Як відключити повідомлення на Фейсбук на телефон

За замовчуванням Фейсбук налаштований так, що повідомляє користувачів різними методами активності передплатників, друзів, пабликов, спільнот та ін. З часом все це набридає. Електронна пошта наповнюється потоком листів від соціальної мережі. Користувачі можуть очистити свою поштову скриньку, але це доведеться робити регулярно, що завдає чимало клопоту. Push-повідомлення, що з’являються на екрані телефону, заважають зосередитися на іншій роботі. У такій ситуації слід дізнатися про те, як відключити повідомлення на Фейсбук на телефон.

Як відключити повідомлення на Фейсбук на телефонВідключення повідомлень на Фейсбуці з комп’ютера.

Як відключити повідомлення на Фейсбук

Вищезгадана соціальна мережа дозволяє відключити цю функцію незалежно від пристрою, на якому вона використовується. При цьому алгоритм дій один і той же, якщо не враховувати незначних відмінностей. Змінити налаштування інформування на всіх пристроях одночасно можна також і на самому сайті. Все це знаходиться в розділі “Налаштування повідомлень”.

Якщо все виконано правильно, то соціальна мережа перестане повідомляти користувача про різні події не тільки на комп’ютері, але і на всіх інших пристроях.

На iphone

Якщо програма використовується на Iphone, то для відключення push-повідомлень від системи слід налаштувати push-фільтр. Для цього потрібно діяти за таким алгоритмом:

 1. Перейти в налаштування пристрою.
 2. Вибрати пункт “Повідомлення”.
 3. З випадаючого списку або підпунктів вибрати пункт “Фейсбук”.
 4. Натиснути на кнопку відключення.

На android смартфоні

Щоб провести аналогічну операцію на пристроях, що використовують операційну систему Android 6 і вище, потрібно:

 1. Відкрити налаштування пристрою.
 2. Перейти в Менеджер додатків.
 3. Вибрати пункт “Фейсбук”.
 4. Поруч з пунктом “Повідомлення” натиснути на вимикач.

Як відключити повідомлення на Фейсбук на телефонВідключення повідомлень на Фейсбуці на телефоні.

Читайте також:
Як приховати коментар у фейсбук від інших - Легко !

Можна зайти в сам додаток, в меню відкрити пункт “Налаштування повідомлень”, де з’явиться список всіляких подій, про яких система повідомляє користувача. Далі зайти в кожен пункт цього списку і зняти галочки навпроти наступних 3 варіантів: push-повідомлення, сповіщення по смс та інформування по електронній пошті.

Якщо зняти галочки навпроти всіх цих пунктів, то залишиться тільки варіант “оповіщення в додатку”. Це означає, що інформацію про активність друзів, передплатників, про події в пабликах можна буде побачити тільки в самому додатку, натиснувши на іконку глобуса в меню.

На комп’ютері

На комп’ютері з операційною системою Windows 10 цю функцію можна забрати в будь-якому браузері. Наприклад, якщо використовується Google Chrome, то слід перейти в налаштування браузера, далі в розділ “Повідомлення”, де і можна відключити або включити оповіщення.

Налаштування сповіщень без відключення

Налаштування повідомлень від програми можна провести наступним способом:

 1. Відкрити програму.
 2. Перейти в розділ “Налаштування конфіденційності”.
 3. У пункті “Які повідомлення ви бажаєте отримувати” можна налаштувати все під себе. Наприклад, можна дозволити оповіщення про дні народження друзів, щоб в числі перших привітати їх.
 4. Далі є пункт про те, яким способом користувач хоче отримувати інформацію. Тут можна вибрати push-повідомлення, оповіщення через смс, а також інформування на адресу електронної пошти.

Як відключити повідомлення на Фейсбук на телефонНастройка повідомлень електронної пошти на Фейсбук.

Поради і можливі складності

В налаштуваннях самої соціальної мережі можна вибрати, які повідомлення вирішити, а які – ні. Рекомендується вимкнути сповіщення, що йдуть з пабликов, оскільки така інформація не несе ніякої користі, а самі публікації в групах можна переглянути і в стрічці.

Також рекомендується включити оповіщення, що стосуються безпеки облікового запису, зареєстрованого на ім’я користувача.

Часто система повідомляє користувачів про нововведення соціальної мережі. Бажано дозволити системі відправляти такі повідомлення, щоб завжди бути в курсі новин і користуватися самою останньою версією програми.

Моя довідка - Корисні поради