsApp.

В майбутньому навіть планується інтегрувати ці платформи, щоб люди змогли спілкуватися один з одним безпосередньо, маючи акаунти в різних месенджерах……………………

? А поки що з’явилася нова функція, яка вирішила питання, що мучило користувачів роками: як сподобалися фото і відео з фейсбуку відправити другу на ватсап безпосередньо, без сторонніх допоміжних сервісів ???

Зробити це легко

Тепер перед тим, як відео на своєму смартфоні з фейсбуку скинути кому-небудь на ватсап, не потрібно ніяких тривалих приготувань.

Це займе лічені секунди, потрібно зробити всього 2 кличу:?

  1. При перегляді відео через мобільний додаток Facebook натиснути на значок «Поділитися» в правому нижньому куті.Як з фейсбуку відправити відео на ватсап   в 2 кліка !
  2. Відкриється вікно, де будуть за замовчуванням видно варіанти: історії, messenger, спільний перегляд з друзями, в самому низу списку натиснути «Ще», де будуть видні учасники найактивніших листувань в ватсапе. Залишається тільки вибрати адресата.Як з фейсбуку відправити відео на ватсап   в 2 кліка !

В чаті ватсапа відправлене відео буде відображатися у вигляді звичайної посилання, однак при натисканні на неї, навіть якщо користувач не авторизований у фейсбук, можна буде відкрити і переглянути публікацію через браузер.

Ось і все ?

Що ж, перший крок на шляху інтеграції різних соціальних мереж і месенджерів зроблений. З’явився простий і зрозумілий спосіб, як відправити відео через смартфон з фейсбуку друзям на ватсап, не витративши зайвого часу.

А як було раніше

До оновлення перед тим, як переслати відео або фото з фейсбуку, якщо у друга є лише реєстрація на ватсап, користувачі вдавалися до різних способів:?

  • встановлювали додаткові мобільні додатки для скачування файлів,
  • або копіювали вручну посилання з веб-версії браузера.

Однак все це витрачає час і займає пам’ять смартфона, тепер розробники вирішили цю проблему. Як з фейсбуку відправити відео на ватсап   в 2 кліка !

Моя довідка - Корисні поради