Як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні Андроїд, Айфон

Багато користувачів запитують, як відключити повідомлення у Фейсбук, щоб вони не відволікали від роботи, не накаливались на робочій панелі і не приходили на телефон. Для рішення завдання можна використовувати смартфон або комп’ютер. Окремий алгоритм дій передбачений для Messenger. Але про все детальніше.Як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні Андроїд, Айфон

Види сповіщень

Щоб вимкнути зайве оповіщення, необхідно знати, які види бувають на Фейсбук. Тут багато залежить від платформи, якою користується людина.

Для ПК і телефонів:

 1. З червоною міткою. При отриманні нової інформації в Фейсбук з’явиться червоний кружок із зазначенням числа повідомлень. Окремий принцип передбачений для запитів в друзі, а в інших випадках з’являється символ глобуса або дзвоника.
 2. По електронній пошті. Така інформація приходить на e-mail користувача.
 3. Push-повідомлення. Приходять користувачам, які не використовують Фейсбук в активному режимі.

Тільки на ПК застосовуються спливаючі вікна, які з’являються після входу в профіль і при взаємодії з друзями. Для перегляду необхідно натиснути на повідомлення або закрити його шляхом натискання на символ Х.

Тільки на смартфонах приходять СМС-повідомлення, які надходять за номером телефону.

Як відключити повідомлення Фейсбук на ПК

Найзручніше змінювати параметри оповіщення через комп’ютер. Для цього зайдіть на свою сторінку і перейдіть в налаштування. Як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні Андроїд, АйфонТам буде пункт Повідомлення, через який можна відключити інформування про таких діях:

 1. Коментарі, які приходять у Push-вигляді, по e-mail або SMS.
 2. Мітки (все, друзів або друзі друзів) для різних видів оповіщення.
 3. Нагадування.
 4. Інші пов’язані дії.
 5. Оновлення друзів.
 6. Запити на додавання в друзі.

Як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні Андроїд, Айфон

 1. Дні народження.
 2. Групи.
 3. Заходи.
 4. МаркетПлейс.
 5. Ви можете їх знати.
 6. Відео.
 7. Збори пожертвувань і т. д.
Читайте також:
Створення та налаштування рекламної кампанії на Facebook: покрокова інструкція

Як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні Андроїд, Айфон
У всіх випадках опцію можна відключити шляхом переміщення тумблера в ліву сторону.

Як відключити повідомлення Фейсбук на телефоні

Складніша ситуація, якщо в розпорядженні тільки смартфон і додаток. Розглянемо докладніше, як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні з Android або iOS.

Алгоритм такий:

 1. Увійдіть у свій профіль Фейсбук.
 2. Тисніть на три смужки, які знаходяться праворуч угорі.
 3. Увійдіть в розділ Налаштування і конфіденційність, а після перейдіть в Налаштування.
 4. Як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні Андроїд, Айфон

 5. Прокрутіть сторінку вниз і знайдіть Повідомлення і натисніть Налаштування.Як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні Андроїд, Айфон
 6. У верхній частині сторінки вимкніть тумблер Push-повідомлень, а у вікні виберіть відповідний варіант (відключення повністю або на певний час до 8 годин).Як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні Андроїд, Айфон
 7. По черзі відкривайте кожен розділ і переміщайте тумблери кожного типу повідомлень на e-mail або СМС. Іноді достатньо перемістити повзунок Дозволити повідомлення на Фейсбук вліво для всіх варіантів відразу.
 8. Для прискорення перейдіть на сторінку з переліком оповіщень і увійдіть в секцію Де ви отримуватимете повідомлення. Там виберіть потрібний варіант. Після цього залишається вимкнути зайві способи оповіщення.Як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні Андроїд, Айфон
 9. Аналогічні дії виконайте з іншими розділами — коментарі, мітки, нагадування, запити на додавання в друзі, групи і так далі.

Після внесення змін зберігати дані не потрібно. Більш того, багато правки поширюються на комп’ютер і смартфон одночасно. Якщо говорити про те, як відключити повідомлення Фейсбуку на телефоні Айфон, тут алгоритм дій ідентичний. Інтерфейс програми майже однаковий, тому користувачі можуть застосовувати зазначену вище інструкцію.

Деякі оповіщення можна налаштувати індивідуально:

 1. Інформація від групи. Тисніть на три горизонтальні смужки, перейдіть до Групи і виберіть потрібний варіант. Тисніть на три точки праворуч вгорі і виберіть повідомлення. У розділі налаштування віддайте перевагу Вимкнено, щоб вимкнути сповіщення.
 2. Заходи. Щоб відмовитися від інформування, що стосується заходів, прямуйте в розділ заходів, тисніть Ще, а після Налаштування сповіщень. Поставте тумблер в положення Викл.
 3. Спогади. Тисніть на три горизонтальні смужки, клікніть на кнопку Все, а після Додатки. Там тисніть Спогади, торкніться значка шестерні та виберіть Повідомлення. Після цього від’єднайте всі важливі події.
 4. Для підписки. Відкрийте сторінку, перейдіть в Підписки і торкніться посилання Редагування налаштування сповіщень. Там вимкніть потрібну опцію.

Знаючи, як відключити повідомлення у Фейсбук на Андроїд і Айфон, можна швидко налаштувати робочий простір і отримувати тільки корисну інформацію.

Як вимкнути повідомлення у Messenger

Окремий підхід має місце для відключення сповіщень Messenger. Тепер розглянемо, як відключити повідомлення в месенджері Фейсбук на телефоні Андроїд. Алгоритм дій такий:

 • увійдіть у вкладку Чати і доторкніться до фотографії профілю;

Як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні Андроїд, Айфон

 • перейдіть до розділу Повідомлення і звуки;

Як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні Андроїд, Айфон

 • тисніть на Вкл. для відключення;
 • визначтеся з часом, на який потрібно вимкнути послугу;
 • підтвердіть дію шляхом натискання ОК.

Як відключити повідомлення у Фейсбук на телефоні Андроїд, Айфон
Якщо потрібно відключити тільки одну листування в Месенджері Фейсбук, зробіть наступне:

 • увійдіть в Чати і проведіть пальцем ліворуч;
 • доторкніться до символу дзвінка та виберіть час, на яке потрібно виконати відключення.

Щоб відключити інформування в Айфон, зробіть такі кроки:

 • увійдіть на вкладку Чати і доторкніться до фотографії профілю;
 • торкніться потрібного розділу;
 • тисніть на Не турбувати;
 • виберіть час відключення.

Якщо потрібно відключити інформування тільки по одній листуванні, увійдіть в Чати, доторкніться до символу дзвінка, а потім виберіть час. На завершальному етапі підтвердіть зроблений крок.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як вимкнути сповіщення в додатку і в Месенджері Фейсбук. Завдяки наведеній інструкції, можна швидко налагодити роботу і уникнути відволікаючих сигналів у вигляді sms, Push-вікон і інших типів інформування. При цьому налаштування можна здійснювати як через ПК, так і за допомогою мобільного телефону.

Моя довідка - Корисні поради