Як видалити відправлені повідомлення у фейсбуці у одержувача

Часто буває, що після відправки послання з’ясовується: невірно обраний адресат, додано не те вкладення або зовсім відправник змінив свою думку.

Що робити в такому випадку, як видалити відправлені повідомлення у фейсбуці і вчасно виправити ситуацію.

Як видалити відправлені повідомлення у фейсбуці у одержувача

Ми розповімо як це зробити ?

Як видалити відправлені повідомлення у фейсбуці у одержувача

Способи

Користувачі, які активно використовують месенджер, регулярно очищають його від зайвої інформації, щоб було простіше знайти щось дійсно важливе. Функції програми дозволяють прати і цілі ланцюжки повідомлень, і окремі послання вибірково: можна видалити це повідомлення і прийняте в фейсбук.

Як це зробити в десктопної версії: ???

  1. Натиснути на значок месенджера праворуч у верхній панелі.
  2. Клацнути по рядку «Відкрити Messenger» в нижній частині вікна.Як видалити відправлені повідомлення у фейсбуці у одержувача
  3. Клікнути по імені користувача в стовпці зліва, якщо при натисканні на «шестірню» поруч з ним вибрати «Видалити» — вся переписка з цією людиною буде видалено назавжди або ж відправлена в архів (за вибором).
  4. Якщо натиснути на «три Крапки» поряд з будь-яким посланням – можна стерти тільки його.Як видалити відправлені повідомлення у фейсбуці у одержувача

У мобільному додатку:

  1. Довгий тап по імені користувача – з’являться значки, у тому числі «кошик». Так видаляється вся переписка з цією людиною. Клацання по значку «три смужки» дозволить вибрати опцію «Архів».
  2. Довгий тап по самому повідомленням – значок «Видалити» з’явиться в нижньому правому куті.

Архів потрібен, щоб легко і без втрат відновлювати всю вміщену в нього інформацію. Переміщення в архів доступно тільки для ланцюжків, поодинокі меседжі просто видаляються.

Увага:

При цьому в одному випадку система пропонує вибір: тільки у мене чи у всіх, а іноді попереджає про те, що видалення відбудеться тільки відправник, адресат зможе як і раніше бачити це послання !!!!

Чому так відбувається і як видалити повідомлення на фейсбук у одержувача, спробуємо розібратися……

Як стерти у всіх

Довгий час видалення було можливо тільки у своєму акаунті. Одержувач міг переглядати все, що йому було відправлено.

У цьому році відбулися довгоочікувані зміни. Як видалити відправлені повідомлення у фейсбуці у одержувача

З’явився спосіб, як скасувати повідомлення, відправлене в фейсбук невірно.

Ніхто не застрахований від помилок, важливо їх вчасно помітити і виправити. Як видалити відправлені повідомлення у фейсбуці у одержувача

Отже, найголовніше – встигнути стерти небажаний меседж в перші 10 хвилин після його відправлення.

Якщо ви вклалися в цей час, при видаленні будь-якої з версій месенджера буде поставлено питання: у себе або у всіх. Вибираємо у всіх – тепер на екрані у адресата замість невдалого послання буде напис «Користувач видалив повідомлення».

Ось відео інструкція: ?

Моя довідка - Корисні поради