Як відв’язати карту від Фейсбуку, як змінити дані або повністю видалити картку

Для оплати рекламних послуг на Facebook часто використовується банківська картка. Вона прикріплюється і редагується в особистому кабінеті. Слід знати, як відв’язати карту від «Фейсбуку» в разі необхідності.

Як відвязати карту від Фейсбуку, як змінити дані або повністю видалити карткуЄ спосіб відв’язати карту від Фейсбуку.

Як прив’язати банківську картку до «Фейсбуку»

Списання коштів за рекламу в соціальній мережі «Фейсбук» з кредитної карти має важливу перевагу. Настроївши цей платіжний метод один раз, можна забути про постійному поповненні рахунку і підтвердження операцій.

У цьому ж і недолік. Гроші будуть списуватися автоматично. Щоб уникнути непорозумінь, слід прочитати правила, добре вивчити вартість послуг та ознайомитися з порядком оплати з кредитки.

Прив’язка пластикового документа в «Фейсбуці» здійснюється через Ads Manager. Необхідно зайти на головну сторінку і перейти в налаштування через іконку у вигляді трьох смужок на верхньому куті. Відкриється меню, в якому вибирається «Біллінг». Там є інформація про рахунки.

У меню «Біллінг» є розділ «Способи оплати» з підпунктом «Додати спосіб оплати». Вибравши його, слід ввести дані кредитки і підтвердити через СМС-повідомлення. Тепер документ прив’язаний. З нього буде відбуватися списання коштів за послуги.

При додаванні платіжного методу з’явиться вікно «Інформація про обліковий запис» з полем для вказівки ІПН. Вписувати його не обов’язково. Цей крок можна пропустити, натиснувши кнопку «Далі». При цьому потрібно пам’ятати, що в подальшому «Фейсбук» може відмовити в рекламі без ІПН. Тому рекомендується вказувати його відразу перед додаванням кредитки.

Як відредагувати інформацію про карту

У розділі «Спосіб оплати» біля доданої карти є іконки «Редагувати» і «Видалити». Щоб змінити інформацію про картку, потрібно натиснути на першу. З’явиться вікно, в якому можна ввести нові дані, наприклад термін дії. Потрібно буде підтвердити, вписавши код CVV.

Читайте також:
Видно чи у фейсбук хто заходив - як це дізнатися ?

Як відв’язати картку від «Фейсбука»

Відв’язування банківської картки відбувається так само легко, як і прив’язка. Всі дії виконуються на сторінці Ads Manager в розділі «Способи оплати».

Перед тим як очистити дані про карту, потрібно переконатися в тому, що немає заборгованості по рахунках. Якщо є, спочатку закривається борг.

Коли потрібно сплатити заборгованість по рекламних послуг, але наявний платіжний документ більше не дійсний, спочатку прив’язується новий, і тільки після того видаляється непотрібний. По-іншому зробити не вийде. Це запобіжний захід, яка не дозволяє ухилитися від оплати реклами.

Через комп’ютер

Як відвязати карту від Фейсбуку, як змінити дані або повністю видалити карткуВідв’язати картку можна в розділі “Платежі”.

Сторінка рекламного кабінету розташована за адресою facebook.com/adsmanager. Доступ до неї відкриється відразу, якщо здійснений вхід в «Фейсбук». Або ж потрібно вписати пароль і логін.

Щоб відкріпити кредитку від рахунку в «Фейсбуці», потрібно виконати наступні дії:

  1. Клікнути по іконці у вигляді трьох смужок вгорі екрану.
  2. Перейти в розділ «Біллінг».
  3. Клікнути на «Редагувати спосіб оплати».
  4. Натиснути «Видалити» поряд з номером потрібної картки.

Після цих простих кроків платіжний інструмент буде відключений. Потрібно знати, що, якщо він використовувався в якості основного, попередньо потрібно вибрати інший. Коли видаляється рекламний аккаунт, прибирати кредитку окремо не потрібно, вона буде відв’язатися після деактивації бізнес-сторінки

Якщо робота профілю триває, але потрібно відкріпити єдиний інструмент оплати, рекомендується заздалегідь додати новий і вибрати його основним.

На телефоні

Забрати кредитку, використовуючи мобільний телефон, можна таким же способом, як і з комп’ютера. Необхідно перейти в розділ налаштувань, який розташований у верхній частині екрана. В меню вибирається «Налаштування платежів». Потім знаходиться потрібна кредитка. Волі неї буде значок «Видалити». Після натискання документ для оплати деактивується.

Читайте також:
Як обмежити доступ до профілю, публікацій та фотографій на Facebook

Моя довідка - Корисні поради