Як встановити псевдонім і інше прізвище для особистого профілю на Facebook

Як змінити дату народження на Facebook

Щоб змінити свою дату народження:

 1. Перейти до стрічки вашого облікового запису;
 2. Натисніть кнопку Оновлення інформації;

  Як встановити псевдонім і інше прізвище для особистого профілю на Facebook

 3. Знайдіть розділ Основні відомості та натисніть кнопку Редагувати;

  Як встановити псевдонім і інше прізвище для особистого профілю на Facebook

 4. Введіть свою справжню дату народження в поле Дата народження;
 5. Зберегти зміни.

Примітка: Ви можете змінити свою дату народження, тільки обмежене число разів. Якщо Ваша дата народження нещодавно була Вами змінена, може виявитися, що перед черговим її зміною, має пройти кілька днів.

Як змінити ім’я та прізвище в акаунті Facebook

Щоб змінити ім’я та прізвище, зазначені в обліковому записі:

 1. Для початку ознайомтесь з правилами, що стосуються імен та прізвищ;
 2. Перейдіть на сторінку Налаштування облікового запису;
 3. Відкрийте розділ Ім’я та прізвище, введіть своє ім’я та прізвище, і збережіть зміни.

Примітки:

 • Щоб мотивувати користувачів на використання реальних імен і прізвищ, адміністрація Соціальної мережі ввела обмеження на кількість зміни імені та прізвища.
 • Якщо Ваше ім’я буде змінено представником Facebook, це зміна вважається остаточним. Це означає, що можливість зміни імені і прізвища буде неможлива.

Facebook відхиляє зміна імені та прізвища

Це може бути викликане несумісністю обраного Вами імені та прізвища з правилами, які стосуються використання імен і прізвищ.

Якщо після прочитання цих принципів, що стосуються імен і прізвищ ви вважаєте, що Ваше ім’я було відхилено помилково, повідомте про це адміністрації мережі.

Як використовувати псевдонім або дівоче прізвище

Якщо ви хочете помістити в даних вашого облікового запису батькові та прізвище (наприклад, дівоче прізвище, прізвисько чи професійний псевдонім), додайте альтернативне ім’я та прізвище облікового запису:

 1. Натисніть меню «Мій акаунт» Як встановити псевдонім і інше прізвище для особистого профілю на Facebook в правому верхньому кутку будь-якої сторінки сайту Facebook.
 2. Виберіть Налаштування облікового запису.
 3. Знайдіть поле Ім’я та натисніть Змінити.
 4. Введіть альтернативне ім’я і прізвище. Пам’ятайте, що вони повинні відповідати вимогам правил, що стосуються альтернативних імен і прізвищ.
 5. Виберіть пункт Показувати їх у своїй осі Хроніці для того, щоб альтернативне ім’я та прізвище було видно в вашій стрічці. В іншому випадку ці дані будуть використані лише для позначення Вас в пошуку.
 6. Збережіть зміни.

Примітка: установка прапорця для відображення в Хроніці альтернативного імені та прізвища призведе до того, що вони будуть відображатися у верхній частині сторінки, поряд з ім’ям і прізвищем, в результатах пошуку, в усіх відправлених Вами запрошеннях на додавання в друзі. Якщо у вас є велика кількість передплатників, Вам може бути запропоновано підтвердити обліковий запис для додавання альтернативного імені та прізвища.

Моя довідка - Корисні поради