Як відключити рекламу в Instagram | Прибрати рекламу Instagram

Нав’язливі оголошення в соціальній мережі часто змушують задуматися, як відключити рекламу в Instagram, щоб вона більше не турбувала під час роботи. Такі питання з’являються з 2015 року, коли в новинній стрічці стала з’являтися інформація зі сторонніх джерел.

Одна справа, якщо такий корисний контент і несе важливу інформацію, тому на нього користувачі рідко «лаються». Але так відбувається не завжди. Найчастіше інформація не потрібна і заважає перегляду. В такому випадку можна позбутися від реклами в Instagram розглянутими нижче методами. Відразу відзначимо, що основні варіанти підходять для Android і iOS, але для Айфонів є індивідуальні рішення. На них ми докладніше зупинимося в статті.Як відключити рекламу в Instagram | Прибрати рекламу Instagram

Як відключити рекламу в Instagram — загальний метод

Принцип блокування реклами для телефонів на Android і Iphone практично ідентичний. Щоб відключити непотрібні оголошення, можна використовувати вбудований функціонал програми. При цьому врахуйте, що видалити зайві пости повністю не вийде — можна лише зменшити їх кількість.

Щоб відключити непотрібні оголошення, зробіть наступне:

  1. Увійдіть в додаток.
  2. Перейдіть у вкладку з лівої сторони, щоб подивитися стрічку.
  3. Гортайте публікації до моменту, поки не досягнете рекламне оголошення Instagram.
  4. Праворуч вгорі тисніть по іконці з трьома крапками (для Андроїд — вертикальні, а для Айфона — горизонтальні).

Як відключити рекламу в Instagram | Прибрати рекламу Instagram

 1. Виберіть пункт Приховати рекламу.Як відключити рекламу в Instagram | Прибрати рекламу Instagram
 2. Вкажіть причину, чому ви зважилися на цей крок. Як варіант, виберіть пункт Неактуальна реклама.

Як відключити рекламу в Instagram | Прибрати рекламу Instagram
Як результат, рекламні оголошення в Instagram з цієї тематики більше не з’являться. Якщо будуть турбувати інші «ліві» пости, їх легко скасувати аналогічним способом.

Читайте також:
Як видалити сторінку (аккаунт) у Фейсбук назавжди | Віддалитися в Facebook

Додаткові варіанти:

  1. Поскаржитися. Розглядаючи, як прибрати рекламу в Инстаграме, можна скористатися інструментом Поскаржитися. Тут потрібно зробити ті ж кроки, що розглянуті вище, але замість приховування вибрати інший розділ — Поскаржитися на рекламу. Відразу зазначимо, що такі дії актуальні тільки при наявності порушень з боку рекламодавця. В інших випадках краще відключити рекламний пост в Инстаграме озвучених вище способом.

Як відключити рекламу в Instagram | Прибрати рекламу Instagram

 1. Зміна налаштувань телефону. При відображенні рекламних оголошень соціальна мережа використовує відомості про дії людини в додатках і на сайтах з урахуванням його інтересів. Зайві дані можна відключити в налаштуваннях телефону. Цей параметр керує рекламними оголошеннями. Останні все одно будуть показуватися, але на підставі уподобань і дій.
 2. Внесення правок до переваги. Ще один спосіб, як прибрати непотрібну рекламу в Инстаграме на Андроїді або iOS — поміняти переваги за посиланням facebook.com/ads/preferences. Як і в минулому випадку, повністю відключити ролики не вийде, але легко зробити їх більш корисними. Щоб система враховувала рекламні переваги, прив’яжіть Instagram до профілю Фейсбук.

Як відключити рекламу в Instagram | Прибрати рекламу InstagramРозглянуті вище методи стандартні і вбудовані в програму. Вони працюють для всіх телефонів, але не дають 100% результат.

Як відключити рекламу на iOS — додатковий метод

У випадку з телефонами на iOS можна використовувати не тільки стандартні варіанти, але і додаткову програму. Щоб заблокувати рекламу, встановіть додаток PureInstagram. З його допомогою легко відключити непотрібні повідомлення і отримати «чисту» стрічку новин без зайвої інформації. В ній будуть тільки пости від своїх акаунтів — друзів і знайомих (тих, на кого ви підписані).

Перед тим як відключити рекламу в Instagram на Айфоне, бажано закрити Instagram за допомогою App Switcher. Після цього встановіть інструмент і запустіть його з Cydia для гарантування чіткої роботи. Зазначена вище програма доступна для завантаження з Cydia BigBoss, а працює вона з усіма пристроями на iOS з разблокированной «десяткою» і навіть останньою версією.Як відключити рекламу в Instagram | Прибрати рекламу Instagram

Читайте також:
Як запустити відеотрансляцію на Facebook – правила і обмеження

Альтернативний метод

Існує ще один спосіб — працювати в Instagram без реклами. Для цього необхідно користуватися браузерною версією соціальної мережі. Тут з-за невеликого числа користувачів непотрібних роликів і фото поки немає. Включити такий варіант сайту можна на телефоні або ПК. По функціоналу мобільна версія максимально наближена до додатка, тому користувачі не стикаються з серйозними незручностями в роботі. Для входу потрібно пройти авторизацію, після чого з’являється рента профілю з можливістю перегляду публікацій, можливістю залишення коментарів та лайків.Як відключити рекламу в Instagram | Прибрати рекламу Instagram

Підсумки

Знаючи, як відключити рекламу в Instagram, ви зможете зробити користування соціальною мережею більш комфортним. Але врахуйте, що жоден з методів не гарантує повне видалення непотрібних повідомлень. У багатьох випадках вони ще будуть з’являтися, але в набагато меншій кількості. Якщо ж змінити уподобання, можна отримувати тільки корисні для себе оголошення або зменшити їх показ до мінімуму.

Моя довідка - Корисні поради