Як відключити коментарі в фейсбук – 100% інструкція

Як відключити коментарі в фейсбук  100% інструкція

Публікуючи на полях фейбсука будь-який контент, ми повинні бути готові дізнатися думку оточуючих про цієї інформації. Для цього були придумані коментарі. Однак люди різні, не всі висловлюють свої думки коректно, а бувають і відверті тролі. Як відключити коментарі в фейсбук  100% інструкція

Як впоратися з негативом на своїй сторінці, як відключити коментарі в особистому профілі, на сторінці або в групі у фейсбук, про це піде мова в даному огляді.

Управління на сторінці

Власник сторінки або її адміністратор можуть приховувати або видаляти коментарі, але повністю відключити обговорення на сторінці неможливо. Якщо чужа запис була прихована, то вона буде видна автору і його друзям.

Якщо повністю видалити комент зі сторінки, він зникне назавжди.

 1. Вибрати небажаний коментар.
 2. Натиснути на «три Крапки», потім вибрати «Приховати коментар».Як відключити коментарі в фейсбук  100% інструкція
 3. Із запропонованого списку вибрати потрібну дію: приховати або видалити.

 

Для інших сторінок або окремих людей можна обмежувати доступ, а також залишати скарги на коментарі, що не відповідають нормам співтовариства.

До публікації в групі

Для адміністратора або модератора групи доступні багато функцій, в тому числі й така, як відключити коментарі для всіх користувачів фейсбук до публікації, якщо це необхідно:

 1. Перейти в потрібну групу.
 2. Вибрати публікацію, до якої потрібно закрити обговорення.
 3. Натиснути на значок «три Крапки» і вибрати опцію «Відключити коментарі».Як відключити коментарі в фейсбук  100% інструкція

Тепер будь-які обговорення для цього матеріалу будуть закриті.

До фото і друзям:

Настройки особистого профілю

При створенні кожної нової публікації можна відзначати, хто зможе її побачити: все, друзі або друзі друзів.

Якщо профіль є загальнодоступним, початкові налаштування при його створенні дозволяють обговорювати і ставити «лайки» тільки друзям. Якщо хтось відзначений у публікації, дані дії доступні також друзям цієї людини.

Однак параметри «за замовчуванням» можна змінити:?

 1. У верхній частині основного екрана профілю натиснути на значок «Стрілка вниз», яке розгорнулося меню перейти в «Налаштування». Як відключити коментарі в фейсбук  100% інструкція Як відключити коментарі в фейсбук  100% інструкція
 2. У лівій частині екрану вибрати пункт меню «Загальнодоступні публікації».Як відключити коментарі в фейсбук  100% інструкція
 3. Другий блок даного розділу буде присвячений доступності коментарів:?
 • «Коментарі до загальнодоступних публікацій» — публікація може бути доступна всім, але коло коментаторів можна обмежити, це можуть бути всі, друзі або друзі друзів.
 • «Доступні всім повідомлення про публікації» — ця установка необхідна для того, щоб отримувати повідомлення про підписки, коментарях і репостах від людей, які не є друзями.
 • «Інформація з загальнодоступного профілю» — тут доступні такі опції, як відключити коментарі !!! і позначки подобається в фейсбук для інформації з особистого профілю: до фото, відео, обкладинок і біографії. Доступ до таких дій може бути у друзів, друзів друзів і у всіх користувачів.

Як видно, у друзів завжди є можливість коментувати і залишати «лайки».

Обов’язково пройдіть класний ТЕСТ з FB

Блокування користувача:

Якщо неприємні запису залишає якась конкретна людина, його можна заблокувати:

1. У правому верхньому кутку натиснути на значок «Стрілка вниз».Як відключити коментарі в фейсбук  100% інструкція

2. Вибрати рядок «Налаштування».Як відключити коментарі в фейсбук  100% інструкція

3. У вікні, В лівому стовпці будуть перераховані розділи меню, вибрати «Заблокувати».

Як відключити коментарі в фейсбук  100% інструкція

4. Перейти до пункту «Блокування користувачів», в рядок потрібно ввести ім’я користувача або адресу електронної пошти, після чого натиснути кнопку «Заблокувати».

Результат:?Даний чоловік більше не зможе відправляти повідомлення або залишати коментарі, проставляти позначки і відправляти запрошення !!!

Наступний рядок у цьому ж меню пропонує заблокувати повідомлення, це допоможе обмежити спілкування в месенджері, але від небажаних коментарів не врятує. Якщо вони все ж з’явилися, їх можна видалити, натиснувши на «три крапки» поруч із записом, після чого вибрати «Видалити».

 

Що таке обмежений доступ

У всіх є люди, яких доводиться додавати в друзі, але не хочеться ділитися з ними усіма своїми новинами і фотографіями. Їх можна помістити в обмежений доступ, причому вони навіть не будуть підозрювати про це. Цей спосіб дозволяє вирішити не тільки, як відключити перегляд коментарів друзями з обмеженого списку в фейсбук, але і як обмежити доступ до окремих матеріалів.

Дуже зручно, що їм не будуть показувати публікації, доступні тільки для друзів. Такі знайомі побачать тільки матеріали, доступні для всіх, і ті, в яких вони були відзначені…

Як це зробити:?

 1. Зайти в особистий профіль людини.
 2. У верхній частині сторінки вибрати розділ «Друзі».Як відключити коментарі в фейсбук  100% інструкція
 3. З випадаючого списку вибрати пункт «Додати в інший список».
 4. Натиснути на рядок «Обмежений доступ».Як відключити коментарі в фейсбук  100% інструкція

У будь-який момент даного друга можна буде видалити з цього списку, це робиться в меню «Управління списком», через редагування.

Моя довідка - Корисні поради