Як відновити сторінку в Фейсбук, якщо забув логін і пароль

Соціальні мережі зайняли своє місце в житті кожного користувача інтернету, як засіб спілкування і розваги, отримання інформації і навіть просування бізнесу. Майже неможливо запам’ятати всі паролі до всіх профілів та сервісів в інтернеті, де ви зареєстровані, тому потрібно знати, як відновити свою сторінку на Фейсбук, якщо забули логін і пароль.

Як відновити сторінку в Фейсбук, якщо забув логін і парольЩо робити, якщо забутий пароль від Фейсбуку.

Відновлення сторінки у Фейсбук

На Фейсбуці система безпеки за рівнем вище, ніж на багатьох інших ресурсах. Адміністрація соцмережі зробить все можливе, щоб ваша сторінка не потрапила в чужі руки, чи це профіль рядового користувача з десятком друзів або аккаунт знаменитості з мільйоном передплатників.

Як відновити сторінку в Фейсбук, якщо забув логін і парольЯк знайти аккаунт на Фейсбуці.

Правила сайту рекомендують подумати про безпеку сторінки до того, як буде забутий пароль і втрачено контроль над нею. Наприклад, у користувача є можливість вибрати серед своїх друзів у соцмережі довірені контакти, які допоможуть повернути доступ до сторінки.

Також можливо додати контрольне запитання для відновлення своїх даних. Зробити це можна в налаштуваннях безпеки сторінки.

Але часто користувачі безтурботно ставляться до подібних попереджувальних заходів і нехтують ними. Пароль забутий, доступ до аккаунту загублений. Але це не означає, що доведеться створювати нову сторінку – є можливість повернути доступ до старої.

Відновлення забутих даних

При реєстрації на Фейсбуці обов’язково підтвердження адреси електронної пошти або номера телефону. Без цього неможливо створити новий акаунт. Для відновлення контролю над профілем потрібен доступ до пошті або телефону, які були вказані при реєстрації.

Читайте також:
Скопіювати посилання в Facebook на посаду або сторінку та інше

Якщо забутий пароль, відновлення доступу займає 1 хвилину. Потрібно лише вказати своє прізвище або нік на сайті. Протягом декількох секунд система надішле зручним для вас способом короткий код безпеки, за допомогою якого ви зможете зайти на свою сторінку і відразу змінити пароль в налаштуваннях на більш зручний, який ви не забудете.

Як відновити сторінку в Фейсбук, якщо забув логін і парольСпособи відновлення паролю на Фейсбуці.

У тому випадку, якщо забуті і пароль і логін користувача, відновлення займе трохи більше часу.

Дії користувача для відновлення доступу до сторінки:

  1. Перейдіть на головну сторінку сайту.
  2. Нижче поля для введення даних авторизації знайдіть кнопку «Забули аккаунт?» і натисніть її.
  3. Система запропонує спосіб для отримання тимчасового коду доступу. Це буде телефон або адресу електронної пошти, вказані вами при реєстрації. Оберіть зручний варіант.
  4. Ви отримаєте лист або смс з коротким кодом. Введіть його у відповідне поле.
  5. Встановіть новий зручний пароль, який ви не забудете або запишіть дані у надійне місце.

Без доступу до e-mail і телефону

Якщо у вас немає можливості отримати код на той номер телефону, який був вказаний при реєстрації, або ви не маєте доступу до того електронної скриньки, з яким створювали свій обліковий запис, скористайтеся радою служби безпеки Фейсбуку. Спробуйте увійти з пристрою, яким ви користувалися раніше, можливо, менеджер паролів зберіг дані авторизації. Тоді ви зможете скинути забутий пароль і встановити новий. Якщо це не допомагає, спробуйте відновити доступ до електронної пошти через постачальника послуг. Доведеться пройти процедуру відновлення пароля до скриньки.

Як відновити сторінку в Фейсбук, якщо забув логін і парольПроцедура відновлення паролю до скриньки.

Без реєстрації

Служба підтримки користувачів не зможе допомогти вам відновити доступ до сторінки, якщо ви не контролюєте ні пошту, ні телефон, зазначені при реєстрації, при цьому не пам’ятаєте ні пароль, ні логін. В такому випадку ідентифікація вас, як власника профілю, неможлива.

Попросіть ваших друзів чи знайомих з тих, з ким ви спілкувалися на Фейсбуці, зайти на вашу сторінку і сказати вам забутий логін.

Ім’я користувача міститься в адресному рядку браузера. Також один із сайту може подивитися на вашій сторінці вказану вами контактну інформацію, якою можна скористатися для відновлення доступу до профілю, навіть якщо при реєстрації були вказані інший е-мейл та телефон.

Читайте також:
Як змінити часовий пояс фейсбук - Поміняти

Спробуйте підібрати забутий логін, використовуючи різні варіанти написання вашого імені або ніка, якщо ви створювали сторінку під псевдонімом.

Як повернути закриту сторінку, якщо забув дані

Буває так, що сторінка користувача була використана зловмисниками, наприклад, для розсилки спаму або розміщення забороненого контенту. В такому разі, адміністрація сайту могла вжити заходи для блокування облікового запису.

Є можливість повернути собі закриту сторінку. Система дозволить вхід в профіль після того, як ви пройдете перевірку. Для такої перевірки швидше і зручніше за все буде скористатися допомогою довірених контактів. Але якщо ви не налаштовували їх у розділі безпеки, тоді доведеться відповісти на запитання, встановити відповідність між фотографіями та іменами ваших друзів, або надати документи, що засвідчують вашу особу.

Якщо ви видаляли свій аккаунт на Фейсбуці, то дані стерті і доступ до віддаленого раніше профілем отримати вже неможливо.

Моя довідка - Корисні поради