Як вирішити проблему з відправкою особистих повідомлень на Facebook

Не можу відправити повідомлення друзям на Facebook

Якщо ви бачите повідомлення про помилку: Повідомлення не було надіслано або Не вдається з’єднатися з Facebook, коли ви намагаєтеся відправити особисте повідомлення, ознайомтеся з наведеними нижче порадами щодо усунення неполадок.

  • Перевірте підключення до інтернету: перевірте, чи працюють інші сайти.
  • Оновіть ваш браузер: рекомендуємо використовувати останню версію Яндекс.Браузера Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera, Microsoft Edge.
  • Заблокована можливість відправки повідомлень? Якщо заблокована можливість відправляти повідомлення в чаті ви можете побачити повідомлення про помилку.

Як вирішити проблему з відправкою особистих повідомлень на Facebook

Попередження про ліміт відправки повідомлень на Facebook

Facebook ввів обмеження, спрямовані на запобігання поведінки, які інші користувачі можуть вважати дратівливим або недоречним. Ці ліміти обмежують частоту, з якою ви можете використовувати деякі функції сервісу.

У разі отримання попередження про занадто частої відправки повідомлень, тимчасово утримайтеся від цього дії, щоб не допустити накладення блокування на функції відправлення повідомлень.

Слід пам’ятати такі правила:

  • Використання справжнього імені та прізвища, а також фотографії полегшить впізнання вас іншими користувачами.
  • Facebook прагнути захищати користувачів від спаму і не дозволяє відправляти повідомлення, що рекламують товари, послуги або пропозиції.
  • Відправка будь-яких небажаних повідомлень заборонена.

Заблокована можливість відправки повідомлень на Facebook

Якщо ви бачите повідомлення про помилку, що заблокована можливість відправки повідомлень на Facebook на певний час, це може бути пов’язано з відправкою нещодавно великої кількості повідомлень або відмітка іншими користувачами ваших повідомлень як спамний.

Блокування тимчасова, і дозволяє користуватися іншими функціями Facebook, щоб зв’язатися з друзями. Коли блокування перестане діяти, намагайтеся відправляти повідомлення тільки тим людям і компаніям, яких ви знаєте.

Читайте також:
Фейсбук займає багато місця? - Як зменшити

Використовуйте своє справжнє ім’я та прізвище, щоб полегшити впізнання вам іншими людьми, яким ви відправляєте повідомлення.

Примітка: Якщо заблокована можливість відправки повідомлень, також може бути встановлена тимчасова блокування відправки запитів на додавання в друзі.

Моя довідка - Корисні поради