Як вийти з групи у Фейсбук: покрокова інструкція

Зареєструвавшись Фейсбук, багато людей створюють групи, стаючи в них адміністраторами, які підписуються на новини інших спільнот. Нерідко через деякий час інтерес пропадає, тоді з’являється бажання припинити спілкування. Але користувачі не завжди знають, як вийти з групи у Фейсбук.

Як вийти з групи у Фейсбук: покрокова інструкціяЗалишити групу в Фейсбуці дуже легко.

Як вийти з чужої групи в Facebook

Якщо потрібно вийти з чужої групи, потрібно зробити наступне:

  1. Зайти в соціальну мережу. Перебуваючи на головній сторінці, прокрутити її вниз, дивлячись на ліву сторону екрану. Тут знаходиться рядок «Групи».
  2. При натисканні на цю кнопку відкриється нове вікно. У ньому будуть перераховані всі спільноти, в яких перебуває людина. Ті з них, у які він вступив нещодавно, будуть перебувати у верхній частині списку.
  3. Поряд з кожною групою знаходиться знак шестерні. На неї потрібно натиснути. Відкриється список, в ньому будуть зазначені різні варіанти дій, доступних користувачеві. Слід вибрати «Покинути групу». Система попросить підтвердити свій вибір, відправивши користувачеві додатковий запит. На нього треба відповісти ствердно.

Адміністратори або рядові члени спільноти, бачачи вихід людини, можуть знову його запросити.

Якщо отримувати такі повідомлення не цікаво, можна в налаштуваннях відразу поставити галочку «Заборонити іншим…».

Як відписатися від свого співтовариства

Якщо виходити з спільноти немає бажання, але набридло, що стрічка захаращена постами, варто скасувати підписку на новини. Це легко зробити, зробивши вхід в соціальну мережу з комп’ютера, або через додаток на смартфоні.

Як вийти з групи у Фейсбук: покрокова інструкціяПотрібно натиснути на кнопку “Залишити групу”.

Інструкція наступна:

  1. На комп’ютері необхідно відкрити браузер, зайти в соціальну мережу. У лівому слайдбаре знаходиться рядок «Групи», на неї слід натиснути.
  2. Потрібно вибрати те співтовариство, новини якого набридли. Перебуваючи на його сторінці, користувач повинен обрати В групі». Ця кнопка розташована під обкладинкою.
  3. Коли з’явиться спливаюче меню, власникові облікового запису потрібно натиснути «Скасувати підписку».
Читайте також:
Панель активності Facebook – використання й параметри конфіденційності

Якщо все зроблено правильно, новини більше не будуть приходити.

Багато власники акаунтів в Фейсбук воліють заходити в соціальну мережу зі свого смартфона.

Якщо він працює на платформі Андроїд, для того, щоб відписатися від новин спільноти, виконують наступні кроки:

  1. Запустити програму на телефоні. Коли сторінка завантажиться, в її верхньому правом куті будуть видні 3 лінії. Потрібно натиснути на них.
  2. Відкриється меню. В ньому користувач повинен вибрати «Групи». У переліку слід клікнути на ту, від якої він хоче відписатися.
  3. Відкриється сторінка. Необхідно знову натиснути на той кут, в якому розташовані 3 лінії.
  4. Система відкриє вкладку, у вікні будуть вказані всі доступні інструменти. Потрібно натиснути на «Ви підписані». Ця дія призведе до того, що замість такої фрази з’явиться «Підписатись».

Активація цієї кнопки означає, що власникові облікового запису вдалося відписатися від новин співтовариства.

Адміністраторів у Facebook вийти складніше. Спочатку їм потрібно виключити зі спільноти рядових членів. Для цього вони повинні відкрити список з іменами учасників, видалити їх один за одним. Тільки після цього вони можуть вийти самі. Якщо зробити навпаки, група не припинить існування. Вакантне місце адміністратора система запропонує людям, що залишилися в співтоваристві.

Висновок

Створивши акаунт у соціальній мережі, потрібно бути готовим до того, що будуть надходити запрошення вступити до співтовариства. Люди на такі пропозиції часто відповідають ствердно. Якщо через деякий час інтерес до тематики групи пропав, можна вийти з чату. Щоб більше не отримувати повідомлення з запрошеннями від членів цієї спільноти, можна після відписки заборонити надсилати запрошення.

Моя довідка - Корисні поради